dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

750 000 zł65 m² 11 552,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3 pokojowe mieszkanie z pralnią (64,92 m2) i ogrodem (54,89m2! Gdynia Chwarzno-Wiczlino! Przestronne 3 -pokojowe mieszkanie z pralnią o powierzchni 64,92 m2 i ogrodem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fizylierów

Mały Kack,Gdynia

1 249 000 zł72 m² 17 306,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Poznaj komfort życia w otoczeniu natury, ciesząc się jednocześnie bliskością miejskich udogodnień! budynek I otoczenie Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesny, trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

595 000 zł60 m² 9 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 3 pokoje | przestronne| piękna okolica | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Benisławskiego

Obłuże,Gdynia

649 000 zł60 m² 10 816 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta W mio casa Zapraszam do zapoznania się z nową ofertą 3 pokojowego mieszkania przy ul. Benisławskiego w Gdyni. Nieruchomość: - zabudowa kuchenna z nowym sprzętem agd, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

565 000 zł56 m² 10 089,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj blisko lasu! Nieruchomość zlokalizowana jest w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic Gdyni - Pustkach Cisowskich. Okolica ta słynie z doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sieradzka

Orłowo,Gdynia

633 900 zł77 m² 8 221,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 77, 60m2, 3 pokojowe położone na drugim parterze w budynku trzypiętrowym z samodzielnym wejściem klatki schodowej. Nieruchomość jest w stanie do remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Mały Kack,Gdynia

2 200 zł80 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta dla maksymalnie dwóch osób. Poszukiwany najemca bez dzieci i bez zwierząt. 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2 w domu wolnostojącym w Gdyni na Małym Kacku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

897 000 zł80 m² 11 202,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe, 3-y pokojowe mieszkanie z garderobą oraz ustawnym balkonem w Gdyni Dąbrowie. Nieruchomość znajduje się w Gdyni Dąbrowie, na ul. Poziomkowej 17C/4. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem w rewelacyjnej lokalizacji w centrum miasta,przy ulicy-Krasickiego 12 *lokal jest przestronny i słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Karwiny,Gdynia

599 000 zł52 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

3 pokojowe mieszkanie po remoncie w świetnej lokalizacji (gdynia Karwiny). Mieszkanie: ustawne i funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie po remoncie z wymienionymi instalacjami zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kamrowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 800 zł57 m² 49,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone w spokojnej i bardzo cenionej dzielnicy, dobrze usytuowanej pod względem komunikacyjnym (15 min. do centrum Gdyni i w pobliżu obwodnicy Trójmiasta). Osiedle złożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

6 500 000 zł110 m² 59 090,90 zł/m²

 

Piętro:27/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

***dwupoziomowy apartament Z tarasem W sea towers*** lokalizacja: usytuowanie budynku Sea Towers zaspokaja również gusta osób ceniących sobie klimat nowoczesnego, rozwijającego się miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Australijska

Oksywie,Gdynia

740 943 zł57 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferta dostępna tylko W mio casa! Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57m2 w Gdyni na Oksywiu przy ul .Australijskiej. Mieszkanie mieści się na parterze w dwupiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

829 000 zł58 m² 14 293,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż piękny i komfortowy apartament z piwnicą położony w spokojnej dzielnicy Gdyni Cisowej na pograniczu Chyloni umiejscowiony w otoczeniu zieleni do którego przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wielki Kack,Gdynia

679 000 zł80 m² 8 472,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przyjdz I zaproponuj swoją cenę! lokalizacja Nieruchomość znajduje się w Gdyni w dzielnicy Wielki Kack osiedle Fikakowo. Dużą zaletą lokalizacji jest bliskość przystanku autobusowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korczaka

Redłowo,Gdynia

3 400 zł65 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie na wynajem W atrakcyjnej lokalizacji - gdynia redłowo Obowiązuje umowa najmu okazjonalnego (co najmniej 12 miesięcy). Dopuszcza się możliwość najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

799 000 zł65 m² 12 292,30 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

NA sprzedaż nowoczesne 3 - pokojowe mieszkanie w Gdyni przy ulicy Kartuskiej lokal: lokal nowy dotąd niezamieszkały, wykończony pod klucz. W skład Lokalu mieszkalnego o pow. 65,35 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szefki

Wielki Kack,Gdynia

800 000 zł70 m² 11 429 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

:na skróty: na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 w Gdyni - dzielnica Wielki Kack :dla kogo?: -Dla rodziny z dziećmi -dla osoby niepełnosprawnej -dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

799 000 zł50 m² 15 875,20 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w gdyńskiej dzielnicy Redłowo, doskonała propozycja zarówno dla pary lub rodziny marzącej o komfortowym życiu w nowoczesnym otoczeniu jak i dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

499 000 zł57 m² 8 754 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie trzypokojowe (57m2) z balkonem, na drugim piętrze w bloku mieszkalnym, przy ul. Chylońskiej w Gdyni. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Wyjątkowo funkcjonalny układ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 117 656 zł78 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę apartamentu zlokalizowanego na gdyńskim Redłowie. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają nowoczesnego i wygodnego miejsca do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nauczycielska

Witomino,Gdynia

699 000 zł52 m² 13 339,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie. Zlokalizowane na osiedlu Witomino. Sąsiaduje bezpośrednio z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

4 000 zł66 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie 65m położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Warszawskiej w Gdyni. Idealne dla większej liczby osób, bardzo komfortowe. Mieszkanie posiada: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szefki

Fikakowo,Gdynia

1 135 000 zł75 m² 15 153,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Tylko W golden gate! Jeśli zależy Ci, aby mieszkać blisko centrum miasta, a jednocześnie mieć spokój i widok na kojącą zieleń - ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Leszczynki,Gdynia

1 800 000 zł65 m² 27 692,30 zł/m²

 

Piętro:7/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament z widokiem na morze w Centrum Gdyni. Nowoczesny budynek, w którym znajduje się apartament jest usytuowany w zacisznym miejscu nag morzem, przy plaży i marinie jachtów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

655 469 zł55 m² 11 863 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja zlokalizowana Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj tylko: duża część dzienna bliskość lasu świetna lokalizacja termin realizacji: i kwartał 2026 kupujesz bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krawiecka

Obłuże,Gdynia

447 000 zł46 m² 9 717,39 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Возможность приобретения квартиры гражданами из-за пределов Евросоюза! Форма собственности на квартиру:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Obłuże,Gdynia

560 000 zł60 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3 pokojowe mieszkanie | słoneczne | przestronne | dobrze skomunikowane | gdynia obłuże lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybickiego

Śródmieście,Gdynia

3 580 000 zł71 m² 50 479,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

(pl / en) gdynia - letni apartament nad morzem - 70,92 m2 - nowy, pachnący, nigdy nieużywany. Yacht Park, unikatowy na skalę Polski i Europy projekt usytuowany na gdyńskim Molo Rybackim, zrealizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Arciszewskich

Oksywie,Gdynia

649 000 zł77 m² 8 414,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,13 m2 znajdujące się w portowej części miasta Gdyni - Oksywie. Lokalizacja pozwala na dostęp do wszelkiej infrastruktury miasta, w najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

751 000 zł79 m² 9 506,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament 78,41m 2 składa się z : 2 sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym 25m 2 łazienki wraz z toaletą. Bardzo duży balkon 5, 7 m2 Dostępne jest również miejsce na auto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

3 700 zł106 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupoziomowy reprezentacyjny apartament z 28-metrowym tarasem i antresolą położony w Gdyni Witomino przy ulicy Chwarznieńskiej. Warunki najmu Czynsz najmu 3 700 zł, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

1 200 000 zł107 m² 11 241,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość na rynku nieruchomości w Gdyni. Apartament o powierzchni 106 metrów kwadratowych (dwupiętrowy - antresola) znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

509 000 zł58 m² 8 852,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie gdynia chylonia ul chylońska Opis: mieszkanie składa się z pokoju, sypialni, oddzielnej kuchni ( jest możliwość zrobienia salonu z aneksem kuchennym ),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

630 460 zł58 m² 10 949 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Leśna Polana

Dąbrowa,Gdynia

680 793 zł59 m² 11 451 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miła

Mały Kack,Gdynia

860 000 zł55 m² 15 636 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w o pow. 55m2 w Gdyni na Małym Kacku. Mieszkanie znajduje się w 2-piętrowym budynku z 2001r. na parterze na terenie zamkniętym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

719 000 zł87 m² 8 293,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy Państwa na spotkanie w klimatycznym mieszkaniu zlokalizowanym w spokojnej i przyjaznej okolicy! nowy właściciel zyskuje: jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Redłowo,Gdynia

6 500 zł69 m² 94,01 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,14 m2 znajdujące się w samym sercu dzielnicy Gdyni Redłowo. Lokalizacja jest nieodzownym atutem tej nieruchomości. Zaledwie w kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Paderewskiego

Pogórze,Gdynia

836 000 zł76 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie w nowoczesnym budynku z 2022r. Osiedle Beauforta, niskich apartamentowców dewelopera Euro Styl. Gdynia Pogórze, ul. Ignacego Paderewskiego 13.