dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Gdynia - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

662 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

662 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

268 000 zł40 m² 6 617,28 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Atrakcyjne mieszkanie na IX piętrze Centrum Rodzinnego Witawa. Powierzchnia mieszkania 40,5 mkw., Salon połączony z kuchnią, balkon od strony zachodniej. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chylońska

Chylonia,Gdynia

178 350 zł41 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam,lub zamienie mieszkanie w Gdyni przy ulicy Chylonskiej na przeciw Poczty. Mieszkanie dwu pokojowe z oddzielna jasna kuchnia przedpokojem i lazienka. Zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Gdynia,pomorskie

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta! mieszkanie do wprowadzenia bez żadnych nakładów finansowych, po generalnym remoncie w 2013 roku, wykończone w dobrym guście i z dobrych jakościowo materiałów. Dwa pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

224 999 zł42 m² 5 408,65 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Urokliwe mieszkanko w Gdyni Redłowie. Jeden duży pokój (ok. 25 m2) podzielony na dwie częśći, ale jest łatwa mozliwość powrócenia do pierwotnej wersji. Mieszkanie po generalnym remoncie ( tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Śródmieście,Gdynia

280 000 zł55 m² 5 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Rezerwacja! Mieszkanie w Śródmieściu. Serce miasta! Okazyjna cena! Lokal składający się z dwóch dużych pokoi i osobnej kuchni zlokalizowany na parterze kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej

Redłowo,Gdynia

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwu-pokojowe o pow.51 m2 Mieszkanie po kapitalnym remoncie: wymieniona cała stolarka okienna, nowe okna pcv, wymienione drzwi wraz z ościerznicami, wymieniona instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczmarskiego

Grabówek,Gdynia

1 250 zł52 m² 24,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowa okazyjna cena! Oferta wynajmu dwu pokojowego mieszkania o powierzchni 51,6 mkw. w Gdyni Grabówku, osiedle Inpro przy ul. Jacka Kaczmarskiego. Nowe budownictwo, teren zamknięty, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 150 zł58 m² 19,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem mieszkanie 2 pokojowe w nowoczesnym apartamentowcu Witawa. Powierzchnia58m2. Okna plastikowe, na podłodze panele. Wysokość czynszu ok. 240. Mieszkanie umeblowane. W kuchni pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strzelców

Karwiny,Gdynia

430 000 zł46 m² 9 347,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, dobrze skomunikowane z centrum Gdyni i Sopotem. Apartament nowoczesny funkcjonalny z duża dbałością o detale wykończenia. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

807 720 zł67 m² 12 001,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Kamienna góra - nowa willa Z apartamentami Z widokiem na morze, doskonała I zaciszna lokalizacja. Wysoki standard wykończenia, klimatyzacja, winda z poziomu "0", monitoring, własna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

419 000 zł55 m² 7 659,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Designerskie mieszkanie położone w kameralnym apartamentowcu z 2010 roku, wykończone z materiałów najwyższej klasy i jakości. Utrzymane w jasnej tonacji, w nowoczesnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ramułta

Leszczynki,Gdynia

175 000 zł45 m² 3 907,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta. Dwa niezależne pokoje o pow. 16 i 13 m2. Z oddzielną kuchnią o pow. 7 m2,z nową zabudową i z wyposażeniem. Mieszkanie zadbane, ciepłe ,słoneczne. Z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienkiewicza

Kamienna Góra,Gdynia

756 000 zł63 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kleeberga

Pogórze,Gdynia

243 000 zł48 m² 5 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Komfortowe mieszkanie po remoncie ,spółdzielcze-własnościowe z księgą wieczystą, bardzo ładne przestronne dwu pokojowe na 3 piętrze w budynku trzy piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biała

Oksywie,Gdynia

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone w kameralnej kamienicy, bardzo ładne rozkładowo, dwa odrębne pokoje, oddzielna kuchnia. W pełni umeblowane i wyposażone. Do dyspozycji najemcy ogródek do wypoczynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Necla

Kamienna Góra,Gdynia

359 000 zł47 m² 7 703,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ciekawe i klimatyczne mieszkanie położone w najładniejszej części Gdyni, prestiżowej dzielnicy. Położone na drugim piętrze solidnej kamienicy z lat pięćdzieiątych. W księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gryfa Pomorskiego

Wielki Kack,Gdynia

1 300 zł57 m² 22,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestrzenne mieszkanie usytuowane na jednym z nowszych osiedli. Salon połączony z aneksem kuchennym ( w pełni umeblowany i wyposażony) oraz sypialnia. Pokoje puste, w przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

277 000 zł55 m² 5 036,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Miwszkanie słoneczne, dwustronne, położone w bardzo dobrej lokalizacji, blisko do środków komunikacji miejskiej - zkm, skm, dworzec główny; szkół (m.in. Akademia Morska), sklepów. Przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

225 000 zł54 m² 4 205,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Bardzo ładne mieszkanie W dobrej cenie! Proponujemy do sprzedaży bardzo zadbane 2 pokojowe mieszkanie. Pierwotnie były trzy niezależne pokoje. Obecnie kuchnia połączona z jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

189 000 zł50 m² 3 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klient kupujący tę nieruchomość nie płaci prowizji, prowizję kupującego pokrywa strona sprzedająca. Bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na drugim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipowa

Fikakowo,Gdynia

1 300 zł44 m² 29,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt bezpośredni z właścicielem :   Pośrednikom dziękujemy! atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 44,5m2 na Wielkim Kacku, osiedle Fikakowo, w Gdyni. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

1 250 zł46 m² 27,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bloku, dwa pokoje,łazienka,kuchnia, umeblowane, cicha i spokojna okolica. Opłaty 850 + 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

200 000 zł48 m² 4 201,68 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bardzo dobra cena I lokalizacja!.OKAZJA CENOWA! Ścisłe centrum. Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe na ostatniej kondygnacji, jedno mieszkanie na piętrze. Tuż obok suszarnia do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie położone w budynku Invest Komfortu , w pełni umeblowane i wyposażone ( pralka, lodówka, zmywarka, piekarnik, telewizor, naczynia, sztućce itp. ) ). Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 71 m2, dwa duże pokoje, możliwość zmiany na 3 pokoje, ciche, doskonała lokalizacja, blisko Szkoły Morskiej, skm, zkm, sklepy, pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

225 000 zł54 m² 4 205,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż bardzo atrakcyjne, słoneczne i ciepłe mieszkanie w znakomitej lokalizacji. W pobliżu pełna infrastruktura (sklepy, szkoły, przystanki komunikacji miejskiej, zarówno zkm jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kańskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

349 000 zł60 m² 5 816,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! bardzo dobra propozycja! Przestronny apartament w budynku oddanym do użytku w 2012 roku, dwa pokoje na drugim piętrze. Osiedle fort forest jest osiedlem ogrodzonym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w Gdyni. Wielki Kack Osiedle Fikakowo I piętro, ładna okolica, blisko las. 2 pokoje umeblowane (możliwość wstawienia własnych mebli), oddzielna kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

180 000 zł43 m² 4 173,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal po kapitalnym remoncie, stolarka okienn pcv nowa, drzwiowa zewnątrzna i wewnętrzna nowa po wymianie, na podłogach w pokojach i korytarzu panele podłogowe nowe, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wiejska

Chylonia,Gdynia

1 250 zł67 m² 18,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie! W nowym budynku, zlokalizowanym w ścisłym centrum dzielnicy. Do środków komunikacji miejskiej (trolejbus, skm) - 1 minuta, wokół infrastruktura handlowa. Budynek ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Abrahama

Śródmieście,Gdynia

204 000 zł34 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Niewielkie, ale bardzo przytulne i "zgrabne", dwupokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Gdyni. Pierwotnie był to lokal jednopokojowy, jednak w ciekawy sposób przearanżowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sępia

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

900 zł46 m² 19,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwustronne mieszkanie dwupokojowe. Pokoje niezależne, ustawne, odrębna kuchnia. Duży, słoneczny balkon z ładnym widokiem. Okna wymienione, na podłodze w pokojach panele. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

275 000 zł35 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne położone w samym sercu Gdyni, nieduże dwupokojowe mieszkanie z pięknym, dużym balkonem (ok. 5m2) od strony zachodniej. Całość po remoncie rok temu, ściany częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rdestowa

Dąbrowa,Gdynia

229 000 zł53 m² 4 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w miejscowości Gdynia w dzielnicy Dąbrowa. Dwa pokoje. Standard wykończenia: ściany - gładzie, podłogi - panele, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Śródmieście,Gdynia

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja! ścisłe centrum! Dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie położone na drugim piętrze w budynku z lat 50-tych. Dwustronne, ze słonecznym balkonem wychodzacym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

280 000 zł52 m² 5 411,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Super oferta dla młodych! Przestronne, ustawne, słoneczne mieszkanie z balkonem. Dwa duże pokoje, kuchnia z oknem w zabudowie i z wyposażeniem w cenie. Wejście do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Chylonia,Gdynia

37 m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie po toksycznym remoncie.Cała instalacja wymieniona na nowa.Mieaszkanie dwu pokojowe .Oddzielna kuchnia (jasna) do remontu.Łazienka razem z wc również do remontu.Pokoje odświeżone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wielki Kack,Gdynia

272 000 zł53 m² 5 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie 2 pokojowe położone w Gdyni Wielki Kack - osiedle fikakowo. Otoczone lasami osiedle cenione jest za komfort życia, nowe budownictwo bliskość komunikacji miejskiej, szybki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

229 000 zł40 m² 5 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1941

Dobra cena! świetna lokalizacja! Bardzo słoneczne (wystawa okien południowy - zachód - w tym balkon ( o pow. ok. 4,1 m2) mieszkanie położone w super lokalizacji, w kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie dwupokojowe, salon (20m) połączony z aneksem kuchennym. Drugi pokój z wyjściem na balkon.Łazienka z wc. W mieszkaniu nowe okna, na podłodze parkiet do odnowienia. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Orłowo

Orłowo,Gdynia

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o powierzchni 44 m2, znajdujący się na poddaszu w trzypiętrowym budynku. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi o pow. 17,41m2 i 6,38m2, kuchni, łazienki z wc,.