dowolna

Mieszkania wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i wynajmu

692 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

692 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

900 zł35 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie.Salon z aneksem kuchennym oraz osobna sypialnia.W sypialni duże łóżko oraz zabudowa,kuchnia całkowicie umeblowana,łazienka w pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

250 000 zł53 m² 4 716 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

mieszkanie rozkladowe, sloneczne, ciepłe, do przystanku skm 5 minut, w pobliżu przychodnia, rynek, kościół, liceum, gimnazjum, liczne sklepy, atutem jest możliwość szybkiego wydania mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

185 000 zł38 m² 4 868 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1978

Gdynia-Obłuże Sprzedam mieszkanie 38m2 (pokój 15m + aneks kuchenny 14m) w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, przychodnia, basen, banki, poczta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krasickiego

Śródmieście,Gdynia

1 000 zł24 m² 41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum, z widokiem na panoramę Gdyni. Kawalerka znajduje się w cichej okolicy ale jednocześnie blisko głównych węzłów komunikacyjnych - skm, zkm, ul. Świętojańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herberta

Redłowo,Gdynia

1 100 zł42 m² 26,19 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w Redłowie niedaleko Osiedla Zielonego, 10 min pieszo od przystanku skm i 5 min od trolejbusów. Mieszkanie wyposażone w szafę pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

850 zł27 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia 27m2, w centrum Gdyni, 100 m od Urzędu Miejskiego, 150 m od przystanku skm, spokojna okolica, 20 m do sklepu spożywczego, 50 m do apteki, 500 m do ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

125 000 zł26 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę po remoncie w Gdyni Leszczynkach na ul. Zamenhofa,stan bardzo dobry, ewentualna możliwość negocjacji ceny,tel.   ,osob. kontakt. : roma

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

399 000 zł74 m² 5 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie wielkości 73,60 m2 (w tym piwnica - 3 m2 ). Położone na 3 piętrze wolno stojącej kamienicy, która znajduje się na ogrodzonym podwórzu. Na podwórzu mieści się plac zabaw i parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

205 000 zł32 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w Gdyni Obłużu Centrum ul. Unruga 35. Blisko Estakady Kwiatkowskiego ( początek Obwodowej Trójmiasta ) Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, wc, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

890 zł29 m² 30,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę W gdynia karwiny III ul.MAKUSZYŃSKIEGO,UMEBLOWANE(PIĘKNE MEBELKI SOFA STÓŁ BIURKO FOTEL DUZA WBUDOWANA SZAFA NOWOCZESNA DEKORACJA),PO KAPITALNYM REMONCIE, JASNA KUCHNIA(LODÓWKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Folwarczna

Orłowo,Gdynia

1 450 zł46 m² 31,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie po genralnym remoncie na kameralnym osiedlu folwarczna/architektów blisko skm, spokojna okolica, niskie koszty utrzymania około 150 pln lato / 300 pln zima

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Działki Leśne,Gdynia

1 000 zł65 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Swiezo wyremontowane, 3-pokojowe mieszkanie, polozone jest w spokojnej kameralnej czesci Gdyni. Ogromnym atutem mieszkania jest lokalizacja, lokal znajduje sie nieopodal Akademii Morskiej. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Senatorska

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z przeznaczeniem na biuro, w domu jednorodzinnym, z osobnym wejściem i podjazdem, po remoncie, b. ładne, nieumeblowane, z przeznaczeniem na biuro. Spokojna, cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strażacka

Witomino,Gdynia

950 zł39 m² 24,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie po remoncie, wyposażona kuchnia ( meble w zabudowie, kuchenka, lodówka). W pokojach na podłodze parkiet. Duża wbudowana szafa w przedpokoju. Łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

240 000 zł29 m² 8 275,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, słoneczne, z balkonem (ładny widok). Kuchnia oddzielna z dużym oknem, również słoneczna, bardzo ustawna. Znakomity punkt komunikacyjny jednocześnie blisko morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Piękna i przytulna kawalerka po generalnym remoncie zlokalizowana w Gdyni Cisowej niedaleko Obwodnicy Trójmiasta. Powierzchnia to ok.30m2 + piwnica i balkon z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piętro 1/10 + piwnica ok 3m2 po remoncie i wymianie unstalacji elektrycznej parkiet po cyklinowaniu bukowy stolarka okienna drewniana biała, szyby zespolone. drzwi wejściowe przeciwwłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

359 000 zł60 m² 5 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie łącznie z wymianą instalacji oraz stolarki drzwiowej, nowe tynki i wylewki. Kamienica ocieplona, klatki po remoncie, dach pokryty dachówką ceramiczną 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Działki Leśne,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne, duże dwa pokoje, osobno kuchnia, łazienka, w.c. Mieszkanie w starym budownictwie, po kapitalnym remoncie. Umeblowane, kuchenka gazowa, brak lodówki i pralki. Multimedia i telefon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

238 000 zł28 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie ,w pelni wyposazone .Balkon z widokiem na morze (na Skwer Kossiuszki ) .Do plazy 200m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

270 000 zł39 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia. Powierzchnia mieszkalna i użytkowa 39m. Budynek w którm znajduje się mieszkanie znajduje sie na skrzyżowaniu ulic Trauguta i Władysłwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

500 000 zł80 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na czwartym piętrze w Centrum Gdyni (zadbana, ocieplona i wyremontowana w latach dziewięćdziesiątych, pięciopiętrowa kamienica na wewnętrznym zamykanym bramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dantyszka

Leszczynki,Gdynia

235 000 zł46 m² 5 108,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe, bardzo słoneczne, mieszanie z wystawą na południe - północ. Położone w świetnie skomunikowanym miejscu blisko przystanki autobusowe, kolejka skm, do centrum można dojechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

235 000 zł48 m² 4 895,83 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne i zadbane 2 pokojowe mieszkanie dwa lata temu przeprowadzony został generalny remont: panele podłogowe, gładzie na ścianach. Mieszkanie usytuowane w spokojnej okolicy Gdyni-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie w centrum Gdyni - Grabówek, 2 pokojowe z aneksem kuchennym, o powierzchni 30m2, na drugim piętrze. Bardzo ciepłe słoneczne, okna wychodzą na podwórko, a nie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

240 000 zł44 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po generalnym remoncie, nowa kuchenka gazowo-elektryczna,nowa lodówka, kuchnia urządzona, parkiet w pokojach w kolorze ciemnego palisandru, okna plastikowe z żaluzjami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeliwna

Gdynia,pomorskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świeżo po generalnym remoncie, częsciowo umeblowane. Cicha spokojna okolica, dobre połączenia komunikacyjne do centrum i obwodnicy trójmiejskiej. Do wynajecia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł42 m² 30,95 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jasne, po remoncie, w samym centrum Gdyni, wyposażone w podstawowe media ( pralka, lodowka, kuchenka) z mozliwoscia podlaczenia internetu i telewizji ( we wlasnym zakresie);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

900 zł37 m² 24,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia-bezpośrednio, 37 m2, od zaraz. W Gdyni Orłowie. W bardzo fajnym stanie, po remoncie. 1 pokój, duża kuchnia. 900 zł+kaucja (w wysokości jednego czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe ( kuchnia , łazienka , wc , przedpokój , piwnica ) Powierzchnia całkowita 52,88 m2 - salon 20.84 m2 - pokój 9,00 m2 - pokój 7,30 m2 - kuchnia 6,73 m3 - łazienka 2,75 m2 - wc 0,90.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

185 000 zł38 m² 4 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam dwupokojowe mieszkanie. Doskonale skomunikowane, blisko szkola, przedszkole, przychodnia, sklepy, skm i trolejbus. Mieszkanie po remoncie z otwarta kuchnia. Na podlodze kafle +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Witomino

Witomino,Gdynia

149 900 zł27 m² 5 551,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Gdynia Witomino.ul.Pogodna. Mieszkanie po generalnym remoncie.W całym mieszkaniu kafle, nowe okna PCV.Kuchnia oddzielna i bardzo jasna, w kaflach. Pokój jasny-ściany cekolowane.Przedpokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Leszczynki,Gdynia

600 zł40 m² 15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studentka 1 roku szuka współlokatorki do mieszkania w nowo wyremontowanej kawalerce w prywatnej kamienicy. Bardzo dobra lokalizacja 2 min do skm, 1 min do zkm, blisko Biedronka, stokrotka, Lidl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

270 000 zł53 m² 5 094,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie Gdynia-Dabrowa 53m2 niskie oplaty! Wyromontowane(łazienka do wlasnej aranżacji) okna pcv,panele podłogowe,cekolowane, mieszkanie znajduje sie w bardzo milej,spokojnej,ladnej okolicy,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

265 000 zł43 m² 6 162,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie po remoncie częściowo umeblowane: sypialnia łóżko, salon kanapa z fotelem i stolikiem, stolik pod telewizor, zabudowa kuchenna z pełnym wyposażeniem (lodówka,kuchenka,okap).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

1 300 zł69 m² 18,84 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

przestronne mieszkanie, duży dzienny pokój, duża łazienka, garderoba, wyposażenie: pralka, lodówka , kuchenka gaz., telewizor, pobieram kaucje w wysokości czynszu za jeden miesąc w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Chylonia

Chylonia,Gdynia

298 000 zł53 m² 5 622,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie świeżo wykończone na wysoki standard,blisko centrum i obwodnicy,b.dobre połączenia komunikacyjne,sieć handlowa i placówki publiczne,dodatkowe drzwi oddzielające od klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

160 000 zł35 m² 4 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

37.00 m2, hipoteczne własnościowe, kamienica, kuch.jasna, SPRZEDAM KAWALERKĘ 37M2 BEZ CZYNSZOWE, PO CZĘŚCIOWYM REMONCIE,MOŻLIWOŚĆ ZROBIENIA DRUGIEGO POKOJU,SPOKOJNA DZIELNICA

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciche,przytulne 2pok.mieszkanko po remoncie.Okna PCV,terakota,glazura,panele podłogowe,nowe C.O.gazowe.Blisko Bulwaru Nadmorskiego,blisko urzędy,szkoły,przedszkola,przychodnia,park.Piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Pogórze,Gdynia

839 000 zł53 m² 15 896,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze w III piętrowym budynku wyposażonym w windę na os. Morskim wybudowanym przez eurostyl w 2012 roku z porothermu. Loka stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

520 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Uwaga! Mieszkanie zarezerwowane Atuty nieruchomości: mieszkanie w pełni wyremontowane wraz z wymianą instalacji elektrycznych Wspaniały widok na port Bardzo dobra lokalizacja, w okolicy.