dowolna

Mieszkania Gdynia Obłuże

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

409 000 zł45 m² 9 048,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W mio casa! tylko U nas! mieszkanie spółdzielczo-własnościowe do remontu na obłużu W gdyni Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karpińskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę na Osiedlu Komandorskie Wzgórze.Osiedle chronione dużo zieleni korty do tenisa ziemnego Lidl Żabka plac zabaw ,droga rowerowa.Blisko Estakada Kwiatkowskiego do centrum 10 min.Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, z balkonem na Obłużu o powierzchni 53 m2. Usytuowane jest na VI piętrze budynku z windą. Mieszkanie jest przytulne, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

560 000 zł57 m² 9 824,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Obłuże przy ul. Unruga - sprzedaż bez pośredników Bardzo dobrze skomunikowane z centrum (bliskość Estakady Kwiatkowskiego). W niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o pow. 53m2 zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy, w skład którego wchodzą 3 pokoje, łazienka, toaleta, balkon oraz zamknięta kuchnia. W bliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

579 000 zł61 m² 9 471,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 61,13 m2 w Gdyńskim Obłużu. Mieszkanie składa się z: - salonu z wyjściem na duży balkon ( od zachodu ) - osobnej kuchni z oknem (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piekarska

Obłuże,Gdynia

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

NA wynajem niezależny domek O powierzchni 55 M2 znajdujący się W gdyni obłuże dom: do wynajmu proponujemy samodzielny dom zlokalizowany na działce na którym stoją 2 budynki. Domek składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem zadbane, umeblowane mieszkanie 3 pokojowe, 54 m2, w Gdyni Obłuże. Doskonała lokalizacja ok 100 m do szkoły z basenem, przedszkola, przychodni i sklepu. W niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż słoneczne, gotowe do zamieszkania mieszkanie z ogromnym potencjałem, o powierzchni 59.5 m, 2 pokojowe z możliwością wydzielenia dodatkowego małego pokoju. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 500 zł52 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,5 m2 zlokalizowane w dzielnicy Obłuże przy ul. Unruga 49. Dla miłośników sportów wodnych i plażowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

439 000 zł48 m² 9 126,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Tylko U nas oferta W mio casa! Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 w świetnie skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Obłuże. Atuty: - zieleń za oknami - po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

648 900 zł66 m² 9 772,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Nowa oferta W mio casa! 4 pokojowe słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia! nikt jeszcze W nim nie mieszkał! lokalizacja: gdynia Obłuże jest to dzielnica doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tucholska

Obłuże,Gdynia

1 500 zł34 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem kawalerka mieszcząca się w Gdyni na Obłużu przy ulicy Tucholskiej. Nieruchomość usytuowana jest na parterze w dwupiętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 53m2 znajduje się na III piętrze IV piętrowego budynku przy ul. Unruga 43C w Gdyni. Składa się z trzech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

595 000 zł60 m² 9 900,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Duże, słoneczne i przestronne mieszkanie. Lokalizacja: gdynia Obłuże Nieruchomość położona przy ul. Stolarskiej. Bardzo dobrze skomunikowana część miasta z pełną infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

920 000 zł105 m² 8 766,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne i komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o pow.104,95m2 w Gdyni na Obłużu. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym osiedlu "kamienica Admiralska". Wewnątrz zamknięte patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni ok.51 m2, które składa się z: Pokój 12m2 Salon 18m2 z wnęką ok.5m2 z wyjściem na balkon(z możliwością zaaranżowania na trzeci pokój) Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

645 000 zł105 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na parterze w budynku mieszkalnym w Gdyni, w dzielnicy Pogórze. Sześć pokoi, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na drzewa. Standard wykończenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

849 000 zł100 m² 8 448,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż pakiet 4 mieszkań przy ul. Benisławskiego w Gdyni Lokale mieszkalne usytuowane są na granicy gdyńskich dzielnic Obłuże i Oksywie. W pobliżu szkoła podstawowa, przedszkola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

539 000 zł46 m² 11 717,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Gdynia Chylonia mieszkanie: mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 m2. Mieszkanie posiada przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

