dowolna

Mieszkania nad morzem Gdynia - Lista ogłoszeń

583 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

583 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

540 000 zł46 m² 11 831,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oryginalne, klimatyczne mieszkanie W samym sercu gdyni! położenie na styku dużego miasta Z morzem! najbardziej pożądana lokalizacja! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Wybrzeża

Śródmieście,Gdynia

2 500 000 zł91 m² 27 472,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gdynia Śródmieście. Luksusowy apartament 91 m z loggią i halą - 10 Min do Morza! 3 Pokoje w obniżonej cenie 2 500 000 pln Wyobraź sobie życie w luksusowym, pachnącym nowością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

4 708 066 zł166 m² 28 310,70 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum | Wspaniałe widoki ***** informacje O nieruchomości /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 208 451 zł70 m² 17 158,20 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W standardzie deweloperskim W nowoczesnej inwestycji W gdyni redłowo Blisko morza | Blisko lasu | Blisko centrum ***** informacje O nieruchomości / standard: lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

525 000 zł32 m² 16 613,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Piękne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Gdyni - ul. Elizy Orzeszkowej Stylowe, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie w ścisłym centrum Gdyni! Po generalnym remoncie, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamenhofa

Leszczynki,Gdynia

439 000 zł48 m² 9 193,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedsprzedaż tylko w lipcu! 2 pokojowe mieszkanie z balkonem! Zapraszam na indywidualną prezentacje mieszkania 47,75 m2. Na nieruchomość składają się : Salon (19.88m2) Pokój ( 8.60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staniewicza

Pogórze,Gdynia

629 000 zł63 m² 9 984,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie blisko morza - Gdynia Pogórze Cena: 629 000 zł Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63 m2 znajdujące się na parterze czteropiętrowego budynku w Gdyni na ul. Staniewicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 450 000 zł81 m² 17 872,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego apartamentu w inwestycji premium zaledwie 500 m od morza? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - kameralna inwestycja nad samym morzem - Fantastyczna lokalizacja blisko bulwaru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***przepiękny widok na zatokę*** lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12m od lini.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leszczynki,Gdynia

439 000 zł39 m² 11 343,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2pokojowe mieszkanie z potencjałem Gdynia ul. Morska Szukasz mieszkania, do którego możesz się wprowadzić i stopniowo je odświeżać? Ta oferta może Cię zainteresować! Na sprzedaż ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Obłuże,Gdynia

469 000 zł40 m² 11 608,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Ustawne | przytulne | 2 pokojowe mieszkanie |spółdzielczo-własnościowe | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bydgoska

Działki Leśne,Gdynia

1 299 000 zł54 m² 24 136 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Niecodzienna równowaga: natura, design, prestiż - apartament w sercu miasta z widokiem na Trójmiejski Park | Gdynia, silva - Invest Komfort Z przyjemnością oferuję na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 700 zł52 m² 52,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na 4-pięrzte w Gdyni, witomino (witawa). Mieszkanie po remoncie, dostępne od zaraz. W skład mieszkania wchodzi: salon - rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

559 000 zł51 m² 11 032,20 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,67 m2 w rewelacyjnej lokalizacji w Gdyni Głównej przy ul. Morskiej. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, jedenastopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 zł83 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

545 000 zł46 m² 11 720,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

652 000 zł44 m² 14 988,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 43,5m2 położone na III piętrze zadbanego budynku z lat 50-tych. Położenie nieruchomości idealne dla osób ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 900 zł93 m² 84,95 zł/m²

 

Piętro:20/36

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

355 000 zł35 m² 10 114 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie-Gdynia Grabówek ul. Morska. Mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Grabówek, w pobliżu Uniwersytetu Morskiego, biedronki, przystanków komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem dostępną tylko w Naszym biurze. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Gdyni przy ul. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Obłuże,Gdynia

525 000 zł66 m² 7 954,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie | 3 pokoje | piękna okolica | gdynia obłuże | inwestycja Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w spokojnej i cichej części Gdyni, jaką jest Obłuże. Piękne widoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmuntowska

Śródmieście,Gdynia

3 150 zł58 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Na wynajem oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58,5 m , położone w samym centrum Gdyni. Lokal mimo świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

6 250 zł146 m² 42,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 6 pokojowe na wynajem długoterminowy w świetnej lokalizacji! atuty nieruchomości : - Miłe i spokojne sąsiedztwo. - mieszkanie po remoncie - Mieszkanie wyposażone - Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

475 000 zł43 m² 11 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szukasz trzypokojowego mieszkania z widokiem na morze oddalonego spacerem od Kępy Redłowskiej? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - bliskość natury - widok na morze - 3. pokoje - duże możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grabówek,Gdynia

399 000 zł36 m² 11 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Kameralna kawalerka po remoncie na Gdyńskim Grabówku, położona w kamienicy w pobliżu dużej uczelni wyższej. Mieszkanie składa się z obszernego pokoju (21 m2) z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Witomino,Gdynia

2 400 zł44 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie w super lokalizacji - wszędzie blisko ;) Mieszkanie świeżo po remoncie, czyste. Spokojna okolica. Niedaleko bardzo szeroka infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Błękitna

Oksywie,Gdynia

449 000 zł53 m² 8 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe z osobną kuchnią -lokalizacja: gdynia, oksywie spokojna i dobrze skomunikowana dzielnica, blisko morza, sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Redłowo,Gdynia

489 000 zł43 m² 11 372,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 350 000 zł121 m² 52 479,30 zł/m²

 

Piętro:17/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 17 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 499 000 zł108 m² 32 398,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz przestronnego apartamentu w standardzie premium z widokiem na morze? Ta oferta jest dla Ciebie! atuty: - widok na morze - fantastyczna lokalizacja - wysoki standard wykończenia - inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkokacka

Witomino,Gdynia

539 000 zł42 m² 12 799,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Wyłącznie w naszej ofercie! Nowa niższa cena! 2 pokoje z permanentnym widokiem na Zatokę Gdańską. Zachwyć się niezakłóconym widokiem na morze z każdego okna. Ciekawe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Orłowo,Gdynia

1 995 000 zł92 m² 21 637,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość z niezwykłym potencjałem zaledwie 300m od molo w Orłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

890 000 zł66 m² 13 403,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Sprzedam mieszkanie w centrum Gdyni z widokiem na morze. Trzypokojowe, dwurozkładowe, mieszkanie o powierzchni 66,4 m/2 znajduje się na 10 piętrze. W budynku jest nowoczesna winda,.