Lokal handlowy, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie

  • 1 950 000 zł
  • 258 m²
  • 7 558,14 zł/m²

Zdjęcie

Patrycja Wolszle...

Skontaktuj się

Lokal handlowy, ul. Kasztanowa

Kasztanowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
10 kwietnia 2026

1 950 000 zł

258 m²

7 558,14 zł/m²

Lokal handlowy, ul. Kasztanowa

Zaktualizowane: 10 kwietnia 2026

1 950 000 zł 258 m² 7 558,14 zł/m²

Warto zadzwonić

wysokie zainteresowanie

Przeznaczenie:
handlowo-usługowe
Pomieszczenia:
9

Pomieszczenia:

9

• Typ oferty: lokal użytkowy na sprzedaż
  • Cena: 1 950 000 zł (7 558,14 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: inna, księga wieczysta
  • Charakterystyka lokalu: 258 m², 9 pomieszczeń; stan: dobry
  •   wejście z ulicy
  •   przeznaczenie handlowo-usługowe
  • Rozkład lokalu: piętro 3/1, jednopoziomowe
  • Budynek: obiekt handlowo-usługowy; rok budowy: 2001
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: miejsca postojowe naziemne (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: CHERRY HOME Sp. z o.o., zaktualizowane: 10.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 568710

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

OFERTA INWESTYCYJNA Gdynia Orłowo - budynek usługowy z potencjałem dochodowym

Oferujemy trzykondygnacyjny budynek o łącznej powierzchni 258 m², idealny dla firm poszukujących siedziby łączącej biura i zaplecze magazynowe w jednym miejscu. Obiekt został wybudowany w 2001 roku, jest ocieplony i zaizolowany przeciwwilgociowo, a jego układ daje ogromne możliwości aranżacyjne. (...)

Agent

Patrycja Wolszlegier

537 586...

537 586 356

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

537 586...

537 586 356

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została