dowolna

Lokale w centrum Gdynia - Oferty sprzedaży i najmu

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 535 840 zł132 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajduje się w nowopowstającej inwestycji Sentosa Park w Gdyni w budynku E. Powierzchnia lokalu 132,40 m2 do dowolnej aranżacji i podziału. Koncepcja podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Pomorska

Działki Leśne,Gdynia

1 534 216 zł132 m² 11 600 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal usługowy znajduje się w nowopowstającej inwestycji Sentosa Park w Gdyni w budynku D. Powierzchnia lokalu 132,26 m2 do dowolnej aranżacji i podziału na oddzielne lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 990 000 zł606 m² 4 933,99 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż wolnostojący

W centrum miasta, a jednocześnie niedaleko zielonej Kępy Redłowskiej, znajduje się atrakcyjny dom, który świetnie nadaje się na siedzibę firmy. Możliwość prowadzenia działalności biurowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

55,94 zł/m²110 m² 6 160 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia lokal biurowy o pow 110m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal mieści się na 4-piętrze 6-cio kondygnacyjnego budynku (centrum Kwiatkowskiego) na rogu ulicy 10go Lutego i Mściwoja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, ul. Sportowa

Redłowo,Gdynia

62 zł/m²274 m² 16 988 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Przestrzeń biurowa do wynajęcia w nowo powstałym biurowcu w sąsiedztwie stacji pkm i skm. Do wynajęcia przeznaczona jest przestrzeń biurowa typu open space na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

51,74 zł/m²27 m² 1 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenie o powierzchni 27,06 m2 znajdujące się na 1 piętrze w budynku usługowo - mieszkalnym zlokalizowanym w ścisłym centrum miasta. Do wynajęcia lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gorczycowa

Dąbrowa,Gdynia

45,74 zł/m²48 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal usługowy na dąbrowie (48 m.kw.) pod usługi. Do wynajęcia na gabinety lekarskie lub inne usługi. Polecam wynajęcie lokalu użytkowego w atrakcyjnej części dzielnicy Dąbrowa położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

13,50 €/m²1 400 m² 18 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Charakterystyczny budynek biurowy składający się z 9 kondygnacji naziemnych i 2 kondygnacjach podziemnych. Zlokalizowany w centrum Gdyni, miejsce dogodne lokalizacyjne. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wierzbowa

Orłowo,Gdynia

84,21 zł/m²28 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedmiotem wynajmu jest gabinet/pomieszczenie o powierzchni 28,5 m2. Wolne pomieszczenie znajduje się w lokalu usługowym, w którym działają gabinety kosmetyczne. Lokalizacja : Gdynia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

20 €/m²171 m² 3 418 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny, sześciokondygnacyjny budynek biurowo-usługowy, położony w ścisłym centrum Gdyni, w sąsiedztwie dworców pkp, pks, szybkiej Kolei Miejskiej, oraz w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Gniewska

Chylonia,Gdynia

42,19 zł/m²32 m² 1 350 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wynajmę atrakcyjny lokal na cele handlowe lub usługowe w Centrum Handlowym dt Chylonia o powierzchni łącznej 32m2. Lokal znajduje się 1 piętrze Centrum Handlowego w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, Karwiny

Karwiny,Gdynia

36,36 zł/m²55 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

55 m2 na wynajem w dzielnicy Karwiny. Spokojna okolica, obok inne lokale usługowe. Główne atuty nieruchomości: lokalizacja w sąsiedztwie biur/sklepów bliskość komunikacji z wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

78,25 zł/m²11 m² 849 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Śródmieście, mały lokal biurowy w budynku biurowym (butikowy) do wynajęcia. Fantastyczna lokalizacja, ścisłe centrum miasta, w pobliżu poczta, siedziba zus i us, centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

14 €/m²59 m² 825 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny sześcio kondygnacyjny biurowiec zlokalizowany w Centrum Gdyni. Lokalizacja gwarantuje świetny dostęp do komunikacji miejskiej. Nowoczesna architektura biurowca sprawia że jest on doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

11 €/m²318 m² 3 499 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

900 000 zł35 m² 25 510,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielny lokal/le użytkowe w centrum miasta. Ulica 3-go Maja to ścisłe centrum Gdyni i przestrzeni handlowo-usługowej. Możliwość prowadzenia własnego biznesu bądź stabilny dochód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

70 zł/m²471 m² 32 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy do wynajęcia gotowy do wprowadzenia lokal biurowy o powierzchni 471 m2. Lokal użytkowy zlokalizowany W reprezentacyjnym budynku baltiq plaza W centrum gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. 3 Maja

