dowolna

Domy na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży domów

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syrokomli

Gdynia,pomorskie

950 000 zł220 m² 4 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Lokalizacja! od strony Zatoki, blisko do bulwaru nadmorskiego, plaży, zaciszne miejsce, dużo zieleni, dom /1999 rok/ w zbudowie szeregowej, w dobrym stanie, do zamieszkania, praktycznie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żaglowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

235 000 zł100 m² 2 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga - - - okazja! - uwaga - najniższa cena! - gdynia zachód - największa I najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica gdyni, trójmiasta Z B. Dobrą komunikacją - Atrakcyjnie położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chwarznieńska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 099 000 zł324 m² 3 391,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- u W A G A - promocja - O K A Z J A! - super cena! - promocja - inwestycja - możliwości -gdynia zachód - największa I najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

5 090 000 zł990 m² 5 141,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:22

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga! cała kamienica na sprzedaż, - wynajęta - super inwestycja! doskonale położona - korzystny - środkowy odcinek ul. Świętojańskiej, - jeden właściciel! - cała kamienica wyremontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orańska

Mały Kack,Gdynia

770 000 zł300 m² 2 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga - - - polecamy! - bardzo atrakcyjna lokalizacja I nowa niższa cena! - budynek 1964r., rozbudowany w 1972r. /dokumentacja/, stan dobry, częściowo do remontu, ładnie położony, spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kormorana

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

629 000 zł157 m² 4 006,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Uwaga - - - okazja - cena promocyjna - ten dom czeka na ciebie! -gdynia zachód - największa I najdynamiczniej rozwijająca się dzielnica gdyni, trójmiasta, z B. Dobrą komunikacją -dom wolno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

699 000 zł360 m² 1 941,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna oferta! cena za 1 M2 domu to niecałe 1 940 zł , duża działka , część działki można podzielić I sprzedać! Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdyni - Wiczlina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wiczlino

Wiczlino,Gdynia

592 000 zł220 m² 2 690,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:940 m²

Kup bez prowizji. Oferta sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty nieruchomości: budynek docieplony. Działka 940m2. Dom podpiwniczony. Blisko sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szkoła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

1 290 000 zł170 m² 7 588,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:295 m²

Do sprzedaży mieszkalno - handlowy budynek o powierzchni użytkowej 170,13 m2 położony w biznesowej części Gdyni. Na parterze budynku znajdują się trzy lokale handlowe wraz z zapleczami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Orłowo

Orłowo,Gdynia

2 025 000 zł250 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny dom w świetnej lokalizacji : Gdynia Orłowo, o powierzchni 250 m 2 , świeżo po remoncie , wymienione instalacje , drzwi , podłogi wycyklinowane , nowoczesna elewacja oraz ogrodzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórze Św. Maksymiliana

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 700 000 zł246 m² 6 910,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący na pięknej działce O powierzchni 1149 mkw. Zadbany ogród od pd-zach strony. Widok od strony ogrodu nigdy nie zostanie "zabrany" właścicielowi przedmiotowej nieruchomości. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

650 000 zł120 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Dom zlokalizowany jest W sopocie - kamiennym potoku na ul. Małopolskiej. Zaledwie 3 min pieszo do skm Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni uzytkowejok. 120 m2 , powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 590 000 zł226 m² 7 051 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przestronny i elegancki dom, wykonany z największą starannością i dbałością o detale, zlokalizowany w gdyńskiej dzielnicy Redłowo. Jest idealnym miejscem do mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wielki Kack

Wielki Kack,Gdynia

790 000 zł170 m² 4 647,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej przy w Wielkim Kacku o ciekawej, nowoczesnej architekturze i świetnej lokalizacji, w spokojnym otoczeniu, blisko lasów Trójmiejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Powstania Wielkopolskiego

Redłowo,Gdynia

1 150 000 zł250 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Zaproponuj swoją cenę! Dom w zabudowie szeregowej przy ul. Powstania Wielkopolskiego w Gdyni Redłowie. II piętrowy dom o powierzchni całkowitej 250 m2,użytkowej 168 m2 na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Solna

Wielki Kack,Gdynia

1 549 000 zł297 m² 5 215,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

- uwaga - - - witamy zainteresowanych - jednocześnie polecamy ten wyjątkowy, słoneczny dom W unikalnej I zacisznej lokalizacji wielkiego kacka W gdyni ( park, las, stadnina koni, korty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Bernadowo,Gdynia

1 090 000 zł160 m² 6 812,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny dom w na strzeżonym osiedlu Wzgórze Bernadowo w Gdyni, w miejscu cichym, spokojnym, pełnym zieleni. Okna salonu i większość innych okien są skierowane na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Małokacka

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 500 000 zł470 m² 3 191,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt 5 min. od Centrum gdyniw bardzo dobrej lokalizacji!: działka 859m2i budynek 2 kondygnacyjny (470m2)z poddaszem użytkowym. Aktualne warunki zabudowy umożliwiające wykonanie budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Witolda

Mały Kack,Gdynia

3 499 000 zł543 m² 6 443,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:532 m²

Gdynia 543 m kw Ultranowoczesny Townhouse wysokiej klasy z kliniką na parterze, prywatnym tarasem, widokiem na morze! Mały Kack Orłowo położony na szczycie lokalnego wzniesienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Prostokątna

Chwarzno,Gdynia

695 000 zł220 m² 3 159,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom. Gdynia ul. Prostokątna Środkowy segment o pow. 182 m2 + wykończone poddasze użytkowe ok 50m2 (docieplone, ogrzewane, wykładzina, szafy pod zabudowę). Pokoje: cztery przestronne pokoje (30, 27,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Gdynia

Gdynia,pomorskie

259 600 zł113 m² 2 297,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Szanowni państwo to jest oferta budowy domów A nie gotowy dom. Pomagamy W znalezieniu działki. Oferta dotyczy całej polski. DO ceny należy dodać M. IN. Cenę działki (jeżeli nie posiadają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Wąska

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

625 000 zł160 m² 3 906,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Ekonomiczny dom w środku miasta ale w zacisznym miejscu. Zobacz I negocjuj cenę! Utrzymanie domu o powierzchni całkowitej 160 m2 kosztuje latem 250 zł , zimą 550 zł ( ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wiczlińska

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

799 000 zł360 m² 2 219,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo atrakcyjna oferta! cena za 1 M2 domu to niecałe 2220 zł , duża działka , część działki można podzielić I sprzedać! Dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji Gdyni - Wiczlina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sopocka

Mały Kack,Gdynia

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Nowoczesny , komfortowy dom dla ceniących wygodę klientów. Okazyjna oferta sprzedaży domu wykonanego z wysokiej jakości materiałów , z pełnym wyposażeniem. Elegancki , jednopiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Merkurego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 199 000 zł400 m² 2 997,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Luksusowy dom wolnostojący o powierzchni 400 m2 położony na ponad 1000-metrowej działce. Układ funkcjonalny pozwala wyodrębnić dwie osobne strefy: - część górną mieszkalną zajmującą ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Adwokacka

Orłowo,Gdynia

1 750 000 zł221 m² 7 918,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Urokliwy dom w Gdyni Orłowo Ekonomiczny funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem i poddaszem użytkowym.Parter zajmuje hol,kuchnia,salon,gabinet,łazienka i duże pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Kasprowicza

Kamienna Góra,Gdynia

1 230 000 zł220 m² 5 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony na wschodnim stoku Kamiennej Góry, w kameralnej okolicy, dobrze doświetlony. Blisko do bulwaru, teatru Muzycznego i tras spacerowych. Od strony ulicy widoczne 2 kondygnacje, niższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Małopolska

Orłowo,Gdynia

560 000 zł111 m² 5 031,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

U nas okazja! nowa niższa cena. Dom W cenie mieszkania. Na sprzedaż dom typu bungalow z mozliwością dobudowania piętra. Dom znajduje się w najpiękniejszej dzielnicy Gdyni - Orłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szyprów

Orłowo,Gdynia

1 395 000 zł160 m² 8 718,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Oferta bezpośrednia! Przedmiotem sprzedaży jest pięknie położony dom w Gdyni Orłowie (zegarkowo). blisko morza. Dom wybudowany w 1958 roku całkowicie podpiwniczony, z ogrodem 770m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bytomska

Orłowo,Gdynia

960 000 zł230 m² 4 173,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjnie zlokalizowany dom w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjny, o powierzchni użytkowej 180m2.(każdy poziom 60m2) I poziom - wysoki parter: 2 pokoje i łazienka (pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Warszawska

Działki Leśne,Gdynia

246 000 zł56 m² 4 392,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Gdynia centrum. Na sprzedaz mały domek w centrum Gdyni.Do remontu,możliwość nadbudowy.Działka do wspólnego użytkowania.W pobliżu przychodnia,apteka,przedszkole,szkoła,kościół,przystanek ZKM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Merkurego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 495 000 zł400 m² 3 737,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

1 249 000 zł300 m² 4 163,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

W rozliczenu chetnie przyjmę mieszkanie lub inną nieruchomość. Okazały i jednocześnie bardzo funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej. 2-piętrowy z użytkowym przyziemiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 400 000 zł167 m² 14 371,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Dom położony ok. 200 metrów od Bulwaru Nadmorskiego, plaży, terenów rekreacyjnych. Świetna lokalizacja, piękne otoczenie. Działka prawie w kwadracie z dobrze utrzymaną zielenią. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Słoneczna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

980 000 zł360 m² 2 722,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający. Budynek z cegły, ocieplony, nowa elewacja. Dach skośny - dachówka ceramiczna. Dom rozbudowany w 1995 roku. Każda kondygnacja po 90 m2. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Huzarska

Redłowo,Gdynia

985 000 zł150 m² 6 566,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Oferowana nieruchomość położona jest w kameralnej i urokliwej części Redłowa. W sąsiedztwie las oraz ładne domy. Dom o powierzchni ok. 150 m2 położony jest na działce 213 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hodowlana

Witomino,Gdynia

1 400 000 zł1 018 m² 1 375,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Normal 0 21 false false false pl X-none X-none Na sprzedaż piękny dom wolno stojący w cichej spokojnej dzielnicy Witomino. Całościowo podpiwniczony, parterowy z możliwością rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kazimierza Królewicza

Gdynia,pomorskie

910 000 zł143 m² 6 363,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom Gdynia Mały Kack Nieruchomość w zabudowie szeregowej z garażem i ogrodem, znajduje się w dogodnej lokalizacji, południowej dzielnicy Gdyni - Mały Kack. Graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Działki Leśne

Działki Leśne,Gdynia

1 550 000 zł380 m² 4 078,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż nieruchomość położona w atrakcyjnej części Gdyni, wśród niskiej zabudowy. Działka 955m2 ( formalnie 3 działki : 520 m2 oraz od strony ulicy dwie działki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Jantarowa

Obłuże,Gdynia

695 000 zł209 m² 3 325,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, z pięknym widokiem na panoramę Gdyni. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, wnętrza po remoncie, zadbany ogród. Wystawa okien wschód -.