999 000 zł76 m² 13 143 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie, 2 miejsca postojowe, doskonała lokalizacja! Na sprzedaż nowoczesne, a jednocześnie przytulne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w doskonale skomunikowanej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

650 000 zł59 m² 11 017 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Gdynia obłuże, przestronne mieszkanie! 59m 2 Przestronne mieszkanie z balkonem znajduje się w dzielnicy Gdynia Obłuże. Zlokalizowane jest na parterze 10 piętrowego budynku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Obłuże,Gdynia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na wynajem, doskonały układ, zielona okolica, 63 m2 na parterze wraz z komórką lokatorską. Lokalizacja: gdynia ul. Eugeniusza Kwiatkowskiego 102 to doskonała lokalizacja do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Obłuże,Gdynia

450 000 zł60 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Sprzedam zadbane 3 pokojowe mieszkanie w 4 piętrowym bloku mieszkalnym z lat 1970-tych. Mieszkanie położone jest na 4 piętrze i zostało ładnie urządzone: drzwi wewnętrzne porta, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 000 zł51 m² 39,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem o pow.50,8m2 w Gdyni na Obłużu. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

529 000 zł61 m² 8 663,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Nowa oferta dostępna W mio casa. Bardzo atrakcyjna cena za m2! Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest 3 - pokojowy lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze przy ulicy Sucharskiego w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

920 000 zł104 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Gdyni (dzielnica Obłuże), przy ulicy Benisławskiego. Mieszkanie jest dostępne od zaraz. Lokalizacja: położone jest w atrakcyjnej dzielnicy Gdyni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

519 000 zł45 m² 11 482,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Gdyni Obłużu przy ulicy Podgórskie1 Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się z: - pokoju z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

629 000 zł74 m² 8 511,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdyni Obłuże przy ul. Płk. Dąbka 227, dzielnicy, dobrze skomunikowanej ze Śródmieściem (przystanek zaraz przy bloku) oraz innymi dzielnicami Gdyni. Dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie w Gdyńskiej dzielnicy Obłuże. Najem od 1 października 2023 do 15 czerwca 2024 3 pokoje 63m2 dla studentów (blisko amw) Blisko stoczni 2 sypialnie, 1 salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 750 zł34 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 34 m2 (salon z aneksem kuchennym, osobną sypialnią, łazienką). Mieszkanie jest wyposażone w meble i sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Obłuże,Gdynia

550 000 zł60 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na gdyńskim Obłużu przy ul. Sucharskiego! Obłuże - jedna z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych dzielnic Gdyni. Idealna lokalizacja, z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Obłuże,Gdynia

1 500 zł50 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| najem długoterminowy | Dostępne od zaraz! Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze X piętrowego bloku. Zlokalizowane w Gdyni Pogórze, przy ul. Żelazna 16a. Pod blokiem bezpłatne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turkusowa

Obłuże,Gdynia

2 300 zł70 m² 32,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane na IV piętrze IV piętrowego budynku o powierzchni 69,91m2. W skład mieszkania wchodzą trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Perłowa

Obłuże,Gdynia

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Kawalerka od wynajęcia Gdyni na Obłużu o powierzchni 18m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

439 000 zł54 m² 8 190,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na gdyńskim Obłużu przy ul. Podgórskiej! Mieszkanie znajduje się w spokojnej i zielonej dzielnicy Obłuże, co zapewnia ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

2 250 zł37 m² 60,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Gdynia na Obłużu. Bardzo dobra lokalizacja pod względem komunikacyjnym i wygody życia: - w odległości 5 minutowego spaceru sklepy spożywcze, rynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

327 000 zł47 m² 6 979,72 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko W mio casa! mieszkanie do własnej aranżacji - wymaga generalnego remontu! Gdynia Obłuże to dzielnica doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem. Świadczy o tym bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

310 000 zł32 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, ustawne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku w Gdyni Obłuże przy ulicy adm. Józefa Unruga. Lokalizacja Obłuże to północna dzielnica mieszkaniowa Gdyni,.