dowolna

Mieszkania Gdynia Obłuże

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

485 000 zł60 m² 8 096,83 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferujemy na sprzedaż słoneczne trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni przy ulicy Unruga. Mieszkanie Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białowieska

Obłuże,Gdynia

479 000 zł54 m² 8 868,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 54,01 m2, położone na 2. piętrze w czteropiętrowym budynku. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Obłuże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

449 000 zł48 m² 9 354,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dzień otwarty! Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 4.07.2025 od godziny 15:00 do 17:00 Proszę o zapisywanie się wszystkich chętnych na konkretną godzinę mailowo lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

777 777 zł94 m² 8 274,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne i rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłużu. Do mieszkania przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

489 000 zł53 m² 9 296,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Podgórskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 52,6 m2 składa się z salonu, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz osobnej kuchni. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe 2-pok.mieszkanie o powierzchni 44m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu "port Deco". Inwestycja z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz| długoterminowo Wymagamy zaświadczenia z miejsca pracy o zatrudnieniu! Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m2, znajdujące się na czwartym i zarazem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

597 000 zł60 m² 9 983,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Pułkownika Stanisława Dąbka Dane nieruchomości: - pomieszczenia: przestronna kuchnia w zabudowie z licznymi szafkami, oddzielny duży salon, 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

561 850 zł66 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Spokój, przestrzeń i widoki, które zostają w pamięci poznaj mieszkanie, które zachwyca lokalizacją i funkcjonalnością. Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

520 000 zł53 m² 9 885,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Obłuże W skład mieszkania wchodzą: salon dwie sypialnie łazienka wc przedpokój piwnica Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

820 000 zł68 m² 12 424,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z kw - łatwy dostęp do całego Trójmiasta dzięki licznym linkom komunikacyjnym - świetny dostęp do gdyńskich plaż oraz centralnych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem długoterminowy, okazjonalny mieszkanie o powierzchni ok 49 m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon, sypialni z łóżkiem małżeńskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

769 000 zł45 m² 17 088,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowość w miocasa. Oferta dostępna w miocasa Nieruchomości. Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o nowoczesnym wykończeniu. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Obłuże,Gdynia

897 000 zł64 m² 14 015,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 64 m , usytuowany na 5. kondygnacji budynku w najstarszej dzielnicy Gdyni - Oksywiu. To wyjątkowa oferta, która łączy luksus, komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

725 000 zł73 m² 9 904,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Przedstawiam Państwu dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na zieleń. Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 73,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Obłuże,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 486,69 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w budynku dziewięciopiętrowym. Jest dwustronne. Nieruchomość składa się z salonu , 2 oddzielnych pokoi, łazienki , wc , przedpokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni, na osiedlu Obłuże, przy ul. Unruga. To doskonała lokalizacja dla osób ceniących bliskość zarówno miejskiej infrastruktury, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

899 000 zł59 m² 15 196 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy na prezentację mieszkania w Nadmorskich Tarasach Nasypowa - idealne miejsce do życia z doskonałą infrastrukturą i łatwym dostępem do morza oraz centrum Gdyni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

599 000 zł63 m² 9 508 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Gotowe do zamieszkania, 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni Obłuże, ul. Unruga. Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w IV piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Via Estate prezentuje wyjątkowe, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie na wynajem w Gdyni - dzielnica Obłuże, ul. Sucharskiego. Nowe, wyremontowane, urządzone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

679 000 zł55 m² 12 345,50 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 3 pokoje / 5 min od Bulwaru Oksywskiego Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie w budynku z 2024 roku przy ul. Benisławskiego 22 A w Gdyni. Apartament położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

2 100 zł32 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***gdynia Obłuże, ul Podgórska , pow. 32,20 m2 , 2 pokoje z osobną kuchnią *** Umeblowane, 2-pokojowe mieszkanie z osobną , jasną kuchnią , łazienką z prysznicem i oddzielnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cechowa

Obłuże,Gdynia

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę od zaraz. Jeden pokój kuchnia, łazienka, wc, przedpokój. Mieszkanie umeblowane wyposażone w lodówkę, pralkę, tv sat. internet .Budynek wolno stojący 1 piętro, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

467 000 zł39 m² 11 974,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja do 30 czerwca Sprzedam bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone w budynku przy ulicy Admirała Józefa Unruga. Położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

525 000 zł54 m² 9 722,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atuty: - dwustronna ekspozycja okien (północ-południe) - bliskość licznych terenów zielonych - pełna infrastruktura handlowo - usługowa w sąsiedztwie - oddzielna kuchnia - liczne tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

350 000 zł39 m² 8 974,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość posiada bardzo atrakcyjną lokalizację. Blisko Estakady Kwiatkowskiego, więc 10 minut do Centrum Gdyni oraz 4 minuty do Obwodnicy Trójmiasta. Niedaleko znajdują się plaże,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

555 000 zł60 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Obłużu. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

3 500 zł77 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,90 m2, mieści się na parterze dwupiętrowego budynku w gdyńskiej dzielnicy Obłuże, przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest częściowo umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

569 000 zł46 m² 12 262,90 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! atuty: - gotowe do wprowadzenia, - 8. piętro z windą, - po remoncie, - piękny widok, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

849 000 zł94 m² 9 022,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie położone w kameralnej inwestycji w dzielnicy Gdynia - Obłuże. Lokal mieszkalny o powierzchni 94,1 m to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

729 000 zł71 m² 10 267,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest 3-pokojowe mieszkanie o metrażu 71m2 mieszczące się na czwartym piętrze budynku z windą wybudowanego przez dewelopera margo z 2009 r. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

484 000 zł40 m² 11 980,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

729 000 zł80 m² 9 146,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Proponowana oferta dotyczy przestronnego oraz jasnego mieszkania 4 pok. o pow. 79,70 m2, położonego na II piętrze, przy ulicy Jantarowej na gdyńskim Obłużu. Budynek posadowiony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Obłuże,Gdynia

352 000 zł30 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Tylko U nas! |kawalerka | nie wymaga wkładu własnego | niski czynsz | gdynia obłuże | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

509 500 zł49 m² 10 440,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo blisko morza , wśród zieleni okalających lasów , zaciszna i spokojna okolica , oddalona od ścisłego centrum Gdyni zaledwie o 7km , dobrze skomunikowana , w sąsiedztwie sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłużu mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w dobrym standardzie oraz w pełni umeblowane dzięki czemu.