dowolna

Luksusowe mieszkania Gdynia - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

177 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

177 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany, Kościuszki

Gdynia,pomorskie

367 000 zł26 m² 14 061,30 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie z balkonem położone na drugim piętrze w ośmiopiętrowym budynku w samym centrum Gdyni przy ul. Skwer Kościuszki 17/19. Ze względu na znakomitą lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Moniuszki

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł25 m² 81,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjnie położone mieszkanie jednopokojowe. Lokalizacja ul. Moniuszki, wzg. Św. Maksymiliana w Gdyni 400 metrów od bulwaru i morza. Doskonała lokalizacja wszędzie blisko (skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

696 000 zł34 m² 20 291,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko morza! Ścisłe centrum Gdyni w pobliżu Skweu Kościuszki.Mieszkanie po generalnym remoncie.Wymienione wszystkie instalacje,hydrauliczna, elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Chylonia Centrum,Gdynia

1 900 000 zł65 m² 29 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni - kompletnie urządzony. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Leszczynki,Gdynia

1 470 000 zł50 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni - kompletnie urządzony pod klucz. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

399 000 zł40 m² 9 960,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz dwupokojowego mieszkania w niskiej zabudowie, w świetnie skomunikowanym miejscu? Idealnie trafiłeś! nie pobieramy prowizji od kupującego. Atuty: - świetna lokalizacja 1 minuta do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Square Apartments Gdynia - doskonała lokalizacja w ścisłym centrum Gdyni na dłuższe pobyty. Wybierz komfortowy apartament blisko morza, pracy, uczelni, w centrum miasta ze świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Parkowa

Mały Kack,Gdynia

899 000 zł54 m² 16 719,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, w prężnie rozwijającej się dzielnicy Gdynia, mały Kack. Lokal mieszkalny o łącznej powierzchni 53.77m2, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł41 m² 95,12 zł/m²

 

Piętro:12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: apartament zlokalizowany w samym sercu miasta w jednym z najbardziej prestiżowych apartamentowców Gdyni - Portova. Inwestycja oddalona o ok. 900m od Skweru Kościuszki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

5 880 000 zł101 m² 57 988,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Luksusowy apartament w nadmorskiej części Orłowa. Plaża i Promenada Królowej Marysieńki znajdują się w odległości 200 m. To przyjazna, ciepła i elegancka przestrzeń. Szlachetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

740 943 zł57 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W mio casa! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul .Australijskiej. Mieszkanie mieści się na parterze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż piękny i komfortowy apartament z piwnicą położony w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej na pograniczu Chyloni umiejscowiony w otoczeniu zieleni do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w zielonej części miasta! Lokal (45m2) składa się ze słonecznego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Został świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Lubawska

Chylonia Nowa,Gdynia

285 900 zł16 m² 17 868,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka| 500 metrów do skm | spokojna okolica | gdynia lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane na osiedlu Witomino. Sąsiaduje bezpośrednio z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Śródmieście,Gdynia

620 000 zł35 m² 17 714,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Jeśli szukasz mieszkania w sercu Gdyni przy ulicy Władysława IV1-5III, które łączy w sobie wygodę, estetykę i świetną lokalizację, to mam coś dla Ciebie. Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

799 000 zł49 m² 16 306,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż komfortowe 2- pokojowe mieszkanie składające się z sypialni, dużego salonu z kuchnią, łazienki i przedpokoju. W sypialni i salonie szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w wysokim standardzie, położone w centralnej części ulicy Świętojańskiej. Właśnie tu miasto tętni życiem, zapewniając najemcom dostęp do restauracji, sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz świetnego mieszkania na wynajem w Gdyni? Idealnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne i ciepłe - ładny widok, - świetna komunikacja z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 980 000 zł94 m² 21 019,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferta specjalna na sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim standardzie, który jest zlokalizowany w dzielnicy Mały Kack, altoria przy ulicy Strzelców. Apartament jest bardzo przestronny ma 94,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 215 000 zł61 m² 20 003,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedmiotem oferty jest sprzedaż apartamentu położonego w inwestycji Altus, wybudowanego przez Invest Komfort w 2016 roku. Apartament wykończony i umeblowany w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

