dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Działki Leśne

111 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

111 ogłoszeń

Rynek pierwotny

766 017 zł40,53 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe w prestiżowej lokalizacji Gdyni - na Działkach Leśnych, gwarantującej bliskość życia miejskiego i terenów zielonych! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

399 500 zł40,50 m² 9 864,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Świetna inwestycja! 2 pokoje po remoncie - Gdynia Działki Leśne | 40,5 m To 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Gdyni to idealna propozycja zarówno dla inwestora, jak.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł50 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z pięknym widokiem na port i zatokę. Do sprzedaży jest przestronne i słoneczne mieszkanie położone w pobliżu centrum. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

37,50 zł/m²40 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Lokal na parterze z witryną o pow. 40 m2 w Śródmieściu Gdyni. Lokal znajduję się w ciągu pieszych o sporym natężeniu ruchu. W skład lokalu wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 499 000 zł380 m² 6 576,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:896 m²

Oferta inwestycyjna - gdynia, ul. Witomińska 36 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna zlokalizowana w Gdyni przy ul. Witomińskiej 36 - w doskonale skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł61,19 m² 12 894,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Przedmiotem sprzedaży jest dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, usytuowane na 1 piętrze 4-piętrowego budynku, położonym w doskonale zlokalizowanej dzielnicy Gdynia - Działki.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł53,96 m² 26 853,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy 2-pokojowy apartament na zamkniętym osiedlu w sercu Gdyni. Lokalizacja: - atrakcyjna dzielnica Działki Leśne - Bliskość lasu i Zatoki Gdańskiej - Bezpieczna i wygodna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł367 m² 8 038,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:899 m²

Zadbany i funkcjonalny dom w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Dom jednorodzinny może być wykorzystany jako dwurodzinny opis domu: na sprzedaż bardzo funkcjonalny dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działkach Leśnych. To idealne miejsce dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 zł48 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pok.mieszkanie do wynajęcia w Gdyni na Działkach Leśnych o powierzchni 48m2. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, kuchnia z oknem, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

71,43 zł/m²91 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 91m2 w Gdyni na Działkach Leśnych przy ul.Śląskiej. Lokal znajduję się w zadbanej i dobrze utrzymanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,82 m² 13 844,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka w modernistycznej kamienicy na Działkach Leśnych Na sprzedaż urokliwa kawalerka o powierzchni 28 m , położona na parterze w modernistycznej kamienicy w sercu gdyńskich.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł57,30 m² 52,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu Gdyni o powierzchni 57,3 m2 , piętro 1/3, o podwyższonym standardzie, składające się z dwóch niezależnych, dużych pokojów ( 21 m2.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł54,10 m² 12 476,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania pod inwestycję w centrum miasta ? Ta oferta jest dedykowana Tobie. Dużym atutem nieruchomości jest lokalizacja. Zalety lokalizacji : Szybki dostęp do Bulwaru Nadmorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przytulny i komfortowy apartament położony w Gdyni przy ul. Wolności (działki Leśne). Atuty - widok na morze z kuchni i balkonu, - hala garażowa i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Działki Leśne,Gdynia

515 000 zł42,52 m² 12 111,95 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Kamienica z 1936 r., prywatny ogródek i las za oknem - Gdynia, Działki Leśne. Idealne miejsce do życia oferujące unikalne połączenie miejskiej wygody z bezpośrednim kontaktem.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101,58 m² 9 795,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Lokalizacja: budynek zlokalizowany jest w centrum Gdyni, niemalże przy skrzyżowaniu głównych ulic Warszawskiej i Wolności. Oddalony jest zaledwie o ok 500 m od dworca głównego pkp.

Szczegóły ogłoszenia

4 008 zł147,90 m² 27,10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia klimatyzowana powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w centrum Gdyni przy ul. Śląskiej. Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Sportowa

Działki Leśne,Gdynia

65 zł/m²138 m² 8 970 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferujemy na wynajem lokal biurowy o powierzchni 138 m2, usytuowany na I piętrze nowoczesnego biurowca przy ulicy Sportowej w Gdyni. Lokal charakteryzuje się bardzo dobrym stanem technicznym,.

Szczegóły ogłoszenia

1 053 000 zł78,50 m² 13 414,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Gdynia, działki Leśne 78,5 m | 3 pokoje | oddzielna jasna kuchnia | centrum miasta | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78,5 m położone w samym sercu Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane

Działki Leśne,Gdynia

11 €/m²637,42 m² 7 012 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Uwaga, podana cena jest wyrażona w walucie euro! Biuro w świetnym punkcie Gdyni, w budynku w całości przeznaczonym pod biura. Obiekt położony w prestiżowym otoczeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

65,79 zł/m²228 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy lokal do wynajęcia usytuowany w zadbanej kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 89,70 M2 + suterena(wysokość 2,5M)- 69,30 M2 + garaż + słoneczny ogród. Opis nieruchomości: wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych części Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

44,30 zł/m²101,58 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferowany jest na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 101,58 m2 położony na parterze budynku w dzielnicy Gdyni, działki Leśne. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

64,05 zł/m²58,95 m² 3 775 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal zlokalizowany na parterze biurowca wysokiej klasy przy ulicy Śląskiej. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, zalecza socjalnego oraz toalety. Łączna powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł265,22 m² 9 388,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:427 m²

Oferta dostępna wyłacznie W pepper house Na sprzedaż przestronny dom typu bliźniak, położony na pograniczu dzielnicy Gdynia Grabówek i Działki Leśne. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł51,70 m² 12 475,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Agencja Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 51 m , położonego na czwartym piętrze w gdyńskiej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł58,88 m² 76,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie na wynajem z dużym ogrodem w wysokim standardzie Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

22,22 zł/m²45 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem stanowisko fryzjerskie w istniejącym salonie fryzjerskim. Lokal zlokalizowany jest w Gdyni Działki Leśne na parterze z wejściem z głównej ulicy. W lokalu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem w standardzie premium Gdynia Działki Leśne w pobliżu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego Lokalizacja: działki Leśne to jedna z najstarszych, uznawanych za.

Szczegóły ogłoszenia

45,45 zł/m²99 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Reprezentacyjny budynek usytuowany przy jednej z głównych ulic Gdyni. Biuro o powierzchni 99m2 (pow. uż. 77m2) mieści się na 2 piętrze, bez windy. Wejście do oferowanej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Działki Leśne,Gdynia

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z oddzielną garderobą oraz miejscem w hali garażowej - Gdynia, działki Leśne, ul. Warszawska. Oferuję nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 594 000 zł89,70 m² 17 770,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł42,47 m² 11 655,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone na 4. piętrze budynku przy ulicy Szczecińskiej w Gdyni. To oferta idealna dla osób, które chcą mieszkać blisko centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł97,50 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przestronne, wysokie i bardzo jasne mieszkanie zlokalizowane w kamienicy z cegły, w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Działki Leśne. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

6 350 000 zł753 m² 8 432,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Proponujemy do sprzedaży znakomicie zlokalizowaną działkę zabudowaną narożną, czterokondygnacyjną kamienicą z wyodrębnionymi czterema nieruchomościami lokalowymi. Na pozostałej części.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46 m² 13 021,74 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Jeżeli poszukujesz słonecznego, 2-pokojowego mieszkania położonego w centrum Gdyni, a jednocześnie doskonale skomunikowanego z całym Trójmiastem ta oferta jest idealna dla Ciebie. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł29,07 m² 15 445,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Gotowa inwestycja w sercu Gdyni! lokalizacja: niezaprzeczalnym atutem nieruchomości jest jej lokalizacja. Nieruchomość usytuowana jest w gdyńskiej dzielnicy Działki Leśne na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł101,58 m² 9 795,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferowany jest na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 101,58 m2 położony na parterze budynku w dzielnicy Gdyni, działki Leśne. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł40 m² 8 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal inwestycyjny w centrum Gdyni! Oferowana forma prawna to nakłady inwestycyjne na gruncie, w celu wyjaśnienia zasad działania tej formy, skontaktuj się telefonicznie. Dane.