dowolna

Lokale użytkowe wyremontowane Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

11 €/m²225 m² 2 475 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokal położony w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²55 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Okazja! nowy, pięknie wykończony I W pełni wyposażony lokal - kawiarnia Z bawialnią. Ogródek. Na wynajem przestronny i nowoczesny lokal użytkowy położony w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,10 m² 1 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 38,10 m2, położony na trzecim piętrze biurowca przy ul. Sportowej w Gdyni. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń biurowych,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł73 m² 10 273,97 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Wirtualny spacer Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowy o powierzchni 73 m2, przystosowany do prowadzenia działalności medycznej, w szczególności gabinetu stomatologicznego lub usług.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

41,24 zł/m²97 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny 4-pokojowy lokal o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład lokalu wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

35,29 zł/m²85 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy - Gdynia Orłowo Oferujemy na wynajem funkcjonalny lokal biurowy usytuowany na parterze kameralnego budynku, położonego w prestiżowej i spokojnej części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł73,06 m² 15 603,61 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do sprzedaży lokal usługowy w Gdyni Redłowie przy ul. Legionów, w kompleksie Kaskada Redłowska z 2006r. Lokal o łącznej powierzchni 73,06m2, na który składają się sala.

Szczegóły ogłoszenia

60,83 zł/m²411 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowe biuro do wynajęcia W topowej lokalizacji W ścisłym centrum biznesowo-biurowym W gdyni redłowie ul. Łużycka 3C. Do wynajęcia biuro 411m2 w biurowcu zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

16 €/m²112 m² 1 792 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prezentowany lokal handlowo-usługowy o powierzchni 112 m , który z powiedzeniem może być przystosowany do działalności biurowej, znajduje się na parterze centrum handlowego Parkova, przy.

Szczegóły ogłoszenia

66,67 zł/m²27 m² 1 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nowoczesne gabinety do wynajęcia w Gdyni na Małym Kacku. Lokal znajduję się w budynku na terenie zamkniętym z witryną i wejściem od ulicy. Dostępne 3 gabinety :.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Orłowo,Gdynia

51,55 zł/m²97 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - Lokal biurowy 97 m | Gdynia Orłowo Szukasz przestrzeni biurowej, która połączy wygodę pracy zespołu z prestiżową lokalizacją? Ten lokal w Gdyni Orłowo to 97.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł119,54 m² 10 206 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Wyjątkowa oferta sprzedaży przestronnego lokalu użytkowego na.

Szczegóły ogłoszenia

95,24 zł/m²10,50 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia 1 pokój w pełni wyposażony z łazienką wspólną na piętrze. Świetna lokalizacja, baza wypadowa do obwodnicy, do Sopotu czy też do centrum miasta. Umowa na dowolny okres czasu,.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy na II piętrze budynku o powierzchni 287 m2 składający się z open space i 2 mniejszych pomieszczeń biurowych oraz kuchni i łazienki. - budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²80 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: moderna to nowoczesna kamienica położona w samym sercu Gdyni tuż przy Placu Kaszubskim. W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajduję się Skwer Kościuszki, plaża miejska, basen.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²91 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 91m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul.Śląskiej. Lokal znajduję się w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²350 m² 21 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro do wynajęcia od zaraz Do wynajęcia biuro ok 350 m2 w biurowcu zlokalizowanym w Gdyni Redłowie. Biuro znajduje się na I piętrze w budynku z windą. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

64,86 zł/m²185 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia pod działalność usługowo - handlową - gdynia obłuże. Lokalizacja: przedstawiamy Państwu ofertę wynajęcia powierzchni biurowej pod działalność bankowo-finansową, medyczną,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²38,10 m² 1 905 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy położony na trzecim piętrze Biurowca A w kompleksie Sportowa Centrum w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana przy ulicy Sportowej 8. Warunki najmu Stawka czynszu.

Szczegóły ogłoszenia

7 499 000 zł2 000 m² 3 749,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:50

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Inwestycyjny budynek w perfekcyjnej lokalizacji o pow. 2000m2 w Gdyni na Cisowej. 4 odrębne kw Działka 3000m2. Gotowa stopa zwrotu. Możliwa cesja umów najmu. Aktualnie budynek wynajęty.

Szczegóły ogłoszenia

29,20 zł/m²250 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warsztat z biurem w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie o pow. 250m2 w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²110,11 m² 5 175 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokale usługowo-handlowe o pow. od ok 102,46m2 do 1156,62m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokale mieszczą się na parterze i piętrach w Centrum Kwiatkowskiego na rogu ulicy 10go.

Szczegóły ogłoszenia

35,19 zł/m²287 m² 10 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Piętro budynku do wynajęcia o pow.287m2 w znakomitej lokalizacji Gdyni przy głównej trasie Gdynia-Rumia. Powierzchnia 287m2 - 10.100zł/mc netto. Faktura vat. Lokal znajduję się na 2-ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł83,22 m² 7 990,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o powierzchni 83,22m2 w Gdyni na chyloni/cisowej. Dwa wejścia do lokalu. Lokal znajduję się na parterze witryną w ciągu osiedlowym o dużym ruchu. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

101,91 zł/m²157,36 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:garaż wolnostojący

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 444 000 zł104 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w centrum Gdyni, idealny pod sklep lub pod biuro. Nieruchomość zlokalizowana przy jednym z głównych placów miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków autobusowych, biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

49,50 zł/m²102,46 m² 5 072 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przedstawiamy do wynajęcia przestronne, wygodne biuro o powierzchni 102m2. Lokal położony na 3 piętrze biurowca w centrum Gdyni, tuż przy jednym z głównych skrzyżowań, blisko dworca.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²24,90 m² 1 145 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Budynek biurowy, o numerze administracyjnym 29 (dokładne usytuowanie budynku oznaczone na załączonej mapce), 4-kondygnacyjny, zlokalizowany w rewitalizowanej części śródmieścia Gdyni, na.

Szczegóły ogłoszenia

81,11 zł/m²90 m² 7 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal położony w centrum Gdyni, w centrum handlowym "batory". Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

53,88 zł/m²139,20 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

68 zł/m²170,90 m² 11 621 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Szczegóły ogłoszenia

13 €/m²103 m² 1 339 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Biuro położone w centrum Gdyni, w eleganckim biurowcu. Nieruchomość usytuowana w jednym z najlepszych punktów miasta, w sąsiedztwie pełnej infrastruktury miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

66,37 zł/m²45,20 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bardzo ładny lokal biurowy, po kapitalnym remoncie, z widokiem na morze, w prestiżowej lokalizacji, w samym centrum Gdyni, pomiędzy ulicą 10 Lutego a Batorego, przy odcinku, który.

Szczegóły ogłoszenia

79,78 zł/m²90,25 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowy lokal z dużymi witrynami, z wejściem bezpośrednio z poziomu chodnika - na skrzyżowaniu dwóch dużych ulic - doskonale widoczny! Chylonia to jedna z najlepiej rozwiniętych.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł85,63 m² 7 006,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przestronny lokal z dużym potencjałem - Gdynia Chylonia Na sprzedaż lokal o powierzchni 85,63 m , położony na drugiej kondygnacji budynku w Gdyni Chyloni - w dzielnicy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²60,36 m² 3 923 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokazacja: budynek biurowo - usługowy zlokalizowany w dzielnicy Wielki Kack, przy ulicy Spokojnej 22. Doskonała lokalizacja - zaledwie 200m od ul. Wielkopolskiej łączącej dzielnicę Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²120 m² 7 800 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowa klinika medyczna | Cesja najmu | Gdynia Świętojańska Na sprzedaż odstąpienie w pełni działającej kliniki medycznej Get Better Clinic, zlokalizowanej w ścisłym centrum Gdyni przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 200 000 zł800 m² 6 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesny budynek komercyjny przy ul. Rdestowej, gdynia dąbrowa 6 lokali z niezależnymi wejściami | 21 Miejsc postojowych | Prawie w całości wynajęty (stały dochód) | Tani prąd.

Szczegóły ogłoszenia

2 444 000 zł104 m² 23 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²37,90 m² 1 743 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł377 m² 5 172,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek położony w Gdyni przy ul. Hutniczej w strefie produkcyjno- usługowej, posadowiony na działce o powierzchni 6911 m2. Na łączną powierzchnię budynku 377 m2, składają się.