Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Zwycięstwa, Kolibki, Gdynia, pomorskie

  • 3 447 750 zł
  • 138 m²
  • 24 983,70 zł/m²

Zdjęcie

Paweł Pleczyński

Skontaktuj się

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Zwycięstwa, Kolibki, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

3 447 750 zł

138 m²

24 983,70 zł/m²

Lokal handlowy, al. Zwycięstwa

Zaktualizowane: 20 maja 2026

3 447 750 zł 138 m² 24 983,70 zł/m²

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
2

Pomieszczenia:

2

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 3 447 750 zł (24 983,70 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny
  • Dostępny: grudzień 2026
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka lokalu: 138 m², 2 pomieszczenia; stan: deweloperski
  •   winda, wejście z klatki schodowej
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 0/3, jednopoziomowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2026
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN797932

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Lokalizacja:
AURA ORŁOWO znajduje się w nadmorskiej, letniskowej części Orłowa jednej z najbardziej prestiżowych i malowniczych dzielnic Trójmiasta. Otoczenie stanowi rezerwat przyrody oraz zespół pałacowo-parkowy w Kolibkach, co gwarantuje ciszę, kontakt z naturą i niepowtarzalny, kurortowy klimat. (...)

Agent

Paweł Pleczyński

606 142...

606 142 342

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paweł Pleczyński

606 142...

606 142 342

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.