dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Gdynia

234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

544 656 zł54 m² 10 052,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 4-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 399 000 zł89 m² 15 772,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowoczesny Apartament z dużym balkonem - komfort i elegancja w prestiżowej inwestycji Apartamenty na Polanie z 2015 roku Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje: ten starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia ustawne, przytulne mieszkanie dwupokojowe znajdujące się w kameralnym czteropiętrowym budynku. Pokój dzienny połączony z kuchnią (zabudowa meblowa ze sprzętem agd:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

4 800 000 zł77 m² 62 597,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Luksusowy apartament Z widokiem na marinę I miasto Yacht Park | Gdynia Śródmieście | Prestiżowa lokalizacja | Ekskluzywne wykończenie | Najwyższy standard | Taras | Klimat luksusu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

377 300 zł34 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na nowoczesnym osiedlu! - Zakup bezpośrednio od dewelopera. - zakup bez prowizji. - brak podatku pcc. - pomagam uzyskać najlepsze warunki kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

644 000 zł51 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe i przytulne dwupokojowe mieszkanie, położone w budynku wyposażonym w cichobieżną windę zlokalizowane w inwestycji Myśliwskie Tarasy. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Bernadowo Park powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat temu budowę Osiedla Leśnego. Otulina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

3 900 zł42 m² 92,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę apartament W centrum gdyni! Do wynajęcia apartament w nowym budownictwie w centrum Gdyni przy ulicy Sw. Piotra. Nowe budownictwo monitorowane, w budynku winda, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 390,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38,40m2 w skład którego wchodzi: -salon o ekspozycji południowej -sypialnia -oddzielna kuchnia z możliwością otworzenia na salon -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

15 000 zł81 m² 184,73 zł/m²

 

Piętro:23

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

1 850 000 zł98 m² 18 925,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Atuty Przestronny, wygodny, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń apartament zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Redłowa, w jednocześnie bliskiej odległości od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 560 000 zł93 m² 16 810,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament przy Żeromskiego 7 w Gdyni - Twoja przestrzeń w nowoczesnym stylu! Zachwyć się wyjątkowym, dwupoziomowym apartamentem o powierzchni użytkowej 92,8 m2 (+ dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

1 660 000 zł98 m² 16 971,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Atuty Przestronny, wygodny, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń apartament zlokalizowany w spokojnej i kameralnej części Redłowa, w jednocześnie bliskiej odległości od morza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

7 450 000 zł125 m² 59 552,40 zł/m²

 

Piętro:18/35

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty Niepowtarzalny, jedyny na rynku apartament o powierzchni 125,1 m2 położony na 18 piętrze prestiżowego wieżowca See Towers- najbardziej rozpoznawalnej inwestycji mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

1 170 000 zł91 m² 12 812,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie z widokiem na las w Gdyni Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 91,32 m (w tym komórka lokatorska), zlokalizowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliwska

Wielki Kack,Gdynia

644 000 zł51 m² 12 627,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

2 600 zł56 m² 46,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane jest w jednej z ciekawszych dzielnic Gdyni - Małym Kacku, w spokojnej okolicy, otoczonej Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym z mnóstwem ścieżek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 200 000 zł82 m² 50 971 zł/m²

 

Piętro:14/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Atuty Wykończony z dbałością o każdy szczegół, wysokiej klasy apartament z niepowtarzalnym widokiem na morze z każdego pokoju. Sea Towers to wizytówka Gdyni i jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 950 000 zł117 m² 59 554,40 zł/m²

 

Piętro:15/36

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Luksusowy apartament z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze. Wnętrze, w którym disagne spotyka się z funkcjonalnością, a elegancja z komfortem. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 400 zł45 m² 53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań Najemcą mieszkania, które zlokalizowane jest w zielonej części miasta! Osiedle regatta to wyjątkowy projekt mieszkaniowy, który powstał na granicy dwóch dzielnic Obłuża Górnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Miłosza

Redłowo,Gdynia

1 760 000 zł98 m² 17 994,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

1 100 000 zł67 m² 16 369 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie w cichym zakątku Małego Kacka, narożny balkon, płd-zach ekspozycja, pełna infrastruktura miejska oraz dobra komunikacja Lokalizacja Mały Kack to spokojna i zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

1 499 000 zł83 m² 18 052 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok. 83 m , położone w nowoczesnym budynku z 2020 roku przy ul. Żeromskiego w Gdyni, znajdujące się w Centrum, zaledwie 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł62 m² 56,45 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

550 873 zł46 m² 11 934 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2- pokojowe mieszkanie (46,16 m2) z własnym ogródkiem (17 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,16 m2 z własnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

740 324 zł61 m² 12 182,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

3- pokojowe mieszkanie (60,77 m2) z własnym ogródkiem (24 m2), położone w Gdyni Dąbrowie. Mieszkanie: oferowane 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,77 m2, posiada ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Wiczlino Ogród,Gdynia

849 000 zł70 m² 12 214,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Jasne I nowoczesne mieszkanie Z komfortowym układem Wiczlino Ogród | Rok budowy 2019 | Wysoki standard | Balkon | Miejsce parkingowe | Funkcjonalne wnętrze | Stylowo & komfortowo Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Olgierda

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł47 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Gdyni - Małym Kacku, przy ulicy Olgierda. Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w otoczeniu niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maciejewicza

Obłuże,Gdynia

2 500 zł45 m² 56 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

969 000 zł66 m² 14 679,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zalety nieruchomości: - - 3 minuty pieszo do przystanku autobusowego, - szybki dojazd do centrum Gdyni i trójmiejskiej obwodnicy, - idealna inwestycja pod najem krótko jak i długoterminowy. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:9/36

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

2 800 zł52 m² 53,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, po kapitalnym remoncie, położone w budynku 4 piętrowym. W doskonałej lokalizacji - Gdyni Redłowie, w pobliżu terenów spacerowych, lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

669 000 zł48 m² 13 937,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie na prestiżowym osiedlu Fort Forest przy ul. Czesława Niemena w Gdyni Dane nieruchomości: - rodzaj budynku: blok, - położenie: 1 piętro w 3 piętrowym budynku, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 990 000 zł121 m² 41 239,70 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament o metrażu 121 m2, położony na 20 piętrze najbardziej znanego, prestiżowego budynku Gdyni -sea Towers. Lokal zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Karwiny,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane i świeżo malowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45m2 - Gdynia Karwiny. miejsce postojowe w hali - w cenie! słoneczny balkon z południowo-zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niemena

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 135 000 zł77 m² 14 807,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowa, niższa cena! Apartament jest pusty, gotowy do wprowadzenia. Apartament z niesamowitym bezpośrednim widokiem na Trójmiejski Park Krajobrazowy. 100 % ciszy, spokoju i natury. Tylko 8.