dowolna

Mieszkania 5-pokojowe Gdynia - Sprzedaż i najem dużych mieszkań

44 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

44 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł96 m² 36,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-cio pokojowe mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 95.90m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Zaproponuj swoją cenę. Penthouse z przeszklonym tarasem Apartament składa się z: - pokoju dziennego z aneksem o pow. 71,77 m2 - głównej sypialni 20,95 m2 - drugiej sypialni 20,18 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 075 000 zł92 m² 11 684,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż- dwupoziomowe, 92m2 mieszkanie na zamkniętym osiedlu, znajdujące się w Gdyni przy ulicy Bosmańskiej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przepiękne, dwupoziomowe mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zaruskiego

Gdynia,pomorskie

1 200 000 zł122 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Lokalizacja: gdynia, dzielnica Chwarzno-Wiczlino, osiedle Zielenisz. Centrum dzielnicy, blisko przystanku autobusowego i sklepów. Łatwy dostęp do obwodnicy Trójmiasta, około 20 minut samochodem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 790 000 zł97 m² 18 453,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowy dwupoziomowy penthouse zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Otulony lasami Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, przepełniony zapierającymi dech w piersiach widokami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

1 099 000 zł164 m² 6 704,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Opis Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesny i bardzo ciekawy aranżacyjnie apartament, który doskonale sprawdzi się jako wygodne mieszkanie w mieście. Apartament ten znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

3 667 000 zł210 m² 17 461,90 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł96 m² 36,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy ofertę 5-pokojowego mieszkania na ulicy Wrocławskiej w Gdyni. Mieszkanie o powierzchni 95.90m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

3 055 400 zł147 m² 20 840,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego w samym sercu Gdyni. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

1 400 000 zł154 m² 9 085,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Zamieszkaj w przestronnym, dwupoziomowym mieszkaniu przy ul. Gorczycowej w Gdyni Dąbrowie, z którego krótkim spacerem dotrzesz do najważniejszych punktów handlowo-usługowych. Dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

940 000 zł200 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Powierzchnia całkowita mieszkania 200 mkw, natomiast odejmując skosy w mieszkaniu powierzchnia użytkowa wynosi 154,1 mkw. Oferujemy Państwu mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni użytkowej 154,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kielecka

Witomino,Gdynia

1 200 000 zł127 m² 9 415,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Atuty: - inwestycja uznanego dewelopera Hossa, - zamknięte osiedle, - pełna baza handlowo - usługowa (biedronka, rossmann, żabka, Lidl, poczta) w okolicy, - mieszkanie dwupoziomowe, - dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

845 000 zł80 m² 10 628,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Rozkładowe, słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w kamienicy w Gdyni, w dzielnicy Wzgórze św. Maksymiliana. Pięć pokoi, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na miasto. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Oksywie,Gdynia

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W mio casa! zamieszkaj W nowym apartamentowcu blisko morza W gdyni! Mam przyjemność zaprosić na prezentację bardzo przestronnego mieszkania, które mieści się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Oksywie,Gdynia

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Nowa oferta W miocasa! Zapraszam na prezentację domu w Gdyni Oksywie, zaledwie 800m od plaży i nowego bulwaru oksywskiego. Fantastyczna okolica. Inwestycja Zakątek Rybacki. Wspaniała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł87 m² 14 768,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż ustawny i słoneczny lokal, położony na pierwszym piętrze w budynku czteropiętrowym na Działkach Leśnych w Gdyni przy ulicy Wolności. Lokalizacja Działki Leśne to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 390 000 zł110 m² 21 727,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż piękny apartament po kapitalnym remoncie w 2019 roku. Zaprojektowany przez architekta. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, 4 sypialni, przedpokój, dwóch łazienek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zaruskiego

Chwarzno,Gdynia

4 200 zł117 m² 35,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Na wynajem apartament, tzw. soft loft o powierzchni 117 m2 położony na 3 piętrze w budynku z 2014 wybudowanym przez Hossę Osiedle Patio Róży w Gdyni przy ul. Gen. Mariusza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Mały Kack,Gdynia

2 500 zł95 m² 26,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

5-cio pokojowe mieszkanie - Gdynia, mały Kack. Mieszkanie o powierzchni 94,95m2. Idealne dla dużej rodziny, grupy studentów lub ekipy pracowniczej. W skład mieszkania wchodzą: przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł84 m² 20 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Piękny widok z oszklonej loggii, blisko dokądkolwiek, ogródek z wyjściem na plac zabaw. Wszystko to jest częścią pięciopokojowego apartamentu, w którym każdy centymetr kwadratowy ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł84 m² 20 047,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Nowa oferta W mio casa! Wyjątkowa nieruchomość dla wymagającego Klienta. Zamieszkaj w prestiżowym miejscu w Gdyni. 5 pokojowy apartament z loggią Redłowo! Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Marszałka Piłsudskiego

Śródmieście,Gdynia

1 659 999 zł142 m² 11 715 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

!Prestiżowy apartament z panoramą Gdyni w Redłowie! Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w jednym z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Gdynia

Obłuże,Gdynia

498 000 zł53 m² 9 396,23 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, z radością prezentuję ofertę gotowej inwestycji mieszkaniowej, idealnej do dalszego wynajmu lub pod kwatery pracownicze. Nieruchomość zlokalizowana jest w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 599 999 zł142 m² 11 291,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Cisowa,Gdynia

4 700 zł99 m² 47,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne mieszkanie w Gdyni Cisowej. Posesja ogrodzona. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanki zkm, skm, sklep Biedronka i inne sklepy osiedlowe, szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

906 984 zł97 m² 9 360 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 96,90 m2 (93 m2 powierzchni użytkowej) znajdujące się w malowniczej dzielnicy Gdyni - Pustki Cisowskie-Demptowo. Okolica zachwyca pięknymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Pogórze,Gdynia

779 400 zł87 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1996

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości w spokojnym zakątku Gdyni. Solidne budownictwo, okazałe widoki z balkonu, świetni sąsiedzi, wyjątkowy dwu poziomowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Orłowska

Orłowo,Gdynia

2 530 000 zł110 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 659 999 zł138 m² 12 055,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł85 m² 19 882,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Alvarium - Inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa dedykowana miłośnikom życia blisko natury a zarazem w centrum miasta. Apartament mieści się na IV piętrze, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Gdynia

Pogórze,Gdynia

810 000 zł76 m² 10 657,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Link do filmu Z inwestycji : zalety nieruchomości: - prestiżowe osiedle z ochroną 24/7 - zaadoptowane poddasze jako dodatkowy 5 pokój lub gabinet - 10 minut autem do plaży - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł120 m² 9 991,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Szukasz przytulnego 5-pokojowego apartamentu w spokojnej lokalizacji? Ten dom jest dla Ciebie! atuty: - nowoczesne i rodzinne osiedle, - bliskość morza i terenów zielonych, - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Dickmana

Oksywie,Gdynia

1 099 000 zł110 m² 9 990,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Unikalne Dwupoziomowe Mieszkanie z Ogrodem na Oksywiu - Idealne dla Komfortowego Życia Z ogromną radością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży niezwykłego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Podgórska

Obłuże,Gdynia

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dostępne w bezpiecznym kredycie 2%. Pod wynajem 5 pokoi, gdynia okolica portu Jeśli szukasz mieszkania inwestycyjnie pod wynajem to jest to oferta idealna dla Ciebie. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

995 000 zł94 m² 10 575 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Oferuję do sprzedaży przestrzenne i słoneczne mieszkanie położone w kameralnej zabudowie ulicy Starodworcowej w Gdyni (dzielnica Wielki Kack). Lokalizacja: otulina lasu, bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

4 500 zł92 m² 49,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Nowe 5-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Oksywiu o powierzchni 91,55m2. Mieszkanie znajduję się w nowej inwestycji z 2022r., deweloper ATAL. Teren zamknięty. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dembińskiego

Grabówek,Gdynia

1 799 000 zł97 m² 18 546,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Tylko w Mio casa efektowny loft w Gdyni z widokiem na morze! Apartament dla konesera nieruchomości. Inwestycja semeco Horyzonty Gdyni to zespół kilku budynków, które powstały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

725 000 zł106 m² 6 861,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedaży oferuję mieszkanie w budynku 2-lokalowym wraz z pomieszczeniami użytkowymi oraz ogrodem położone przy ulicy Senatorskiej w Gdyni (nadmorska dzielnica: wzgórze Świętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 100 000 zł92 m² 12 021,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Love at home prezentuje! Cena 110 0000zł Metraż 91,5 m2 Opiekun oferty tel. Nowe, przestrzenne , 4 pokojowe mieszkanie , położne na nowym zamkniętym osiedlu Atal Bosmańska przy ul. Bosmańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

969 000 zł214 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Witam serdecznie sprzedam super przestrzenne mieszkanie 83 w domu jednorodzinnym na własnej nieruchomości w cenie ogródek plus garaż. Super lokalizacja idealna sprawa dla rodziny lub jakiś.