dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Witomino,Gdynia

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | balkon | piwnica | osobna kuchnia I blisko centrum | gdynia | witomino | lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - na Witominie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 580 000 zł51 m² 30 980,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Atuty: designerski apartament zaprojektowany przez architektów z venchi design, znajdujący się na nowoczesnym osiedlu Rivus, na granicy Gdyni i Sopotu. Prestiżowa, zaciszna enklawa dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polskiego Czerwonego Krzyża

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

385 000 zł35 m² 10 906,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zarabiające mieszkanie 2 - pokojowe w Gdyni Witomino. Prezentowana nieruchomość zlokalizowana jest w doskonale skomunikowanym osiedlu - Witomino przy ul. Pck. Usytuowane jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Młyńska

Chylonia,Gdynia

2 400 zł37 m² 64,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 2-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji Gdynia Chylonia, ul. Młyńska. Mieszkanie znajduje się zaledwie 2 minuty pieszo od stacji skm, co gwarantuje szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł50 m² 90 zł/m²

 

Piętro:18/28

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: unikalna lokalizacja budynku Sea Towers w samym centrum Gdyni w tzw. Nadmorskiej Strefie Prestiżu Miejskiego, nieopodal plaży, zaledwie 12 m od linii brzegowej Nabrzeża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mały domek na wyłączność, 2-pokojowy o pow. 50 m2 w Gdyni, witomino. Dom umeblowany i wyposażony w sprzęt agd: lodówka, zmywarka, pralka, kuchenka z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Spacerowa

Orłowo,Gdynia

2 350 000 zł51 m² 46 078,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Prestiżowa lokalizacja blisko plaży. Wysoki standard budynku, fitness oraz spa, ochrona, gotowy projekt. Lokalizacja Orłowo to jedna z najbardziej atrakcyjnych i pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Strzelców

Mały Kack,Gdynia

779 000 zł44 m² 17 785,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atuty Słoneczna, południowa ekspozycja, funkcjonalny układ, duża ilość przeszkleń z widokiem na ogródek, bliskość infrastruktury miejskiej. Lokalizacja, komunikacja, okolica Altoria Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

656 306 zł62 m² 10 625 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje miejsce w zielonym sercu Trójmiasta.Nie masz czasu, by doczytać ogłoszenie do końca? Zapamiętaj najważniejsze: Osiedle otoczone Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

428 610 zł41 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pok. mieszkanie w unikalnym miejscu, dla osób szukających równowagi między życiem prywatnym a zawodowym. Bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

928 000 zł47 m² 19 748,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W naszej ofercie wyjątkowe dwupokojowe mieszkania na luksusowym osiedlu Bernadovo w otulinie Trójmiejskiego Parku. Zainwestuj swój kapitał w bezpiecznym miejscu! Gwarancja satysfakcji. |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

565 318 zł42 m² 13 563,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

699 900 zł31 m² 22 842,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 31m2 z miejscem postojowym i komórką lokatorską dla osób pragnących mieszkać blisko morza. Jest to również idealna propozycja na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

986 500 zł47 m² 20 922,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: nowoczesna, kameralna inwestycja klasy premium na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Apartamenty z imponującą wysokością pomieszczeń 2,9 m, systemem Smart Home, klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac im. 66. Pułku Kaszubskiego

Śródmieście,Gdynia

7 900 zł109 m² 72,68 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 109 m2 apartament w samym sercu Gdyni z widokiem na zatokę. Lokalizacja: nieruchomość położona w samym sercu Gdyni. Doskonale skomunikowana z całym Trójmiastem, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Piotra

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł49 m² 20 471,30 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty Blisko plaży i centrum miasta, dobrze skomunikowane, gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję. Lokalizacja Położenie na granicy Gdyni Śródmieście oraz nowej, rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sokoła

Chwarzno,Gdynia

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, bardzo jasne i wygodne mieszkanie o powierzchni 38m2, z balkonem, miejscem postojowym oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis mieszkania: mieszkanie o powierzchni45 m2, składające się 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie całkowicie umeblowane. Salon: kanapa, stolik kawowy, stół, 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernadowska

Orłowo,Gdynia

1 309 500 zł48 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe Kolibki - Kameralne Osiedle w Gdyni Orłowie Inwestycja "nowe Kolibki" to wyjątkowe osiedle mieszkaniowe zlokalizowane w malowniczej dzielnicy Gdyni Orłowo, przy ul. Bernadowskiej, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Obłuże,Gdynia

