dowolna

Domy z garażem Gdynia - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

222 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

222 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 580 000 zł350 m² 4 514,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:665 m²

Na sprzedaż oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Pogórzu Górnym. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 499 000 zł234 m² 6 419,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Duży dom wolnostojący na obrzeżach Gdyni! Nieruchomość zlokalizowana w dzielnicy Chwarzno-Wiczlino, przy ul. Wiczlińskiej, wybudowana w 2010 roku, doprowadzona do stanu deweloperskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

1 499 000 zł234 m² 6 419,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 367 m²

Twój nowy dom w sercu zielonego Wiczlina - idealny dla rodziny! Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, wśród zieleni, a jednocześnie z szybkim dostępem do centrum Gdyni?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Leszczynki,Gdynia

4 499 000 zł418 m² 10 760,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:346 m²

Zadzwoń lub napisz i zapytaj o wirtualny spacer! Spacer z opcją łatwego pomiaru dowolnego elementu nieruchomości! Na sprzedaż dom przy ul. Morskiej w Gdyni - blisko Estakady. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

1 695 000 zł250 m² 5 844,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:376 m²

Atuty: przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, w zacisznej lokalizacji, tuż obok lasu. Dobrze nasłoneczniona działka. Duży garaż. Dla kogo Dla dużej rodziny, dla osób ceniących spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Gdynia

Obłuże,Gdynia

345 000 zł55 m² 6 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:498 m²

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,9 m , idealne zarówno dla inwestora, jak i rodziny poszukującej funkcjonalnego lokum. Nieruchomość znajduje się w kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

879 000 zł98 m² 8 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:590 m²

Na sprzedaż komfortowy dom 800 metrów od morza - Mosty Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu w malowniczej miejscowości Mosty, położonej zaledwie 800 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienna

Cisowa,Gdynia

1 350 000 zł350 m² 3 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:420 m²

W ofercie dom 3 kondygnacje w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 350 m2. Idealna Inwestycja pod wynajem pokoi. Na każdym piętrze łazienka, toaleta i kuchnia. Całość w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Orłowo,Gdynia

1 650 000 zł106 m² 15 566 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej, w doskonałej lokalizacji - część nadmorska dzielnicy Orłowo w Gdyni (odległość 500m do plaży). Stan:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bukowa

Orłowo,Gdynia

2 399 000 zł165 m² 14 539,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:445 m²

Oferta biura The House Nieruchomości. Zapraszamy na spotkanie w nieruchomości położonej w Orłowie - jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni. Przedstawiamy dom z historią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaskółcza

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 890 000 zł397 m² 4 763,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:697 m²

Oferta dostępna tylko w ossa nieruchomości! Prezentujemy Państwu dwa Domy, wpisane na jednej Księdze Wieczystej przy ulicy Jaskółczej w Gdyni - Pustki Cisowskie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Chwarzno,Gdynia

3 843 000 zł286 m² 13 437,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:413 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartamentowiec podzielony na dwa niezależne mieszkania, usytuowany w Gdyni Chwarznie przy ul. Artemidy. Budynek Budynek w którym wyodrębniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Powstania Śląskiego

Redłowo,Gdynia

1 749 000 zł120 m² 14 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Na sprzedaż dom szeregowy w Gdyni (płyta Redłowska) przy ulicy Powstania Śląskiego. Atuty - widok na morze, - wszędzie blisko, a jednocześnie cisza i spokój, - segment środkowy (niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

2 160 000 zł290 m² 7 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Świetna propozycja inwestycyjna! Duże możliwości! Oferujemy solidnie wybudowany dom wolnostojący zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Gdyni - Redłowo. Powierzchnia użytkowa domu: ok. 178.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kameralna

Mały Kack,Gdynia

2 350 000 zł143 m² 16 433,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Dom W stylu śródziemnomorskim dla rodziny Bliskość morza | Bliskość lasu | Osiedle zamknięte | Monitoring | Garaż dwu stanowiskowy | Plac zabaw dla dzieci | Kameralność | Fotowoltaika | Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł330 m² 8 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

4 990 000 zł296 m² 16 858,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:608 m²

Oferta dostępna W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy Redłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pucka

Chylonia,Gdynia

1 099 000 zł265 m² 4 147,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:751 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż w Gdyni, dzielnicy Chylonia, znajdujący się przy ulicy Puckiej 22. Podstawowe informacje Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Anyżowa

Dąbrowa,Gdynia

1 250 000 zł110 m² 11 363,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Na sprzedaż dom typu bliźniak w Gdyni Dąbrowie. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura - sklepy, szkoły i przedszkola, rynek, przystanki autobusowe, szybki dojazd do Obwodnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Orłowo,Gdynia

10 000 zł246 m² 40,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przestronny dom o pow. ok 246m2 w Gdyni w Orłowie. Działka 400m2. Dom składa się z trzech kondygnacji. 7-pokoi, 3 kuchnie i 3-łazienki ; po jednej na każdej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 495 000 zł240 m² 6 229,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:419 m²

"globalproperty" Zaprasza na prezentację nowej oferty Na sprzedaż skrajny Dom w zabudowie szeregowej w Gdynia Dąbrowa. Oferujemy na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bałtycka

Redłowo,Gdynia

1 790 000 zł193 m² 9 274,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż 3-kondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej z ogródkiem przy cichej ulicy Bałtyckiej (gdynia Redłowo). Dom Budynek został wzniesiony z cegły, a dach dodatkowo ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Redłowo,Gdynia

3 450 000 zł332 m² 10 391,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:353 m²

Na sprzedaż wyjątkowa, nowoczesna nieruchomość położona w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Gdyni - Redłowie. To idealna propozycja dla osób, które marzą o życiu blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Działdowska

Leszczynki,Gdynia

2 200 000 zł288 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Trójmieście! Powierzchnia domu: 288 m Powierzchnia działki: 406 m Lokalizacja: leszczynki, gdynia Idealna nieruchomość dla rodziny, inwestora lub na wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grabówek,Gdynia

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:225 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w 1983 r., położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Gdyni - Grabówku. Nieruchomość usytuowana jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 490 000 zł380 m² 6 548,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:310 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 380,23 m2, z funkcją mieszkalno - usługową. Dzielnica Fikakowo charakteryzuje się spokojnym, podmiejskim klimatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Chwarzno,Gdynia

1 550 000 zł296 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:411 m²

Wyjątkowa okazja inwestycyjna W gdyni! Jest to obiekt o ugruntowanej pozycji na rynku, który od lat z powodzeniem funkcjonuje jako dochodowy biznes noclegowo turystyczny. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Świętopełka

Orłowo,Gdynia

3 590 000 zł130 m² 27 509,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:372 m²

Dom w pierwszej linii brzegowej z widokiem na zieleń - 100 metrów od morza Orłowo, gdynia. Atuty oferty: prestiżowa lokalizacja - pierwsza linia brzegowa Orłowa, z bezpośrednim dostępem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 850 000 zł230 m² 12 391,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Potencjał I prestiż W gdyni klasyczny dom Z pięknym ogrodem Prezentujemy wyjątkowy dom o klasycznej architekturze i solidnej konstrukcji, zlokalizowany w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Walerianowa

Dąbrowa,Gdynia

1 649 000 zł220 m² 7 495,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:291 m²

Oferta tylko w Mio Casa! Na sprzedaż dom z możliwościami w Gdyni Dąbrowie. Szukasz miejsca, w którym połączysz komfort życia w mieście z bliskością natury? Ten.