dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

236 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

512 521 zł51 m² 9 957,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Najlepiej sprzedająca się inwestycja w Gdyni. Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim 3- i 4-pokojowe o pow. 51-60m2. Ostatnie dostępne. Obejrzyj mieszkania. 0% prowizji i 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

517 768 zł59 m² 8 751,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Najlepiej sprzedająca się inwestycja w Gdyni. Gotowe mieszkania w stanie deweloperskim 3- i 4-pokojowe o pow. 51-60m2. Ostatnie dostępne. Umów się na oglądanie mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Oksywie

Oksywie,Gdynia

539 764 zł58 m² 9 332,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

2 000 zł59 m² 34,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem dwupokojowego mieszkania w Centrum Gdyni przy ul. Świętojańskiej. Powierzchnię lokalu zajmują dwa duże pokoje wyposażone w sofy, szafy i komody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wittekówny

Gdynia,pomorskie

1 299 zł32 m² 40,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka z przynależnym miejscem postojowym na terenie ogrodzonym z wjazdem na pilota ( dodatkowo płatne 100 zł. ). Kawalerka jest nowa, ładna i funkcjonalna. Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Zadbana, estetyczna kawalerka Z miejscem parkingowym na posesji blisko placu kaszubskiego! Mieszkanie w ładnej, odnowionej kamienicy z windą. Lokal jasny, jednostronny, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Filipkowskiego

Wiczlino Ogród,Gdynia

765 000 zł77 m² 9 950,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Witam i zapraszam do zapoznania się z ofertą tego niezwykle ciekawego miejsca, położonego na jednej z gdyńskich dzielnic jaką jest Wiczlino. Możecie Państwo już teraz zadzwonić do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

668 944 zł42 m² 16 092 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

W home Asset Sp. z o.o. znajdziesz atrakcyjne oferty bezpośrednio od deweloperów w najlepszych lokalizacjach Trójmiasta oraz okolicznych gminach. Jako przedstawiciel deweloperów świadczymy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

848 491 zł64 m² 12 959 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

2 605 467 zł105 m² 24 840 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

1 290 000 zł147 m² 8 775,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie komfortowe, nowoczesne, bardzo funkcjonalne. . Parkiet bukowy , ściany i sufit gładzone, wyciszone i docieplone, dwuobwodowy system ogrzewania , stolarka pokojowa i okna nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

670 000 zł101 m² 6 620,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe dla osób pragnących mieszkać w mieście, a jednocześnie na łonie natury. Osiedle zlokalizowane jest w spokojnej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

498 000 zł79 m² 6 303,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Witam :) przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3 - pokojowe położone gdyni na ulicy bosmańskiej. Mieszkanie składa sie Z 3 pokoi 14 oraz 8 M2 I jeden jest Z przestronnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czarnieckiego

Pogórze,Gdynia

659 000 zł84 m² 7 845,24 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Nowe ekskluzywne mieszkanie 85 M 2 + 2 miejsca W hali garażowej+ taras+ ogródek 67 m 2 + piwnica - do zamieszkania od zaraz! nowa cena! zamiast: 759000,- tylko 659000,-! Sprzedam śliczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nieruchomość bardzo dobrze zlokalizowana. W pobliżu dużo zieleni, las, plac zabaw dla dzieci, ścieżki pieszo-rowerowe. Okolica cicha i spokojna. Słoneczne mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sztumska

Działki Leśne,Gdynia

259 999 zł54 m² 4 814,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

! mieszkanie za promocyjną cenę! - Rozpoczęła się budowa małej 8 apartamentowej kamienicy w pięknej dzielnicy w centrum na Działkach Leśnych, 50 m od lasów Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Damroki

Wielki Kack,Gdynia

312 000 zł60 m² 5 243,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie 59,5 mkw. Z dużym balkonem I podziemnym garażem, piwnicą; własnościowe bez hipoteki. Mieszkanie z oknami na południe (salon) i północ (sypialnia i kuchnia -widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

609 000 zł92 m² 6 619,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biurom Nieruchomości Dziękuję Mieszkanie w nowym bloku Panoramy z 2007 roku. Teren ogrodzony, monitorowany,Mieszkanie bardzo słoneczne (południowo-zachodnia strona). Idealnie skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Huzarska

Redłowo,Gdynia

765 000 zł64 m² 11 953,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam luksusowy 3 - pokojowy apartament z dużym słonecznym tarasem w prestiżowej Rezydencji Huzarskiej położonej w Gdyni Redłowo, położonej w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

770 000 zł108 m² 7 129,63 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Przestronny apartament - Redłowska Kaskada. Budynek chroniony, monitorowany. Hala garażowa pod budynkiem. Winda cichobieżna bezpośrednio do hali garażowej. Salon z aneksem jadalnym i kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Karwiny,Gdynia

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotem. Apartament nowoczesny funkcjonalny z duża dbałością o detale wykończenia. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 300 zł44 m² 29,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt bezpośredni z właścicielem :   Pośrednikom dziękujemy! atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44,5m2 na Wielkim Kacku, osiedle Fikakowo, w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

wynajmę na okres conajmniej 1 roku mieszkanie w Redłowie w super lokalizacji. 150 m przystanek skm, 50m autobusowy i trolejbusowy. Budynek monitorowany posiada ochronę także miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Staniszewskiego

Gdynia,pomorskie

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie, 30 m, salon z aneksem kuchennym i tarasem, wyposażone (kuchnia i szafy pod wymiar, pralka ,lodowka) 15min od centrum Gdyni. Łatwy dojazd na obwodnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Norwida

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

850 zł27 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę dla 1 lub 2 osób. Mieszkanie 27m2 w pełni umeblowane, wyposażone- pralka, lodówka, kuchenka, garderoba. Duża łazienka z wanną. Mieszkanie czyste, ciepłe, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaczewska

Redłowo,Gdynia

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe umeblowane mieszkanie z miejscem postojowym w hali garażowej. Pokój 20m połączony z kuchnią 8m oraz dwa pokoje 11 i 9,5. Wysoki standard. Deska barlinecka, glazura, terakota,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbka

Oksywie,Gdynia

219 000 zł46 m² 4 760,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Pilnie sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Szybkie wydanie, możliwość pozostawienia mebli, cena do negocjacji. Blok ocieplony, klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kombatantów

Redłowo,Gdynia

285 000 zł43 m² 0,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam nieduży apartament w Redłowie, 43 m2, parter w budynku 5-cio mieszkaniowym, pokój gościny z aneksem kuchennym 20 m2, sypialnia 15 m2, łazienka 6 m2, przedpokój 2 m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 150 zł40 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie w Gdyni Redlowie (osiedle Zielone). Studio 40m na drugim pietrze z winda. W pelni umeblowane, w zabudowie kuchennej lodowka z zamrazarka, kuchenka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 100 zł47 m² 23,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na spokojnym osiedlu położonym w pięknej okolicy na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Umeblowane, w korytarzu i w mniejszym pokoju szafy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

220 000 zł43 m² 5 086,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie Gdynia Karwiny, ul. Makuszyńskiego Położone w malowniczym otoczeniu lasu (trójmiejski Park Krajobrazowy - patrz mapka) przy ulicy Makuszyńskiego Gdynia Karwiny. Całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

2 000 zł57 m² 35,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Komfortowe mieszkanie usytuowane na parterze na Osiedlu Hossa Dominium Gdyńskie w trzypiętrowym budynku z 2002 r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówek

Grabówek,Gdynia

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przytulne mieszkanie w Gdyni Grabówek w tbs-ie, ma funkcjonalną garderobę i balkon. Lokalizacja bardzo dobra w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

255 000 zł51 m² 4 966,89 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe na parterze; powierzchnia: 51,34 m ; adres: ul. Pomorska 14a, gdynia. Na sprzedaż również wyposażenie mieszkania: meble, lodówka itp. Tel.   cena do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wittekówny

Obłuże,Gdynia

1 400 zł55 m² 25,45 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z miejscem postojowym w hali garażowej oraz komórką lokatorską. Nowe Osiedle Komandorskie Wzgórze. Osiedle jest chronione. Mieszkanie całkowiciwe umeblowane. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

695 000 zł92 m² 7 554,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

0% - kupujący nie płaci nam wynagrodzenia, pokrywa je wyłącznie sprzedający jednak na wyraźne życzenie kupującego możemy podpisać z nim umowę za wynagrodzeniem w zamian za korzyści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

148 000 zł28 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Bardzo ładna kawalerka położona bezpośrednio przy parku krajobrazowym z widokiem na las. Kuchnia z oknem. Rozwinięta infrastruktura, (szkoła, przedszkole, żłobek, poczta, bank, stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modrzewiowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

435 000 zł71 m² 6 135,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 70,9 m2 na 2. piętrze, III kondygnacji. Położone na Osiedlu Dolina Cisów, w dzielnicy Pustki Cisowskie. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

155 000 zł58 m² 2 663,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam / Odstąpię partycypację mieszkania w tbs gdynia/cisowa ul. Zbożowa 58,2 m2. Słoneczne trzypokojowe w pełni umeblowane mieszkanie na drugim piętrze w szeregowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokale biurowe/mieszkania 50-300 m2 znajdują się na trzecim piętrze nowoczesnego apartamentowca Transatlantyk w centrum miasta. Na dachu drugiego piętra zaprojektowano duży zielony taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wyjęcia ładne, przytulne w pełni wyposażone mieszkanie na osiedlu Sokółka. Kuchnia z lodówką i zmywarką do naczyń, w łazience prysznic i pralka, w sypialini:.