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem słoneczne dwupokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie o powierzchni 54m2 z osobną, dużą kuchnią. Składa się z: salon z wyjściem na bardzo duży balkon sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

699 000 zł47 m² 14 781,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe wykończone 2-pokojowe mieszkanie na kameralnej inwestycji Mała Chylońska - 2025r. Wnętrze zostało dopiero co wykończone, zapraszam na pierwsze prezentacje! Atuty: wykończone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morska

Chylonia,Gdynia

579 000 zł45 m² 12 964,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w doskonałej lokalizacji! 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,66 m , zlokalizowane na 1. piętrze w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

600 004 zł48 m² 12 605,10 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego. Dwa pokoje (47,60 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 056 848 zł47 m² 22 543,70 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Atuty Do własnej aranżacji, brak pcc. Lokalizacja Inwestycja usytuowana w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa. Alvarium 2.0 powstało przy głównej arterii komunikacyjnej Trójmiasta, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bieszczadzka

Wielki Kack,Gdynia

361 515 zł34 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bezpośrednio od dewelopera Odbiór: IV kwartał 2026 stand:deweloperski 2 pokoje | spokojna okolica | ogród (11, 89 m2) Osiedle położone jest w unikalnym miejscu, w głębi malowniczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

927 000 zł48 m² 19 192,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staniszewskiego

Chwarzno,Gdynia

570 000 zł48 m² 11 974,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 2-pokojowe Chwarzno-Wiczlino os.Sokółka Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,6 m2 zlokalizowane na I piętrze (budynek 3 piętrowy). W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

929 000 zł47 m² 19 766 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Willa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Witomino,Gdynia

409 000 zł42 m² 9 738,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż ustawne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w kameralnej, bardzo zielonej części Gdyńskiego Witomina. Usytuowane na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kupca

Dąbrowa,Gdynia

545 165 zł44 m² 12 472 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Mieszkanie z rynku pierwotnego w spokojnej dzielnicy Gdyni- dąbrowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

2 200 zł42 m² 52,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem długoterminowy, okazjonalny mieszkanie 2 pokojowe w Gdyni Chyloni. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze. W budynku brak jest windy Lokal jest dwustronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2 pokoje | spółdzielcze-własnościowe | dobrze skomunikowane | gdynia chylonia | lokalizacja: nieruchomość położona jest dzielnicy Gdyni, jaką jest Chylonia. W pobliżu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mały Kack,Gdynia

1 018 000 zł50 m² 20 282,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leśna

Bernadowo,Gdynia

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe nowoczesne mieszkanie na wynajem | zamknięte osiedle Bernadowo Park | Gdynia Mały Kack | miejsce postojowe w hali garażowej | ostatnie piętro | widok na las Lokalizacja: bernadowo Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

2 100 zł31 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę 2 pokoje mieszkanie- gdynia Grabówek, ul. Beniowskiego 24a - 2 niezależne pokoje - oddzielna kuchnia z aneksem jadalnym - łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

719 000 zł45 m² 15 977,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 45 m2 znajdujące się przy ulicy Powstania Wielkopolskiego w Gdyni-Redłowie. Mieszkanie: prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grabówek,Gdynia

449 950 zł51 m² 8 822,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2 pokoje Z możliwością 3-go | spółdzielcze-własnościowe | dobrze skomunikowane | gdynia grabówek | lokalizacja: nieruchomość położona jest dzielnicy Gdyni, jaką jest Grabówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Grabówek,Gdynia

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe trzystronne dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, położone na 1 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję, możliwość zrobienia 3 pokoi lub dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Pogórze,Gdynia

2 500 zł44 m² 56,82 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Nowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni na Pogórzu o pow.44m2. Mieszkanie mieści się w nowym budynku z windą na terenie zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Roszczynialskiego

Orłowo,Gdynia

3 000 zł52 m² 58 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie z ogrodem w świetnej lokalizacji Gdyni. Wynajem na okres do 30.06.2026 LOKALIZACJA: Mieszkanie znajduje się w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Invest Komfortu Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

570 932 zł47 m² 12 088,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera | słoneczne | strona południowa | ponadstandardowa jakość cena zawiera obowiązkowy udział W terenie osiedlowym I terenie rekreacyjnym. Na sprzedaż.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij