dowolna

Domy na wynajem Gdynia - Oferty wynajmu domów w Trójmieście

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Spokojna

Mały Kack,Gdynia

3 500 zł212 m² 16,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Najem dla rodziny lub na cele biurowe. Dom wolnostojący połączony z sąsiednim domem garażem, zlokalizowany na osiedlu domków jednorodzinnych, w odległości około 100 m od ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Chrzanowskiego

Śródmieście,Gdynia

30 000 zł698 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:-

Super ekskluzywny i reprezentacyjny budynek z przeznaczeniem na biura dla firm. Historyczny gdyński dom po kapitalnym remoncie z zachowaniem stylu. Remont wykonany w 2006 roku pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kasztanowa

Orłowo,Gdynia

6 000 zł270 m² 22,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na wynajem skrajny szereg, dom przystosowany do prowadzenia działalności gospodarczej: usługi, handel, nieuciążliwa produkcja. Dom położony w Gdyni Orłowie, przed domem 3 miejsca parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

4 500 zł170 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia - najchętniej na siedzibę firmy, na biura. Do wynajęcia dom w zabudowie bliźniaczej w nadmorskiej części Gdyni Orłowa. Ładne otoczenie, ogródek do korzystania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiosny Ludów

Redłowo,Gdynia

3 600 zł170 m² 21,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom 1991 rok, atrakcyjna lokalizacja, zacisznie położony, gdynia Redłowo, ul. Wiosny Ludów, szereg skrajny pow. 170m2, działka 600m2. Dom 3-kondygnacyjny, każda po ok. 60m2, umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Dom po remoncie , o powierzchni 300m2, nie zamieszkany- wolny od zaraz. Idealny pod działalność lub do zamieszkania.Cały podpiwniczony: 2 garaże , 2 pomieszczenia gospodarcze, wc , pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

6 500 zł300 m² 21,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia okazały i jednocześnie bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej. 2-piętrowy z użytkowym przyziemiem i poddaszem. Pierwszy poziom to piękny salon z jadalnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zorzy

Chwarzno,Gdynia

2 500 zł170 m² 14,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony w dogodnej komunikacyjnie lokalizacji - dobry dojazd od strony Witomina - Śródmieścia Gdyni, blisko obwodnica. Spokojna ulica dochodząca do lasu. Parter: pokój dzienny ok. 26 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sieroszewskiego

Kamienna Góra,Gdynia

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Prezentujemy do wynajmu reprezentacyjny dom wolnostojący po generalnym remoncie w 2002 roku. Położony w bardzo ładnym miejscu Gdyni - dzielnica Kamienna Góra. Parter domu zajmuje duży holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Głowackiego

Mały Kack,Gdynia

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom do wynajęcia. Ul. Bartosza Głowackiego, gdynia Mały Kack Dom w szalenie atrakcyjnej lokalizacji, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W 2012 roku przeszedł kapitalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Niska

Witomino,Gdynia

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Mam do wynajecia mieszkanie 2 pokojowe w kompleksie Witawa .Obiekt strzezony i monitorowany. Mieszkanie 2 pok z aneksem kuchennym na I pietrze .Kuchnia umeblowana , na podlodze terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krótka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

dom 1987 rok, zadbany, salon z kominkiem + 4 sypianie, poddasze- pokój, kuchnia łazienka, w pełni umeblowany, pralka, lodówka, łazienka na każdym piętrze, zadbany ogód, duży garaż, kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Witomino

Witomino,Gdynia

2 000 zł100 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:300 m²

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pokrywa właściciel. Dom wolnostojący o pow. ok. 100 m2 zlokalizowany w Gdyni Witomino.Dom składa się z dwóch kondygnacji. Na pierwszej znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kręta

Wielki Kack,Gdynia

2 200 zł150 m² 14,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pokrywa wynajmujący! super oferta! Słoneczny, skrajny segment położony w kameralnym, zacisznym miejscu na Osiedlu "Kamieniczki" w Gdyni. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Demptowska

Demptowo,Gdynia

1 000 zł112 m² 8,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę połowę domu z osobnym wejściem o wym. piwnica użytkowa 51 m2, parter 2 pokoje 35m2, piętro 2 pokoje 26m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Orłowo

Orłowo,Gdynia

4 000 zł125 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

w celu zapoznania się z ofertą proszę o przejście na stronę www domworlowie pl

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Moniuszki

Gdynia,pomorskie

3 400 zł320 m² 15,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura posiadamy więcej nieruchomości na wynajmem w danej lokalizacji, tel. Niepowtarzalna oferta! Najniższa cena! Jedynie 3400 zł/m-c za pięknie położony, atrakcyjny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Śródmieście

Śródmieście,Gdynia

50 052 zł1 164 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica w centrum Gdyni: powierzchnie do wynajęcia lub na sprzedaż, atrakcyjna lokalizacja, powierzchnia całkowita budynku: 1164m2, sześć kondygnacji w tym poddasze i piwnica, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Osowska

Chylonia,Gdynia

3 900 zł100 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:487 m²

Domek jednorodzinny (100 m2) z działką (487m2). Nieruchomość znajduje się tuż za domem towarowym Chylonia. Dom jest gruntownie wyremontowany i przystosowany według projektu na punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Witomino

Witomino,Gdynia

3 000 zł150 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:420 m²

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pokrywa właściciel! Na wynajem dwa piętra domu jednorodzinnego z niezależnym wejściem I kondygnacja składa się z dużego salonu ( 38m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Witomino

Witomino,Gdynia

4 500 zł220 m² 20,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:420 m²

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pokrywa właściciel! Dom wolnostojący o powierzchni 220 m2, trzykondygnacyjny. I kondygnacja przeznaczone na cele usługowe składa się z trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szpunara

Pogórze,Gdynia

800 zł34 m² 23,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmę dwupokojowe przytulne mieszkanko na dłuższy okres na Pogórzu .Mieszkanie umeblowane w stopniu standardowym .Obowiązkowa kaucja 800 zł ,czynsz ,opłaty spółdzielcze ,prąd i media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Gdynia,pomorskie

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

dom lata 90-te, 3 lata temu kapitalny remont domu, podpiwniczony /również część mieszkalna, biurowa/, parter - salon, weranda , kuchnia, spiżarnia, pokój, łazienka z wanną, osobne wc, ip- 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Dąbrowa

Dąbrowa,Gdynia

2 500 zł180 m² 25,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Dom w zabudowie szeregowej, szereg środkowy, garaż pod budynkiem dwu - stanowiskowy. Na parterze duży wygodny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kopernika

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 500 zł220 m² 15,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Gdynia

Gdynia,pomorskie

800 zł60 m² 13,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Nieruchomość dostępna wyłącznie W naszej agencji. Przepięknie położona działka ogrodnicza na skraju Parku Krajobrazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Mały Kack

Mały Kack,Gdynia

2 800 zł224 m² 12,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Do wynajęcia duży dom w bardzo cichej i spokojnej okolicy 50 m. od lasu. Do dyspozycji najemcy jest piwnica z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Redłowo

Redłowo,Gdynia

1 500 zł72 m² 20,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Najemca nie płaci prowizji, prowizję pośrednika płaci wynajmujący. Dom wolnostojący, w atrakcyjnej okolicy, dużym atutem jest świetna komunikacja. Kompromis pomiędzy ciszą i spokojem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Cisowa

Cisowa,Gdynia

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²