dowolna

Mieszkania Gdynia Obłuże

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

599 000 zł61 m² 9 819,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza (20 min spacerkiem) a także bardzo dobrym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Słoneczne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na parterze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy Płk. Stanisława Dąbka. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica mieszkaniowa Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Białowieska

Obłuże,Gdynia

365 000 zł53 m² 6 926 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Pośrednikom nieruchomości dziękujemy! prosimy nie dzwonić :) Jeśli szukasz przestronnego mieszkania o powierzchni 52,7 m2, które możesz zaaranżować według swoich potrzeb lub masz pomysł na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

499 000 zł53 m² 9 468,69 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Słoneczne mieszkanie 3 pokojowe położone na 5 piętrze w bloku w Gdyni przy ulicy Zielonej (obłuże). Budynek 9 piętrowy z 1978 r., z windą i przestronną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz! 2 pokojowy lokal po generalnym remoncie szuka nowego właściciela! Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Unruga w Gdyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest jasne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie położone na gdyńskim Obłużu. Nieruchomość mieści się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z lat 80 tych bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

610 000 zł64 m² 9 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o pow.64m2 w Gdyni na Obłużu. Osiedle z 2010r. z windą, deweloper Margo. W skład mieszkania wchodzi salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

421 000 zł38 m² 11 079 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania mam gotowe, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Nadmorskie Tarasy w Gdyni przy ulicy Nasypowej. Mieszkanie wykończone, wymaga jedynie umeblowania. Mieszkanie o powierzchni 37,31 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

478 000 zł60 m² 7 940,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedmiotem oferty jest funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie położone na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym i nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tucholska

Obłuże,Gdynia

385 000 zł63 m² 6 137,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Przedmiotem oferty jest mieszkanie położone na parterze jednego z budynków należącego do przedwojennego kompleksu paged. Mieszkanie składa się z 2 dużych pokoi, kuchni ze spiżarnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 500 zł86 m² 29,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne nowoczesne pow. 86m2 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże mieszkanie: mieszkanie jest bardzo dobrze utrzymane wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

390 000 zł53 m² 7 414,45 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże z dużym balkonem i widokiem na morze! Słoneczny lokal o powierzchni 52,6 m2 usytuowany jest na siódmym piętrze. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

349 000 zł48 m² 7 255,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Nieruchomość objęta rezerwacją. Zapraszam do współpracy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Obłuże,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na os. Nadmorskie Tarasy na obłużu/oksywiu o pow.30m2. Budynek z 2020r. Nieruchomość składa się z: salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

669 000 zł85 m² 7 852,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Tylko W mio casa! przestronne mieszkanie do własnej aranżacji Z przyjemnością zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania o powierzchni 85.20 mkw z ogrodem położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

669 000 zł85 m² 7 852,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Dostępne tylko W mio casa! nowa oferta! Z przyjemnością zapraszam na prezentację przestronnego mieszkania o powierzchni 85.20 mkw z ogrodem położonego w Gdyni Obłuże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Obłuże

Obłuże,Gdynia

380 000 zł46 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie. Mieszkanie o powierzchni ok. 46m2 składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i osobnej toalety. Mieszkanie po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Obłuże

Obłuże,Gdynia

500 000 zł64 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Parter 64m2 mieszkanie w stanie bardzo dobrym .bardzo dziękuję za agentów nieruchomości.nie dzwonić

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

515 000 zł49 m² 10 590,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2-pok.mieszkanie o powierzchni 48,63m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i zamkniętym osiedlu "nawigator". Deweloper Euro Styl, budynek z 2015r. z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

NA sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie Z widokami lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,84 m2 składa się z kuchni, salonu z wyjściem na balkon, 2 oddzielnych pokoi, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

699 000 zł85 m² 8 204,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże Centrum,Gdynia

465 000 zł60 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedam lub zamienię mieszkanie na mniejsze plus dopłata do uzgodnienia. Proszę tylko O prywatne oferty Moje mieszkanie: 60,2 m kw, 3 pokoje, kuchnia, osobna łazienka i wc, balkon, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

349 000 zł48 m² 7 255,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, usytuowane w budynku po termomodernizacji z domofonem cyfrowym i wyremontowanymi klatkami schodowymi. Przez dzielnicę przebiegają główne dogi wiodące do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie położone w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Obłużu. W pobliżu pełna infrastruktura (sklepy, kościół, ośrodek zdrowia, przedszkole, szkoła, usługi, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

355 000 zł52 m² 6 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferta wyłącznie W onyx home! jeśli szukasz przestrzeni którą chciałbyś zaaranżowac według własnych potrzeb lub masz pomysł na swoje "4 ściany" ta oferta jest własnie dla ciebie! Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Obłuże

Obłuże,Gdynia

545 000 zł78 m² 6 987,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę 3-pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią zlokalizowanego w idealnie skomunikowanej dzielnicy Gdynia Obłuże. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz przytulnego mieszkanie ze świetną komunikacją? Świetnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe - ładny widok, - przestronny balkon, - świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

399 000 zł47 m² 8 471,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szanowni Państwo jest mi niezmiernie miło zaprezentować to urocze mieszkanie. Mieszkanie jest zlokalizowane w świetnej okolicy - Gdynia Obłuże. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże Górne,Gdynia

450 000 zł46 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na morze. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, korytarza, wc, łazienki i zamkniętej kuchni z oknem. Salon, sypialnia, pokój dziecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosko

Obłuże,Gdynia

499 000 zł73 m² 6 854,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dla dużej rodziny Polecamy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,8m2, położone w Gdyni Obłużu. Pierwotnie mieszkanie miało 4 pokoje i jest możliwość przywrócenia stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Obłuże,Gdynia

399 000 zł47 m² 8 471,34 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

410 000 zł55 m² 7 420,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

! ogłoszenie bez pośredników! lokalizacja Budynek położony jest w północnej dzielnicy mieszkaniowej Gdyni Obłużu, która jest bardzo spokojna i krajobrazowa. Niewątpliwym atutem budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ledóchowskiego

Obłuże,Gdynia

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta tylko u nas! Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie usytuowane w budynku po termomodernizacji z domofonem cyfrowym i wyremontowanymi klatkami schodowymi. Przez dzielnicę przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

490 000 zł60 m² 8 112,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3 pokojowe jasne i bardzo zadbane mieszkanie po remoncie o powierzchni 60,4 m2 mieszczące się na 3 piętrze 3 piętrowego bloku z lat 80 tych przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

459 000 zł60 m² 7 639,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,08 m2 w Gdyni Obłuże! Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze i składa się z: - salonu z balkonem - kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia trypokojowe przestronne mieszkanie. *4 piętro. *53m2. *W pełni umeblowane, wyposażone w wysokiej jakości sprzęty. *Do dyspozycji najemców komórka lokatorska. *Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Obłuże,Gdynia

385 000 zł56 m² 6 912,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie - 55,7 m2 w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdyni. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

460 000 zł60 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | blisko morza | spokojna okolica | loggia | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kuśnierska

Obłuże,Gdynia

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Witam, mam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku z 2021 r. Teren budynku ogrodzony i monitorowany. W skład mieszkania wchodzi: - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

479 000 zł53 m² 9 037,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Nruga. Bezpośrednio od właściciela. Bez prowizji. Wysoki standard wykończenia. Z mieszkania blisko do: - estakady kwiatkowskiego, - obwodnicy trójmiasta, ponadto niedalko do: - plaży babie doły.