Śródmieście,Gdynia

78,02 zł/m²45 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Samodzielny lokal użytkowe w centrum miasta. Ulica 3-go Maja to ścisłe centrum Gdyni i przestrzeni handlowo-usługowej. Zgoda wspólnoty na różnego rodzaju działalność: biurową, usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

88 zł/m²50 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia niezwykle przytulna i klimatyczna kawiarnia w stylu paryskim o pow. 50m2 w zacisznej uliczce w centrum Gdyni. Lokal znajduje się na parterze w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

28,50 zł/m²193 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przestronny lokal do wynajęcia o powierzchni 193m2 blisko centrum Gdyni, na Działkach Leśnych. Lokal znajduję się na parterze przy ul.Podolskiej w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

28,50 zł/m²193 m² 5 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

597 000 zł80 m² 7 462,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w niedalekiej odległości od centrum Gdyni ok 10 min komunikacją miejską. Przechodzi tędy główna arteria komunikacyjna Trójmiasta ul. Morska. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Śródmieście,Gdynia

37,04 zł/m²54 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

- polecamy - bardzo korzystna lokalizacja - ścisłe centrum gdyni - najbardziej uczęszczany odcinek ul. Świętojańskiej - przy kompleksie baltic plaza, u podnóża kamiennej góry, blisko skweru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Władysława IV

Śródmieście,Gdynia

58 zł/m²50 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal komercyjny do wynajęcia o pow. 50 m2 w ścisłym centrum Gdyni, przy głównej ulicy. Wejście od ulicy z witrynami. W sąsiedztwie różnego rodzaju restauracje, sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

50 zł/m²225 m² 11 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szukasz obszernego lokalu, gdzie możesz swobodnie prowadzić swoją działalność gospodarczą? Ta oferta idealnie się pod to kwalifikuje! Ważne: możliwość podziału na mniejszy lokal/lokale. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

60 zł/m²842 m² 50 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesne biuro W kameralnym budynku Układ funkcjonalny biura może być dostosowany do indywidualnych potrzeb Najemcy. Dogodna lokalizacja, w odległości 130 m od stacji pkm Gdynia Stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Podolska

Działki Leśne,Gdynia

61 zł/m²530 m² 32 330 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro W budynku klasy A W centrum gdyni Powierzchnie w układzie open space lub gabinetowym z opcją przystosowania układu funkcjonalnego do potrzeb najemcy. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

50 zł/m²212 m² 10 598 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro W centrum gdyni przy dworcu pkp/skm Powierzchnie w układzie open space lub gabinetowym. Dogodna lokalizacja, w odległości 500m od stacji pkp/skm Gdynia - Główna, z dogodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kielecka

Działki Leśne,Gdynia

58 zł/m²285 m² 16 530 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowoczesna powierzchnia W kameralnym budynku Powierzchnie w układzie open space lub gabinetowym. Dogodna lokalizacja, w odległości 250m od stacji skm Wzg. Św Maksymiliana bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Śląska

Działki Leśne,Gdynia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro na ostatnich kondygnacjach W centrum gdyni Powierzchnie w układzie open space lub gabinetowym z opcją przystosowania układu funkcjonalnego do potrzeb najemcy. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kielecka

Działki Leśne,Gdynia

58 zł/m²188 m² 10 904 zł

 

 

 

Działki Leśne,Gdynia

61 zł/m²1 200 m² 73 200 zł

 

 

 

Działki Leśne,Gdynia

60 zł/m²2 400 m² 144 000 zł

 

 

 

Śródmieście,Gdynia

450 000 zł44 m² 10 344,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiam Państwu wykończony lokal użytkowy położony w budynku Gdyńskiego Centrum Biznesu, który znajduje się w ścisłym centrum Gdyni. Lokal o powierzchni 43,5m2 położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, al. Zwycięstwa

Redłowo,Gdynia

2 243 880 zł187 m² 12 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gdynia Redłowo, lokale użytkowe w inwestycji "alvarium" znanej i cenionej firmy deweloperskiej semeko; opis inwestycji: inwestycja podzielona na strefę mieszkaniową, rekreacji, usług, biur.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Sportowa

Mały Kack,Gdynia

66 zł/m²134 m² 8 844 zł

 

 

 

Mały Kack,Gdynia

62 zł/m²274 m² 16 988 zł

 

 

 

Mały Kack,Gdynia

60 zł/m²563 m² 33 780 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking