dowolna

Nowe mieszkania i domy Cisowa, Gdynia - Nieruchomości z rynku pierwotnego Cisowa

41 ogłoszeń

41 ogłoszeń

Rynek pierwotny

687 937 zł66,79 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w wyjątkowo niskiej cenie za metr kwadratowy, tj.: 10 300 PLN. rynek: pierwotny Nieruchomość idealna dla rodziny:.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

478 000 zł42 m² 11 278,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,38 m znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

455 463 zł41 m² 11 063 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe do odbioru, 2, 3, 4 pokojowe mieszkania w stanie deweloperskim,Komfort, aktywność, bezpieczeństwo i przestrzeń - idealne miejsce do życia w Gdyni.Lokalizacja osiedla to wygoda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

487 847 zł40 m² 11 849,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (41,17m2) z ogródkiem (20,55m2), położone na parterze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy Cisowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

698 800 zł65 m² 10 711,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3 pokojowe _ 4 piętro _ 65,24 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

484 056 zł38 m² 12 450 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (38,88 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

500 580 zł40 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie (41,20 m2) z balkonem (4,96m2), położone na czwartym piętrze budynku mieszkalnego w Gdyni, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

438 000 zł34 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

359 402 zł25 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w nowej, kameralnej inwestycji M3 Projekt. To propozycja dla osób, które cenią sobie ciszę, spokój i wysoki standard wykończenia, a jednocześnie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

698 745 zł65 m² 10 710,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnia kawalerka W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ Najładniejsze 3 pokoje z dostępnych _ 4 piętro _ 65,24 m _ Balkon 4,82 m najważniejsze informacje Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

580 176 zł54 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferuję komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Zlokalizowane jest na czwartym piętrze w nowoczesnej inwestycji położonej w Gdyni. Szczegóły oferty: mieszkanie jest o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

468 164 zł39 m² 12 041,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta W love at home. Z naszym biurem tylko bezpieczna sprawdzona transakcja. Sprawdź opinie o naszej firmie na stronie - kupujący nie płaci prowizji-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

456 031 zł41 m² 11 082,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju i inwestycji * Lokalizacja: gdynia Okolica: bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Cisowa,Gdynia

438 000 zł34 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

698 000 zł65 m² 10 699 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Promocja! Niższa cena! gotowe do odbioru! Zostały ostatnie mieszkanie, które można odebrać już teraz! * Zakup od Dewelopera * Bez prowizji i pcc * Idealne miejsce do życia, rozwoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

845 171 zł77 m² 10 980,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 4 pokojowe _ 4 piętro _ 76,97 m _ Balkon 12,35 m ciekawostka sprzedane ale: mamy w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

504 322 zł42 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ponadprzeciętne mieszkanie W nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 2 pokojowe _ 3 piętro _ 42,38 m _ Balkon 4,96 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

499 000 zł46 m² 10 878,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 45,86 m , położonego w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

455 316 zł41 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jeśli szukasz nowego mieszkania w doskonałą lokalizacją i w spokojnym otoczeniu zadzwoń ta oferta w Gdyni Cisowa będzie idealna. Bez wkładu własnego Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

707 550 zł67 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - blisko skm, obwodnicy i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

456 000 zł40 m² 11 348,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Cisowa,Gdynia

468 000 zł38 m² 12 332 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu łączącym komfort, aktywność i bezpieczeństwo, zlokalizowanym w Gdyni Cisowej. Osiedle jest idealnym miejscem do życia, łączącym nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

687 500 zł67 m² 10 299,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ponadprzeciętne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Gdynia Cisowa _ ul. Chylońska _ mieszkanie 3-pokojowe _ 1 piętro _ 66,75 m _ Balkon 4,82 m ciekawostka Mamy w naszej ofercie z rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

455 316 zł41 m² 11 059,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz nowego mieszkania w doskonałą lokalizacją i w spokojnym otoczeniu zadzwońta oferta w Gdyni Cisowa będzie idealna. Bez wkładu własnego Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: kawalerka o powierzchni 26,05 m znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku z inwestycji Victoria Dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

632 574 zł56 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,74 m z ogródkiem o powierzchni 27,72 m na osiedlu Miasteczko Nova Fala w Gdyni! Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

707 550 zł67 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnej przestrzeni blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To miejsce jest dla Ciebie! Patron Nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w rozwiniętej dzielnicy mieszkaniowej, z dużą ofertą handlowo - usługową. W zasięgu spaceru Nadmorski Park Krajobrazowy ,a w ciągu kilkunastu minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

687 525 zł67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

760 431 zł77 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4- pokojowe mieszkanie (76,51 m2) z ogrodem (51,87 m2), w Gdyni Cisowej.!Termin oddania do użytkowania: grudzień 2025 roku! Mieszkanie: oferowane 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

760 431 zł77 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: cztery pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,51 m znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

443 232 zł39 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Promocja! Patron Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2- pokojowe mieszkanie (38,88 m2) z balkonem (4,96 m2) położone na 3-cim piętrze, w Gdyni Chyloni.!Termin oddania do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

446 532 zł41 m² 10 846 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

515 000 zł46 m² 11 229,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

482 474 zł39 m² 12 415,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przestrzeń, która może stać się Twoim domem Czasem już przy pierwszym spojrzeniu wiesz, że to może być właśnie to miejsce. Mieszkanie, które daje Ci spokój, przestrzeń i swobodę życia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

354 280 zł26 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zakup od dewelopera! Zamieszkaj wygodnie w miejscu, które gwarantuje nowoczesność, wygodę i świetną komunikację. Na sprzedaż oferujemy kameralne studio,.

Szczegóły ogłoszenia