dowolna

Mieszkania Gdynia Orłowo

173 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

173 ogłoszenia

1 179 000 zł74,24 m² 15 880,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Lokalizacja: sama lokalizacja oferuje nam dużo terenów zielonych i rekreacyjnych dla miłośników biegania lub jazdy na rowerze. Na plaże dojdziemy spokojnym spacerem - dzieli nas dystans około 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł109,72 m² 17 043,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż komfortowo zlokalizowane mieszkanie - Gdynia Orłowo, ul. Jodłowa. Przestronne, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie o powierzchni 109,72m , położone w prestiżowej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł48,74 m² 30 755,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe w gdyńskim Orłowie przy ul. Bernadowskiej! Orłowo Nowe Kolibki - zrodzone z marzeń o życiu tam, gdzie lasy parku krajobrazowego spotykają się.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł69 m² 38 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 400 704 zł52,90 m² 26 478,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ekskluzywne osiedle położone na granicy Gdyni Orłowo i Sopotu przy ul. Bernadowskiej, w miejscu spotkania Parku Krajobrazowego z brzegiem Bałtyku. Nowo powstała inwestycja z segmentu.

Szczegóły ogłoszenia

6 750 zł87 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny Apartament na Wynajem - Styl, komfort i Bliskość Morza Marzysz o mieszkaniu, które zachwyca niebanalnym stylem i najwyższą jakością wykończenia? Ten wyjątkowy apartament to.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł52,30 m² 32 485,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Top luksusowy apartament dla wymagającego klienta o powierzchni 48,74m2 przy ul. Bernadowskiej na pograniczu Gdyni i Sopotu. Nowoczesne i prestiżowe osiedle "nowe Kolibki" z 2024 roku.

Szczegóły ogłoszenia

4 845 000 zł180 m² 26 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54,83 m² 54,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w Gdyni Orłowie z miejscem postojowym w hali. Do wynajęcia jest przytulne i słoneczne dwupokojowe mieszkanie w kameralnej części Orłowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 654 915 zł64,33 m² 25 725,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

2 360 000 zł178 m² 13 258,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł61 m² 24 426,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartament zlokalizowany w Orłowie przy ul. Bernadowskiej Osiedle nowe kolibki to nowoczesne, ekskluzywne osiedle o nadmorskim charakterze. Cechuje je szereg udogodnień takich jak: wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

508 925 zł27,81 m² 18 300,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w prestiżowej inwestycji Orłowo Square przy al. Zwycięstwa 188 w Gdyni Orłowie. Lokal o powierzchni 27,81 m znajduje się na piętrze 2 z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 630 470 zł70,89 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 71 m | Przestronny taras 28 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł74 m² 16 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferowane jest na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2, w Gdyni Orłowo w budynku z 2023 roku. Lokal w ekspozycji wschodniej znajduje się na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

1 787 100 zł69 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł90 m² 23 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż nieruchomość w świetnej lokalizacji - w Gdyni Orłowie, w pasie nadmorskim! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł101,40 m² 48 323,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Najwyższa jakość | Bliskość morza i plaży | Bliskość lasu i molo | Kominek | Projektowany i wykańczany przez architekta | Strzeżone osiedle ze strefą fitness Ten apartament nie udaje.

Szczegóły ogłoszenia

1 549 000 zł68 m² 22 779,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: - apartament 68 m na 1. piętrze trzykondygnacyjnego budynku - Ekspozycja północno-wschodnia dobre doświetlenie wnętrz - Stan deweloperski możliwość własnej aranżacji - Kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

2 789 000 zł149,14 m² 18 700,55 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni 149,14 m , usytuowany na ostatnim, 5 piętrze prestiżowej inwestycji Orłowska Bryza w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pok. mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 90m2 w Gdyni w Orłowie na Placu Górnośląskim. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

2 249 000 zł75 m² 29 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament W orłowie wśród zieleni, blisko morza Najwyższy Standard Wykończenia | Duży, prywatny Balkon | Dębowa Podłoga | Cisza i Zieleń | Kameralne Otoczenie | Fitness | Sauna |.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe przestronne mieszkanie w Gdyni Orłowie graniczące z osiedlem Nowe Kolibki, które zostało wybudowane przez dewelopera - Inpro Osiedle położone na skraju Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 460 000 zł46 m² 31 739,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 307 206 zł56,10 m² 23 301,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 944 190 zł84,53 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowy apartament Z tarasem na dachu I prywatną zielenią - inwestycja aura orłowo Apartament 85 m | Przestronny taras 40 m | Prywatna zieleń | Balkon I Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 150 000 zł83 m² 50 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nietuzinkowy apartament z panoramicznym widokiem na morze - Nowe Orłowo, gdynia Wyjątkowy apartament z panoramicznym widokiem na Bałtyk Przyjedź samochodem i zaparkuj wygodnie na prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł68 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie W prestiżowej lokalizacji - gdynia, orłowo (nowe orłowo) Bliskość morza i plaży | Prestiżowa lokalizacja | Sąsiedztwo lasu | Balkon | Miejsce w hali.

Szczegóły ogłoszenia

4 200 zł87 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 87m2 położone w Gdyni Orłowie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie ch Klif, stacji skm Orłowo. Mieszkanie składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł80,64 m² 10 528,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż - przestronne mieszkanie w sercu Gdyni Orłowo! Oferujemy 4-pokojowe mieszkanie | 87,2 m (80,64 m w kw) Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie w domu 4-lokalowym, znajdującym się w Gdyni Orłowo, przy ul. Akacjowej. Mieszkanie znajduje się na piętrze, jest dwustronne, z dużymi pomieszczeniami. 2 duże.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament W orłowie Nowy budynek | Wysoki standard | Przestronny taras | Świetna lokalizacja | Doskonała komunikacja | Miejsce parkingowe | Bliskość terenów rekreacyjnych | Bogata oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 985 000 zł50 m² 39 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Największe atuty - Prestiżowa lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdyni Orłowie, zaledwie kilka minut spacerem od plaży - Apartament świeżo po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 363 150 zł60 m² 22 719,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

1 899 000 zł86,55 m² 21 941,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny i bardzo funkcjonalny apartament o powierzchni 86,5 m2, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych lokalizacji Gdyni - Orłowie Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51 m² 22 549,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

5 999 zł68 m² 88,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 290 000 zł82 m² 27 926,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Unikatowy apartament z tarasem na dachu w najbardziej prestiżowej części Gdyni - Orłowie. Prezentujemy nieruchomość, która łączy w sobie ponadczasową elegancję, luksus oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 849 000 zł94,88 m² 19 487,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 94,88 m , położone w kameralnym budynku z 2009 roku w prestiżowej dzielnicy Gdynia Orłowo. To idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł67 m² 18 656,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jasne mieszkanie W domu jednorodzinny W pełni umeblowane |bezczynszowe |blisko lasu w Orłowie | Cicha okolica | Balkon ***** rozkład pomieszczeń I standard: * przedpokoju * salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 400 000 zł328,16 m² 13 408,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:1991

Inwestycyjna część domu na sprzedaż o pow.całkowitej 328,16m2 / 277,8m2 użytkowej w Gdyni w Orłowie. 3/4 domu z dodatkowym domkiem o pow.34,9m2 na wspólnej działce.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij