dowolna

Mieszkania Gdynia Orłowo

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 690 000 zł107 m² 34 485,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Wyjątkowy apartament z tarasem i ogrodem o powierzchni 107 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni Orłowie Inwestycja Premium powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł51 m² 46 078,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty - Prestiżowa lokalizacja blisko plaży - Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona aranżacji - gotowy projekt Opis Apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 50,83 m2 (2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł72,27 m² 29 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Atuty: - orłowo cisza, spokój, a jednocześnie zaledwie 6 minut spacerem do Molo. - mieszkanie zaprojektowane przez uznanego architekta i wykończone z dbałością o każdy detal. -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 271 600 zł63,58 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny apartament W inwestycji aura orłowo Apartament 63 m | Balkon 9 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

2 690 000 zł127 m² 21 181,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Luksus.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 027 550 zł96,55 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Apartament z ogródkiem w prestiżowej lokalizacja 500m od morza. Atuty: najbardziej pożądana lokalizacja na mapie Polski - nadmorska część Gdyni. Nadmorski klimat, 10 min do plaży Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 zł72 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. Zamysł architektoniczny opiera się na użyciu materiałów najwyższej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 215 060 zł55,23 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne mieszkanie W inwestycji aura orłowo Apartament 55 m | Balkon | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość aranżacji | Nowoczesny budynek | Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 265 340 zł102,97 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament Z dużym tarasem W inwestycji aura orłowo Apartament 103m | Taras i balkon 52 m | Funkcjonalny układ | Idealny dla rodziny z dziećmi | Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł90 m² 19 988,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 200 000 zł56 m² 38 979,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczny apartament w Orłowie z ogrodem oraz zimowym tarasem. Atuty: - przestronny ogród ponad 100 m2 - zaaranżowany taras zimowy - przynależne miejsce postojowe i komórka lokatorska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowy! Stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Roszczynialskiego

Orłowo,Gdynia

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia Orłowo to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście. To miejsce łączy prestiż, komfort oraz bliskość natury. Spacerowe alejki prowadzą nad malowniczy klif.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 070 000 zł59 m² 18 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,93 m z tarasem ok. 19,3 m , zlokalizowane na osiedlu Orłowska Bryza przy ul. Świerkowej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

1 599 000 zł70 m² 22 810,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Orłowo | ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 549 000 zł68 m² 22 779,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prywatny Ogród 100+ m | Gdynia Orłowo | Prestiżowa inwestycja | 15 minut spacerem do plaży | Panoramiczne okna | Garaż podziemny | Wysokie sufity Mam przyjemność zaprosić do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Orłowo,Gdynia

2 660 000 zł94 m² 28 449,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Willa Ułańska, to kameralny budynek apartamentowy obejmujący 16 lokali mieszkalnych wraz z garażem podziemnym. Inwestycja położona jest w Gdyni na granicy administracyjnej Redłowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

849 000 zł44 m² 19 138,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Wyjątkowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,36 m , położony na 3 piętrze prestiżowego osiedla Orłowska Bryza z windą w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 999 000 zł73 m² 27 383,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Najważniejsze atuty: gdynia Orłowo prestiżowa lokalizacja w zacisznej, zielonej dolinie potoku Swelina przestronny apartament 73 m z funkcjonalnym układem prywatne miejsce w hali garażowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 630 000 zł49 m² 33 401,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Gaudium Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 48.8 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Nowe Kolibki w Gdyni Orłowie. Wszystkie zdjęcia oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

4 500 zł46 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 580 000 zł49 m² 32 377,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni Państwo! Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą nowego, przepięknego apartamentu z ogródkiem w Orłowie, na najbardziej kameralnym, prestiżowym i bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

3 100 000 zł96 m² 32 292 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Opis apartamentu: w skład nieruchomości wchodzą: salon połączony z jadalnią - 31 m2 kuchnia - 10,5 m2 sypialnia - 10 m2 z garderobą gabinet - 12,5 m2 łazienka - 4,8 m2 toaleta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Kolibki,Gdynia

1 449 000 zł46 m² 31 161 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Akacjowa

Orłowo,Gdynia

3 299 zł52 m² 63,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec to starannie zaprojektowany trzykondygnacyjny budynek mieszkalny o nowoczesnej, modernistycznej architekturze. W budynku znajduje się tylko 8 funkcjonalnie zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Orłowo,Gdynia

945 000 zł69 m² 13 695,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji - Gdynia Orłowo. Idealne zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą! Nieruchomość usytuowana jest w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Balladyny

Orłowo,Gdynia

1 800 zł26 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z prywatną łazienką i wspólną kuchnią o pow. 26m2 w Gdyni w Orłowie blisko morza. Studio znajduję się w prywatnym domu na wysokim parterze. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Orłowo,Gdynia

995 000 zł61 m² 16 284,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mam do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe Z osobną kuchnią I balkonem W topowej lokalizacji W gdyni orłowie mieszkanie I budynek - 3 odrębne pokoje w tym salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 280 000 zł65 m² 19 814,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przebendowskich

Orłowo,Gdynia

3 800 zł92 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie o pow.92,12m2 w Gdyni w Orłowie w spokojnej nadmorskiej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

849 000 zł45 m² 18 993,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Posiadamy jeszcze jedno takie mieszkanie w tej inwestycji , kup 2-pak inwestycyjny! Wyjątkowy 2-pokojowy apartament o powierzchni 44,7 m , położony na 2 piętrze prestiżowego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia