dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Gdynia

532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

532 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Godebskiego

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tylko U nas! 2 pokoje | cicha okolica | klimatyzacja | dobra komunikacja | gdynia oksywie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane przy ul. Godebskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3 pokoje | niedaleko do skm | spokojna okolica | gdynia cisowa lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Niemena

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie 3 pokoje | hossa | wysoki parter | łącznie Z tarasem 120M2 | fort forest 2020 | gdynia chwarzno-wiczlino | lokalizacja: nieruchomość położona jest w Gdyni w dzielnicy Chwarzno,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

819 900 zł63 m² 12 993,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Idealne dla rodziny - spokojna okolica, świetna komunikacja, las, gdynia Karwiny! lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej dzielnicy - Gdynia Karwiny, gdzie wszystko co potrzebne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borowikowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 999 zł33 m² 60,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym reoncie, przytulne, wyposażone w sprzęty agd, jasne, ciepłe. Cicha okolica w otulinie lasu. Dobrze skomunikowana w pobliżu szkoły, przystanku autobusowego ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Gdynia,pomorskie

1 200 zł33 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

ciepłe mieszkanie parterowe okna wychodzą na zachod, kuchnia: umeblowana, rolety, lodowka, pralka, kuchenka gazowa pokoj: szafka na tv, kanapa, szafa łazienka: wanna i nowy Junkers na cieplą wodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

819 900 zł44 m² 18 634,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narcyzowa

Gdynia,pomorskie

439 000 zł41 m² 10 603,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferta dostępna wyłącznie W elicie nieruchomości! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w wieżowcu z nową windą. Lokal o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Karwiny,Gdynia

419 000 zł33 m² 12 774,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie Z balkonem I piwnicą | 32,8 M | gdynia karwiny, ul. Kruczkowskiego Szukasz własnego kąta w Gdyni gotowego do zamieszkania od zaraz. Jasne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Słoneczne | dwupoziomowe | dobra lokalizacja | gdynia wielki kack Szukasz przestrzeni, w której każdy domownik będzie czuł się swobodnie? Propozycją wartą uwagi jest funkcjonalne, 73 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

1 070 000 zł59 m² 18 157,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 58,93 m z tarasem ok. 19,3 m , zlokalizowane na osiedlu Orłowska Bryza przy ul. Świerkowej w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka I do zamieszkania I pod wynajem I blisko komunikacji I sklepów | Mieszkanie składa się z: - przestronnego pokoju, z wyjściem na balkon. - jasnej kuchni z oknami, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

495 000 zł37 m² 13 378,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 400 zł30 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

NA wynajem nowe W pe?ni wyposa?one 2 pokojowe mieszkanie W nowym budynku przy ul. Naspowej gdynia oksywie lokal: mieszkanie o powierzchni użytkowej 29,35 m2 składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

580 000 zł54 m² 10 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie w budynku 4 piętrowym w dogodnej lokalizacji Gdynia Dąbrowa w ścisłym centrum dzielnicy. Wszędzie blisko - przystanki zkm 2 min pieszo, sklepy (np. Stokrotka, rossmann, mięsny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Orłowo,Gdynia

2 288 000 zł85 m² 26 895,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Luksusowy gotowy do zamieszkania od zaraz 3 pokojowy apartament w Gdyni. Mieszkanie zaprojektowano w nowoczesnym stylu z wielką dbałością o najmniejszy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

629 000 zł38 m² 16 509,20 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu/кооперативна власність на приміщення, можливість придбання іноземцями без погодження з.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Widna

Witomino,Gdynia

2 990 zł52 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajecia, 3 pok| po gen. remoncie| Witomino Bez kosztow agencji Do wynajęcia dlugoterminowo 12mies. mieszkanie 52 m2 przy ul. Widna 3 w Gdyni Witomino. Mieszkanie świeżo po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bosmańska

Obłuże,Gdynia

515 000 zł60 m² 8 655,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Agencja Westate Gdańsk prezentuje wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 59,5 m , położone w jednej z najbardziej komfortowych i rozwijających się części Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 800 zł63 m² 44,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią położonego na parterze w budynku czteropiętrowym w Gdyni przy ulicy Hodowlanej 15. Warunki najmu Najem (okazjonalny).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Gdynia

799 000 zł55 m² 14 655,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja tylko U nas! Oferujmy na sprzedaż klimatyczne mieszkanie położone w ścisłym Centrum / Śródmieściu Gdyni - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Trójmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

1 049 000 zł97 m² 10 814,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament inwestycyjny 96,34 m2 podzielony na 2 niezależne mieszkania | Gdynia Mały Kack | Większy Apartament 56,47 m2 | Mniejszy Apartament 39,87 m2 opis: na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Oksywie,Gdynia

482 000 zł39 m² 12 359 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Chwarzno,Gdynia

1 170 000 zł71 m² 16 478,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Witomino,Gdynia

335 000 zł25 m² 13 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Karwiny,Gdynia

615 000 zł59 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Staniszewskiego

Zielenisz,Gdynia

975 000 zł58 m² 16 804,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Twoje Biuro Nieruchomości nad morzem Twój partner w biznesie Tylko sprawdzone oferty Na sprzedaż nowy, komfortowy, wyposażony i umeblowany 3-pokojowy apartament w Gdyni z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 150 000 zł88 m² 13 061 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 88,05 m | gdynia - ul. Świętojańska Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym sercu Gdyni, przy jednej z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych ulic -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

599 000 zł36 m² 16 551,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

2-pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdyni, zaledwie kilka minut spacerem od morza i pełnej infrastruktury miasta. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Chylonia,Gdynia

799 799 zł70 m² 11 432,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Powierzchnia: 70 m 2 x Balkon: 3,5+3,5 m Układ: 4 pokoje (salon z aneksem + 3 x sypialnia) 1 piętro Stan: deweloperski, gotowe do odbioru. Krótki opis Funkcjonalne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

279 000 zł17 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie w Gdyni Chyloni - idealne na start lub inwestycję! Szukasz niewielkiego mieszkania w dobrej lokalizacji, gotowego do zamieszkania lub pod wynajem? Ta oferta to świetna okazja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Fikakowo,Gdynia

794 000 zł73 m² 10 876,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

795 000 zł48 m² 16 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 47,95 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Serdecznikowa

Dąbrowa,Gdynia

645 000 zł63 m² 10 303,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 62,6m2, zlokalizowanego na pierwszym piętrze budynku w Gdyni Dąbrowie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino,Gdynia

2 700 zł38 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania obsługiwaną przez biuro Investkon Nieruchomości. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w Gdyni, w dzielnicy Witomino - spokojnej,.