dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

533 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

533 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hackiego

Leszczynki,Gdynia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze w czteropiętrowym budynku w Gdyni Leszczynki przy ul. Opata Hackiego 29. Budynek bez windy. Dostępne od 1 października!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| 2 pokoje | wyposażone | blisko lasu | wynajem | Do wynajęcia przytulne, jasne mieszkanie o powierzchni ok. 40 m2, położone na 4 (ostatnim) piętrze w budynku przy ul. Nauczycielskiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wielki Kack,Gdynia

1 900 zł38 m² 49,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dostępne od zaraz mieszkanie dwupokojowe w Gdyni dzielnica Wielki Kack. W pobliżu pełna infrastruktura, przystanki komunikacji miejskiej, sklepy osiedlowe, Lidl, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

484 000 zł28 m² 16 982,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka w centrum Gdyni, w pełni wyposażona, idealna pod inwestycję lub na pierwsze mieszkanie Lokalizacja Śródmieście Gdyni to jedna z najbardziej pożądanych części miasta - serce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

960 000 zł82 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Kupujący nie ponosi kosztów prowizji. Mieszkanie: przedmiotem oferty jest nowoczesne, gotowe do odbioru mieszkanie na rynku pierwotnym o powierzchni 84 m , zlokalizowane w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka

Demptowo,Gdynia

474 683 zł43 m² 10 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Powierzchnia: 43,35 m | 2 pokoje | Balkon | Gotowe do zamieszkania Mieszkanie - ul. Skarbka - Gdynia Demptowo Opis nieruchomości: na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 200 000 zł116 m² 10 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż: apartament 116 m - Suchy Dwór Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 116 m , położony na parterze w kameralnej zabudowie w starej części Suchego Dworu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dąbka

Obłuże,Gdynia

575 000 zł46 m² 12 513,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie | Blisko morza i Akademii Marynarki Wojennej Zamieszkaj bez stresu i remontów! Na sprzedaż stylowe, świeżo wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

815 000 zł47 m² 17 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wyjątkowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - centrum Gdyni, doskonała okazja inwestycyjna - idealne pod wynajem zarówno krótko, jak i długoterminowy. Lokalizacja: nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

2 100 000 zł92 m² 22 826,10 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z widokiem na Zatokę - 9. piętro, inwestycja Św. Piotra, gdynia Śródmieście Lokalizacja: śródmieście to serce Gdyni - miejsce, które łączy energię miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

519 999 zł35 m² 14 819 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! dni otwarte! zapraszamy do kontaktu 02.02.2026 od godzint 11:00 Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

689 000 zł60 m² 11 407,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,4 m z dużą piwnicą 6,34 m po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz! bez pośredników! * Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie gdynia chylonia ul. Chylońska 74 opis: nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 znajdujące się w Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

3 800 zł77 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednocześnie wystawione jest na sprzedaż! Na wynajem dostępne od września. Wyjątkowo ekskluzywna inwestycja którą dziś przedstawiam powstała na obrzeżach Gdyni w dzielnicy Pogórze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konwaliowa

Witomino,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lubawska

Leszczynki,Gdynia

569 000 zł47 m² 12 080,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,1 m , usytuowane w wieżowcu w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Leszczynki. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 200 zł38 m² 83,12 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferuję stylowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane w prestiżowym budynku Modern Tower w Gdyni. Opis mieszkania: powierzchnia: 38,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

759 000 zł66 m² 11 484,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Urokliwe 3-pokojowe mieszkanie na poddaszu w topowej lokalizacji To mieszkanie to więcej niż cztery ściany - to szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego. Lokalizacja: ulica Słowackiego w Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

2 299 900 zł113 m² 20 353,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy unikalną ofertę, dostępną wyłącznie u Nas, w formule 0% Zachwycający, dwupoziomowy loft z dwoma balkonami czeka na Ciebie w samym sercu Gdyni w Śródmieściu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

609 316 zł66 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W naszej ofercie blisko 70 mieszkań o różnych układach w tej inwestycji, napewno znajdzie się coś, co spełni Państwa oczekiwania! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

1 447 000 zł49 m² 29 530,60 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Świetnie zlokalizowany, przestronny apartament, w inwestycji Piotra 6 w Gdyni. Idealny do zamieszkania, również jako second home oraz do wynajmu krótko lub długoterminowego. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 200 zł34 m² 64,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 34,37 metra kwadratowego znajduje się w spokojnej części Gdyni, z bardzo dobrą komunikacją z resztą miasta. W pobliżu znajdują się przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

525 000 zł37 m² 14 189,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie położone w kamienicy, w Śródmieściu Gdyni, o powierzchni 37 metrów kwadratowych. Świetna lokalizacja, duży potencjał aranżacyjny, idealne pod inwestycję lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę, 38m z tarasem 12m i miejscem parkingowym. Mieszkanie składa się z dużego salonu z kuchnią, holu i łazienki. Jest świeżo po remoncie. Posiada nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Karwiny,Gdynia

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i ogródkiem, gdynia Karwiny. Przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50 m2, położone na parterze w kameralnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

2 700 zł45 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku w Gdyni Redłowie. Mieszkanie ma powierzchnię 44,6mkw i mieści się na trzecim piętrze. Ponadto, należy do niego komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Kamienna Góra,Gdynia

759 000 zł66 m² 11 473,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przestronne mieszkanie W centrum gdyni - kamienna góra 66 m | 3 pokoje | kilka minut spacerem do plaży i bulwaru mieszkanie: na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 66 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

489 000 zł45 m² 10 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Tylko U nas! 2 pokoje I wysoki standard I blisko komunikacji I jasne I pierwsze piętro Mieszkanie składa się z: - przestronnego salonu od strony wschodniej, z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sandomierska

Mały Kack,Gdynia

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1947

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 43 m z ogródkiem - Gdynia, redłowo / Mały Kack Przestronne, słoneczne i ustawne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

674 000 zł42 m² 15 915 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z tarasem - Gdynia, ul. Leśna (bernadowo Park) Powierzchnia użytkowa: 42,35 m Lokalizacja: gdynia, ul. Leśna - prestiżowe osiedle Bernadowo Park Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Orłowo,Gdynia

1 299 000 zł65 m² 20 108,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

| jasne | 2 pokoje | blisko morza | osiedle zamknięte | miejsce W hali garażowej| komórka lokatorska | orłowo | Na sprzedaż przestronne i jasne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starogardzka

Chylonia,Gdynia

579 999 zł49 m² 11 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Gdynia Chylonia, ul. Starogardzka Idealne dla rodziny lub pod wynajem. Spokojna okolica, blisko skm i komunikacji. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 33 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 3 pokoje z aneksem kuchennym blisko dworca i centrum od pazdziernika Do wynajęcia ciche, słoneczne i w pełni wyposażone mieszkanie położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia