dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie W gdyni przy ul. Chylońskiej mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz salonu. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

580 741 zł44 m² 13 100,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie 2-pokojowe w Gdyni Bez prowizji | Bezpośrednio od dewelopera Posiadam również w ofercie inne metraże oraz układy. Informacje o nieruchomości Lokalizacja: gdynia, powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Babie Doły,Gdynia

639 000 zł48 m² 13 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe dwu-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na 3 piętrze. Mieszkanie dla rodziny lub pod inwestycję pod najem krótkoterminowy. Forma własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czeremchowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

469 000 zł46 m² 10 120,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem - Gdynia Pustki Cisowskie! Słoneczne 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,34m2 zlokalizowane na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem od zaraz na długi termin. Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji znajdujące się na 1-piętrze. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Karwiny,Gdynia

549 000 zł31 m² 17 523,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w otulinie natury- gdynia Karwiny Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 31,33 m , położone na 2. piętrze nowoczesnego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cyprysowa

Orłowo,Gdynia

3 600 zł52 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament W gdyni orłowo Gdynia Orłowo | 1500 m od morza | Prestiżowa lokalizacja | Ogromne przeszklenia | Miejsce w hali garażowej | Komórka lokatorska Z ogromną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

479 000 zł41 m² 11 682,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż świetnie zlokalizowane, dwustronne mieszkanie o powierzchni 40,6 m2 - Gdynia, witomino. Mieszkanie składa się z: - sypialni z łóżkiem - Salon z balkonem - Oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

539 000 zł44 m² 12 194,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 44,2 m - Gdynia, działki Leśne, ul. Śląska 51 Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,2 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

488 271 zł38 m² 12 808,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Grabówek położony jest blisko centrum Gdyni. W okolicy rozwinięta jest infrastruktura dzielnicowa - znajdują się tu zarówno punkty usługowo-handlowe, placówki opieki medycznej, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Beniowskiego

Grabówek,Gdynia

1 950 zł31 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie w Gdyni Grabówek, ul. Beniowskiego W ramach ceny możliwe doposażenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Składa się z: korytarz z szafą w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Karwiny,Gdynia

469 000 zł51 m² 9 187,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rezerwacja tylko U nas Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu na kredyt oraz przez obywateli spoza ue. 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasickiego

Kamienna Góra,Gdynia

2 550 zł52 m² 49,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Śródmieściu Gdyni przy ul. Krasickiego. Mieszkanie znajduję się na 10-piętrze w zadbanym i dobrze utrzymanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino-Radiostacja,Gdynia

2 400 zł47 m² 51,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na 9- piętrze w Gdyni, witomino. Mieszkanie z pięknym widokiem na Zatokę. Mieszkanie w pełni umeblowane o powierzchni 47 m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Witomino,Gdynia

480 000 zł41 m² 11 707,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Witomino. Po zdjęcia, zapraszam do kontaktu Mieszkanie znajduje się na 3-piętrze w niskim 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

585 000 zł35 m² 16 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam nowe wykończone dopiero w 2025 roku dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2. Mieszkanie położonyena gdyńskim osiedlu Nadmorskie Tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 107 000 zł53 m² 20 886,80 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Udogodnienia: reprezentacyjne lobby wejściowe, fitness, system smart home w mieszkaniach.Zrozumiałem. Opiszę tę kluczową inwestycję na Wzgórzu Św. Maksymiliana, koncentrując się na jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Śródmieście,Gdynia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą mieszkania na wynajem w Gdyni. Niskie koszty! Bliskość Centrum Miasta! Atrakcyjny styl wykończenia! najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe 1,5 km od morza - Wzgórze św. Maksymiliana | Gdynia ul. bp. Dominika | 44,87 m | 4 piętro z 5 Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Pogórze,Gdynia

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m z własnym ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w ciekawej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Śródmieście,Gdynia

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w Gdyni, wzgórze Maksymiliana Nowoczesne mieszkanie po remoncie, 4. piętro w 5-kondygnacyjnym budynku Parking dla mieszkańców przed blokiem - bezpłatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boisko

Obłuże,Gdynia

579 000 zł47 m² 12 293 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 47,1 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Obłużu, na ogrodzonym i cenionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 74m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na ostatnim 4-piętrze w zadbanej i dobrze utrzymanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

590 000 zł39 m² 15 128,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 9 piętrze w bloku , z miejscem na parking zabezpieczonym szlabanem. Lokalizacja mieszkania na Wzgórzu świetego Maksymiliana z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rolnicza

Witomino-Radiostacja,Gdynia

409 000 zł34 m² 11 889,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,4 m , zlokalizowane w Gdyni, w dzielnicy Witomino, na 1 piętrze 4-piętrowego budynku. Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Węglowa

Śródmieście,Gdynia

4 100 zł59 m² 69,22 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia nowy, luksusowo wykończony apartament na 11 piętrze w prestiżowej inwestycji Portova w Centrum Gdyni. Apartament składa się: - salonu z aneksem kuchennym ze strefą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

3 300 zł54 m² 60,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament blisko nadmorskich atrakcji Silver House I 2 pokoje I Blisko plaży I Kameralna ulica w centrum miasta | Miejsce w hali garażowej w cenie | Stałe opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Chylonia,Gdynia

410 000 zł43 m² 9 534,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, na sprzedaż mam mieszkanie dwupokojowe w Gdyni Chyloni. Jest to spokojna i bardzo dobrze skomunikowana okolica. W pobliżu wiele sklepów, przychodnia, apteki, kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

519 000 zł38 m² 13 657,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulne i bardzo praktyczne mieszkanie własnościowe o powierzchni 38 m2, znajdujące się w Gdyni przy ul. Morskiej, w świetnym punkcie komunikacyjnym - blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bieszczadzka

Kacze Buki,Gdynia

599 000 zł43 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży mieszkania na kaczych bukach. Mieszkanie Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe nieruchomość o powierzchni 42,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego budynku. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Chylonia,Gdynia

284 000 zł28 m² 10 142,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

| 2 pokoje | inwestycja | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | chylonia | lokalizacja Nieruchomość znajduje się w jednej z najlepiej rozwiniętych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Oksywie,Gdynia

479 000 zł32 m² 14 784 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

!tylko U nas! | 2 pokoje | blisko las | piwnica | garderoba | zielona okolica | oksywie | Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32.4m2, położone na 4 piętrze. W spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chabrowa

Pustki Cisowskie,Gdynia

459 000 zł45 m² 10 136,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się W Gdyni ul. Chabrowa 117b Osiedle zamek, dzielnica Pustki Cisowskie Mieszkanie znajduje się na granicy trójmiejskiego parku krajobrazowego, idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Chylonia,Gdynia

410 000 zł42 m² 9 692,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

| 2 pokoje | możliwe 3 pokoje | piwnica | balkon | słoneczny salon | chylonia | Na sprzedaż oferujemy 2 pokojowe mieszkanie do remontu przy ulicy Wejherowskiej, o powierzchni 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okrzei

Grabówek,Gdynia

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dedala

Babie Doły,Gdynia

619 000 zł48 m² 12 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

| umeblowane | osobna kuchnia | 2 pokojowe mieszkanie | cicha okolica | babie doły | gdynia lokalizacja: mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej części Gdyni - Babie Doły. Bliskość morza,.

Szczegóły ogłoszenia