499 881 zł37 m² 13 594,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

" sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową ". Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja. 50 m Malowniczy las 50 m Siłownia i fitness 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

770 704 zł79 m² 9 812,89 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprawdź na co Cię stać z Expander - bezpłatnie skonsultuj swoją zdolność kredytową. Zadzwoń teraz, umów się na spotkanie. W otoczeniu lasu, na łagodnie pochylonym na południe zboczu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 490 000 zł93 m² 16 021,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu Fort Forest, w jego najbardziej malowniczej części, która bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

400 000 zł36 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz 2 pokojowego mieszkania do wprowadzenia ze świetną komunikacją w Gdyni? Świetnie trafiłeś! Atuty: - 2 niezależne pokoje, - wymienione instalacje elektryczne, - 700 m do linii skm, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

977 000 zł52 m² 18 630,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3 pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji (gdynia Śródmieście). Atuty nieruchomości: - wstawiona została nowa kuchnia wykonana przez stolarza oraz nowe agd z gwarancją - 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 500 zł28 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w samym sercu Gdyni o pow. 28m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Łazienka z prysznicem *opcjonalnie* Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 699 000 zł81 m² 21 071,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Posiadam na sprzedaż 4-pokojowy, w pełni umeblowany, nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 76m2 usytuowany w "rezydencji Redłowo" w Gdyni Redłowo. Apartament znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

525 400 zł37 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio słoneczne 2 pokojowe mieszkanie - 37m w Gdyni na Wielkim Kacku. Mieszkanie jest po remoncie, gotowe do zamieszkania. Meble są nowe, a widoczne na zdjęciach dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 090 000 zł76 m² 14 425,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 06.09.2024! Proszę o kontakt w celu umówienia wizyty. Główne atuty: * Lokalizacja - blisko lasu, morza, centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pomorska

Śródmieście,Gdynia

1 090 000 zł76 m² 14 425,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stolarska

Obłuże,Gdynia

450 000 zł44 m² 10 227,30 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz świetnej nieruchomości inwestycyjnej w Gdyni lub mieszkania, w którym stworzysz swoje miejsce na ziemi? Idealnie trafiłeś! atuty: - w pełni wyposażone, - bardzo przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w samym sercu Gdyni o pow. 35m2, w skład którego wchodzi: - salon z aneksem kuchennym - Łazienka z wanna - Loggia z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Śródmieście,Gdynia

997 000 zł52 m² 19 012,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta specjalna na sprzedaż wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 52,44 m2. Atuty mieszkania: - 10 minut spacerem do plaży, - doskonała lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

579 000 zł53 m² 11 007,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Nowość tylko W miocasa! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwej nieruchomości, która łączy w sobie wygodę nowoczesnego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 470 000 zł50 m² 29 400 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 900 000 zł65 m² 29 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Kolibki,Gdynia

9 500 zł77 m² 123,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest Apartament klasy Premium o pow. 77m2, w skład którego wchodzi: - przestronny Salon z Jadalnią oraz otwartą kuchnią *ekspozycja południowa* - Sypialnia - Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament znajdujący się w ścisłym centrum Gdyni, na ulicy Stefana Żeromskiego. 3 min pieszo od morza, położony 200m od ul. Świętojańskiej i 500m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pelplińska

Gdynia,pomorskie

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 50m2 zlokalizowane na II piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Łazienka, * Duży balkon, mieszkanie znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 519,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Uwaga: zakup tylko i wyłącznie za gotówkę. Dla zdecydowanego klienta duży rabat! Oferta dla inwestora - mieszkanie aktualnie wynajęte. Mieszkanie na sprzedaż Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana, ul.