dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wiśniewskiego

Śródmieście,Gdynia

33 zł/m²246 m² 8 118 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal uz ytkowy o powierzchni ok. 246 m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego, usytuowany na parterze budynku biurowo-usługowego. Na lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

50 zł/m²577 m² 28 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam na prezentację świetnej powierzchni biurowej, zajmującej całą kondygnację budynku. Lokalizacja w przemysłowej części miasta, świetnie skomunikowanej z portem, centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

17 000 000 zł4 000 m² 4 250 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pl/eng/ukr (cena brutto 21.512.700 zł) Ekskluzywny Obiekt Handlowy W Centrum Gdyni - Idealny Dla Twojego Biznesu! Ta wyjątkowa nieruchomość oferuje nieograniczone możliwości biznesowe w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

47 zł/m²3 418 m² 160 646 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w o powierzchni ok. 3418 m2, zlokalizowany w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej w nowoczesnym biurowcu. Budynek charakteryzuje elegancki wygląd, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Chwaszczyńska

Dąbrowa,Gdynia

2,70 zł/m²3 500 m² 9 450 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia plac o pow. 3500m2 przy ul. Chwaszczyńskiej. Zlokalizowany w pobliżu Obwodnicy Trójmiejskiej. Częściowo utwardzony. Może być wykorzystany np. do parkowania tir-ów lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

71,43 zł/m²70 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas - bez prowizji - - polecamy - super lokalizacja - gdynia skwer kościuszki - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony w najbardziej prestiżowym punkcie miasta, bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

55,67 zł/m²873 m² 48 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszam do wynajęcia lokalu biurowego w o powierzchni ok. 779 m2, stanowiący jedną kondygnację nowoczesnego biurowca, zlokalizowanego w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

66,22 zł/m²74 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz lokalu pod swoją działalność gospodarczą - trafiłeś idealnie! lokalizacja Lokal mieści się w Gdyni w dzielnicy Redłowo budynku wybudowanego przez dewelopera Invest Comfort "altus".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hryniewickiego

Śródmieście,Gdynia

45 zł/m²115 m² 5 183 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biurowiec zlokalizowany w centrum Gdyni, w niewielkiej odległości od nadmorskich terenów rekreacyjnych i obiektów handlowo-usługowych. Dobra dostępność komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

87,35 zł/m²137 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Topowy lokal z witrynami i fenomenalnym widokiem na Marinę w pierwszej linii! Lokal znajduję się w apartamentowcu Yacht Park w Śródmieściu Gdyni przy samej Marinie tuż obok Sea.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Gdynia

Śródmieście,Gdynia

58,62 zł/m²116 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 116m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal mieści się na 5-piętrze w apartamentowcu przy ulicy 10 Lutego. Lokal jest doświetlony z dwóch stron świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Władysława IV

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

64,52 zł/m²31 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Love at home prezentuje! W ofercie wynajmu lokal użytkowy o powierzchni 31 m 2 usytuowany przy ruchliwej ulicy Władysława IV. Cena 2000 zł Metraż 31 m2 rok budowy 1954 Opiekun oferty tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal z przeznaczeniem na produkcję, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

33,78 zł/m²296 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokalizacja: dom pod działalność usługowo-produkcyjną , medyczną, przedszkolną, magazynową z możliwością wydzielenia części mieszkalnej lub według własnych potrzeb. Zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Mściwoja

Śródmieście,Gdynia

88,88 zł/m²33 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: lokal znajduje się w samym centrum handlowo-usługowym śródmiejskiej infrastruktury, pomiędzy dwiema tętniącymi życiem i najruchliwszymi ulicami Gdyni - Starowiejskiej oraz 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

55 zł/m²23 m² 1 265 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

7-kondygnacyjny biurowiec po modernizacji części wspólnych (2018 r.) zlokalizowany w centrum Gdyni, w niewielkiej odległości od nadmorskich terenów rekreacyjnych i obiektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

80,81 zł/m²148 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Polecamy do wynajmu lokal użytkowy parterowy położony w doskonałej lokalizacji - w ścisłym centrum Gdyni przy ulicy Świętojańskiej. Lokal składa się z sali sprzedaży o pow.: 42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

97,13 zł/m²171 m² 16 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o pow 170.91m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal mieści się na parterze 6-cio kondygnacyjnego budynku (centrum Kwiatkowskiego) na rogu ulicy 10go Lutego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Warsztat z parkingiem, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

19,65 zł/m²916 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia pomieszczenia warsztatu samochodowego. W lokalu o łącznej powierzchni użytkowej 916 m2 znajdują się m.in. cztery pomieszczenia warsztatowe, pomieszczenie socjalne, obszerne biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

525 000 zł45 m² 11 666,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Sprzedam lokal usługowo-handlowy w świetnej lokalizacji Gdyni, z szybkim dojazdem do centrum miasta, o powierzchni 45,0 m . Lokal składa się z sali sprzedaży, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 700 000 zł315 m² 8 582,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferowany lokal położony jest w kompleksie mieszkalno - usługowym Altus, nowoczesnej inwestycji znanego developera invest komfort. Nieruchomość położona jest na obszarze prężnie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Morska

Działki Leśne,Gdynia

649 000 zł70 m² 9 208,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowa oferta dostępna tylko w Mio Casa! Prezentuję wyjątkową okazję nabycia funkcjonalnego gabinetu z możliwość przekształcenia przestrzeni według własnych potrzeb i wizji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wielkopolska

Wielki Kack,Gdynia

55,56 zł/m²81 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

licencja 438 Polecamy do wynajęcia lokal użytkowy - parterowy znajdujący się w dwukondygnacyjnej kamienicy położonej przy ulicy Wielkopolskiej - głównym ciągu komunikacyjnym. Witryny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

76,62 zł/m²33 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni 32,63m2 samym w sercu Gdyni. Lokal z witryną znajduję się na parterze przy skrzyżowaniu ulicy Mściwoja i Starowiejskiej. Wejście do lokalu od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Starowiejska

Śródmieście,Gdynia

76,62 zł/m²33 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Obłuże,Gdynia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia od zaraz lokal usługowy na Obłużu o pow. 80m2. Lokal mieści się na 1-piętrze w 2-kondygnacyjnym budynku z 2005r., bezpośrednio przy głównej ulicy o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

62,11 zł/m²64 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal położony przy skrzyżowaniu ulicy Starowiejskiej i Władysława IV. Lokal położony na parterze budynku, o bardzo dobrej ekspozycji. W lokalu znajdują się piony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, Chwarzno

Chwarzno,Gdynia

40,26 zł/m²68 m² 2 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia nowy lokal do własnej aranżacji o pow. 68m2 na Chwarznie. Lokal znajduje się na parterze w nowym kameralnym budynku z 2023r. W skład lokalu wchodzi: sala główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²18 m² 880 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 17,6 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Orłowo,Gdynia

70 zł/m²183 m² 12 810 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy w odremontowanej kamienicy położonej przy Al. Zwycięstwa u zbiegu z ulicą Wielkopolską. Przedmiotem wynajmu są dwie kondygnacje, każdna po ok. 183.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

42,50 zł/m²80 m² 3 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem oferty jest lokal biurowy z widokiem na morze! Lokal położony na czwartym piętrze kamienicy z windą. Niskie opłaty eksploatacyjne. Dodatkowo płatna energii wg zużycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chwarznieńska

Witomino,Gdynia

42,68 zł/m²82 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal znajdujący się od głównej ulicy dzielnicy. Lokal może być przeznaczony na działalność handlowa lub usługową bądź gastronomiczną. W przypadku najmu pod gastronomię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Chwaszczyńska

Wielki Kack,Gdynia

46,15 zł/m²65 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal użytkowy o pow. ok. 65m2, zlokalizowany w Gdyni przy ul. Chwaszczyńskiej, usytuowany na 1. piętrze. Lokal wykończony w bardzo dobrym standardzie. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

33,33 zł/m²90 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 93 m2, zlokalizowany w Gdyni Obłuże przy ul. Jantarowej, usytuowany na parterze z dużymi witrynami. Nieruchomość składa się z sali głównej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Gdynia

Śródmieście,Gdynia

60,34 zł/m²58 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Słoneczny Lokal , idealnie nadaje sie pod gabinety, biuro 58m 2 pokoje położone 200m od Morza. Może być mieszkaniem, może być również biurem. Bardzo blisko do Parku, komunikacji miejskiej Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

30 zł/m²150 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal usługowy/handlowy/magazyn o pow. ok. 150m2, zlokalizowany w Gdyni w rejonie ul. Hutniczej, usytuowany na parterze. Na lokal składa się otwarta przestrzeń ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

63,22 zł/m²87 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajmu lokal użytkowy położony w bardzo dobrej ( środkowej ) części ulicy Świętojańskiej, z bezpośrednim wejściem z ulicy, z dużymi witrynami. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

77,78 zł/m²180 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż spółka oraz wszelkie nakłady i wyposażenie lokalu, działająca w branży gastronomicznej. Spółka aktualnie prowadzi restaurację "pop in" w lokalu o powierzchni 180 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

43,13 zł/m²80 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 80m2, zlokalizowany w Gdyni na Kamiennej Górze, usytuowany na parterze willi. Lokal z niezależnym wejście. Składa się z przedpokoju, 3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Morska

Leszczynki,Gdynia

690 000 zł72 m² 9 552,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość położona przy ulicy Morskiej, będącej główną arterią komunikacyjną Gdyni. W bezpośredniej okolicy liczne lokale usługowe, gabinety lekarskie, sklepy, a także szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

35 zł/m²140 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

- u nas - bez prowizji - - polecamy! - apartament o pow. 140 m2 - doskonała lokalizacja! - środek ulicy - reprezentacyjna, odrestaurowana, modernistyczna kamienica z windą. Lokal np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Gdynia

57,77 zł/m²206 m² 11 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

- u nas - bez prowizji - - polecamy - rewelacyjne, prestiżowe miejsce - tylko 58 zł /m2 - najkorzystniejszy odcinek - środek ulicy świętojańskiej - polecamy! - Lokal handlowo-usługowy położony.