dowolna

Lokale użytkowe Gdynia – na sprzedaż i na wynajem w Gdyni

597 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

597 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro, ul. 10 Lutego

Gdynia,pomorskie

53,57 zł/m²42 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się z jednego pomieszczenia około 40 m2 i jest wykończony w bardzo wysokim standarcie , internet ,światłowód .Do dyspozycji Najemcy wyposażone pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Gołębia

Śródmieście,Gdynia

45 zł/m²140 m² 6 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro w budynku 2-piętrowym przy ul. Gołębiej tuż przy Estakadzie Kwiatkowskiego vis-a-vis terminala kontenerowego. Ogrzewanie miejskie. Do dyspozycji najemców toalety i pomieszczenie socjalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Artemidy

Chwarzno,Gdynia

54,55 zł/m²55 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt mieści się w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy, 1 min, od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta, obok parku. W okolicy Biedronka z dużym parkingiem, żabka, weterynarz. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

95 zł/m²171 m² 16 236 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Narożny lokal w samym centrum miasta, przy głównym ciągu komunikacyjnym, miejscu o najwyższym natężeniu ruchu pieszego. Doskonały punkt na najróżniejsze działalności handlowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Helska

Chylonia,Gdynia

60 zł/m²100 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą najmu lokalu o powierzchni 100 m2 przy ul. Helskiej. Idealny na gabinety lekarskie, medycynę estetyczną, salon beauty, biuro rachunkowe czy agencję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 700 000 zł315 m² 8 582,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Idealnie zlokalizowany dwupoziomowy lokal z witryną o pow. 314,6m2 w Gdyni w Redłowie. Lokal znajduję się na parterze w apartamentowcu Altus, deweloper Invest Komfort. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Legionów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

100 zł/m²200 m² 20 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na klinikę, gabinety, medyczne, biuro, klinika estetyczna, znajdujący się w samym sercu Gdyni, wzgórze Św. Maksymiliana, przestronne witryny, wysokość ok. 2,8 m bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

53 zł/m²135 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atal Bosmańska w gdyńskim Oksywiu to nowoczesne osiedle o wysokim standardzie obejmujące 6 budynków i blisko 100 mieszkań. Atuty lokalu: narożny, z dużą powierzchnią witryn,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

66 zł/m²358 m² 23 628 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesne biuro W kameralnym budynku Układ funkcjonalny biura może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości 130 m od stacji pkm Gdynia Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Bosmańska

Oksywie,Gdynia

1 199 000 zł135 m² 8 858,51 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Plac Górnośląski

Orłowo,Gdynia

35,83 zł/m²120 m² 4 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Duży, widny lokal biurowy, w bardzo dobrym standardzie. Budynek mieści się w środku dzielnicy, przy słynnym Placu Górnośląskim. Biuro jest dwustronne, widne. Poniżej znajduje się spis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Witomino,Gdynia

40,56 zł/m²39 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o pow.39,45m2 w Gdyni na Witominie. Lokal znajduję się w prywatnym domu wolnostojącym na terenie zamkniętym z prywatnym wejściem. W skład lokalu wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

66 zł/m²687 m² 45 342 zł

 

 

 

Chylonia,Gdynia

130,95 zł/m²42 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idealna lokalizacja do prowadzenia własnego biznesu. Lokal użytkowy położony w kompleksie punktów handlowo-usługowych przy ulicy Chylońskiej, nadający się praktycznie pod każdego rodzaju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Doskonale zlokalizowany lokal do wynajęcia o pow.52m2 w Gdyni w Orłowie w bocznej uliczce od Placu Górnośląskiego. Lokal znajduję się w domu wolnostojącym na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²27 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest pomieszczenie biurowe w samym centrum Gdyni przy ul. Władysława IV. Jeżeli poszukujesz kameralnego miejsca do pracy, zależy Ci na atrakcyjnej lokalizacji i niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

60 zł/m²2 555 m² 153 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w o powierzchni ok. 2555 m2, stanowiący trzy kondygnacje nowoczesnego biurowca, zlokalizowanego w Gdyni Chyloni przy ul. Hutniczej. Budynek charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

63 zł/m²200 m² 12 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni ok. 200 m2, zlokalizowany w Gdyni Działki Leśnie, przy ul. Śląskiej. Lokal o wysokim standardzie usytuowany się na 5. piętrze biurowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Orłowo,Gdynia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Lubczykowa

Dąbrowa,Gdynia

895 000 zł125 m² 7 160 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetna nieruchomość inwestycyjna, w doskonałym punkcie. Lokal mieszkalny, obecnie zaadaptowany na biura. Możliwość zmiany aranżacji na jedno duże mieszkanie, wydzielenia mniejszych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

59 zł/m²265 m² 15 617 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki i kameralny biurowiec w wysokim standardzie. Budynek położony jest w cichej okolicy, zaraz obok darmowego parkingu na 260 samochodów. Budynek wysokiej klasy, reprezentacyjny. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Kapitańska

Śródmieście,Gdynia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 80 m2 znajdujący się na ogrodzonym terenie, na parterze domu w zabudowie bliźniaczej z 1990 roku przy ulicy Kapitańskiej w Gdyni - styk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

61,95 zł/m²113 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal biurowy usytuowany na II piętrze w zadbanej III piętrowej kamienicy w samym centrum Gdyni, przy ulicy Świętojańskiej. Miejsce szczególnie polecane dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

69,23 zł/m²130 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem wynajmu jest nietuzinkowy lokal handlowo - usługowy mieszczący się w historycznej kamienicy przy ulicy Świętojańskiej w Gdyni. Ze względu na położenie jest to miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Waszyngtona

Śródmieście,Gdynia

45,09 zł/m²21 m² 964 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem atrakcyjne, wyremontowane lokale biurowe w centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 21,40m2 znajduje się w budynku Virgo, który przeszedł modernizację, jest winda, platforma dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Pogórze,Gdynia

92,82 zł/m²100 m² 9 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal pod działalność gospodarczą w stanie deweloperskim o pow. 99,66m2 w nowej inwestycji na Pogórzu. Lokal położony na parterze z dużą witryną w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Wójta Radtkego

Śródmieście,Gdynia

40,06 zł/m²161 m² 6 450 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 161m2, zlokalizowany na pierwszym piętrze budynku mieszkalno-usługowego, w samym centrum Gdyni. Lokalizacja czyni go wyjątkową propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Artemidy

Chwarzno,Gdynia

44,05 zł/m²84 m² 3 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obiekt mieści się w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy, 1 min, od wjazdu na obwodnicę Trójmiasta i parku. W okolicy Biedronka z dużym parkingiem, żabka, weterynarz. W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Mysłowicka

Orłowo,Gdynia

60 zł/m²30 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

2 pokojowy lokal pod działalność w prestiżowej dzielnicy - Gdynia Orłowo Przedstawiam Państwu lokal z 2 osobnymi pomieszczeniami o powierzchni użytkowej ok. 30 m2 usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

49,88 zł/m²840 m² 41 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowe lokale biurowe w samym centrum Gdyni. Powierzchnie mieszczą się w reprezentacyjnym Centrum Kwiatkowskiego u zbiegu ulicy Władysława IV i 10 Lutego. Dzięki takiemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Wagnera

Chwarzno,Gdynia

15,98 zł/m²50 m² 799 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż wolnostojący

Oferujemy gabinety lekarskie (oraz dla pokrewnych specjalizacji) na wynajem z pakietem usług dodatkowych. Klinika Cirrus Medical powstała z myślą o specjalistach, którzy szukają dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Orłowo,Gdynia

71,43 zł/m²35 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Na wynajem lokal z garażem i ogródkiem o pow. 35m2 w Gdyni w dzielnicy Orłowo. Lokal mieści się na parterze w budynku wolnostojącym z 1990 roku, w którym są dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

66,13 zł/m²150 m² 9 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w bardzo dobrym punkcie miasta, w sąsiedztwie wielu modnych restauracji, jeden z najlepszych punkt ulicy Świętojańskiej - głównej handlowej ulicy Gdyni! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. 10 Lutego

Śródmieście,Gdynia

53,57 zł/m²42 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal składa się z jednego pomieszczenia około 21m2 i jest wykończony w bardzo wysokim standarcie , internet ,światłowód .Do dyspozycji Najemcy wyposażone pomieszczenie gospodarcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Jana z Kolna

Śródmieście,Gdynia

100 zł/m²68 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia bardzo przestronny lokal handlowo-usługowy w samym sercu Gdyni. Nieruchomość znajduje się na parterze dobrze rozpoznawalnej inwestycji Rezydencja Plac Kaszubski znajdującej się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Słoneczna

Witomino,Gdynia

25 000 zł25 m² 1 018,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy