dowolna

Domy na sprzedaż Gdynia - Oferty sprzedaży domów

269 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

269 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy

Wiczlino,Gdynia

849 000 zł105 m² 8 088,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:62 m²

>kupujący nie płaci prowizji< nowoczesne osiedle Dębowa Góra , Gdynia Wiczlino Doskonała lokalizacja i nowoczesny design! Z przyjemnością prezentuję Państwu niepowtarzalną ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 139 000 zł103 m² 11 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b9 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Algierska

Oksywie,Gdynia

1 040 000 zł185 m² 5 621,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Albańska

Działki Leśne,Gdynia

18 468 zł80 m² 230,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji obwieszczenie w sprawie sprzedaży udziału w prawie własności nieruchomości wchodzącego w skład masy upadłości w postępowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze Górne,Gdynia

1 649 000 zł300 m² 5 497 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:622 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Redłowska

Redłowo,Gdynia

4 900 000 zł275 m² 17 807,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:726 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kostki Napierskiego

Redłowo,Gdynia

4 200 000 zł482 m² 8 713,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:487 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Dąbrowa,Gdynia

350 000 zł82 m² 4 268,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom w Szwecji w miejscowości Für, 6 km od Hölmsjo i 40 km od Karlskrony. Dom 82 m2 składa się z 3 pokoi, 2 łazienek, osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Kamienna Góra,Gdynia

10 300 000 zł351 m² 29 344,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 180 m²

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! gdynia kamienna góra! wyjątkowa i unikalna lokalizacja w gdyni nad morzem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa

Działki Leśne,Gdynia

6 200 000 zł731 m² 8 482,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Wiczlino,Gdynia

885 000 zł89 m² 9 998,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:30 m²

Twoje wymarzone miejsce wśród zieleni i śpiewu ptaków. Spokój, prywatność i komfort czekają na Ciebie w Gdyni Wiczlinie. Najważniejsze atuty inwestycji kameralny projekt tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Limbowa

Orłowo,Gdynia

2 970 000 zł200 m² 14 850 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:288 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mierosławskiego

Pogórze,Gdynia

2 199 000 zł160 m² 13 743,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa oferta tylko W mio casa! Nowoczesny dom pasywny klasy premium na sprzedaż Pogórze (granica z Gdynią) | 160 m powierzchni | 650 m zagospodarowanej działki Zapraszamy do odkrycia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

1 699 000 zł225 m² 7 551 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:672 m²

Kupując w Home Asset nie martw się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Komfortowy dom z domkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

4 995 000 zł210 m² 23 785,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:840 m²

Lokalizacja: dzielnica Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana to pożądana, urokliwa i spokojna okolica, choć jednocześnie ulokowana jest w sąsiedztwie rozwiniętej infrastruktury i biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana III

Orłowo,Gdynia

4 845 000 zł180 m² 26 916,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łebska

Chylonia,Gdynia

1 100 000 zł180 m² 6 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej ok. 110 m , położony na działce 250 m . W skład nieruchomości wchodzi 4-pokojowa część mieszkalna, dodatkowa powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poziomkowa

Dąbrowa,Gdynia

1 349 000 zł220 m² 6 131,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:418 m²

Dom Na sprzedaż przestronny, skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 220 m , usytuowany na zadbanej działce o wielkości 418 m . Nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gdynia

Mały Kack,Gdynia

1 990 000 zł357 m² 5 574,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:442 m²

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 357m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji w Gdyni - Mały Kack. Takie miejsca rzadko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Wiczlino,Gdynia

949 000 zł116 m² 8 154,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:125 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Leszczynki

Leszczynki,Gdynia

2 650 000 zł799 m² 3 316,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:688 m²

Dom Z widokiem na zatokę! Gdynia, ul. Leszczynki | Cisza, zieleń, blisko centrum Cena: 2 650 000 zł Na sprzedaż dom w stanie surowym otwartym (rozpoczęta budowa) z projektem, pozwoleniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dąbrowa,Gdynia

2 699 000 zł240 m² 11 245,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością chciałbym Państwu zaprezentować niepowtarzalną nieruchomość. Nie można obok niej przejść obojętnie. Nieruchomość o przeznaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Wielki Kack,Gdynia

2 580 000 zł336 m² 7 886,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 154 m²

Parterowy dom z ogrodem w zielonej części Gdyni - idealny dla rodziny Cisza, prywatność i funkcjonalność w otoczeniu natury, z szybkim dostępem do całego Trójmiasta. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 400 000 zł252 m² 5 561,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²

Atuty: dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 251,74m2 (użytkowa 227,53m2) Lokalizacja: pustki Cisowskie to spokojna, bardzo dobrze skomunikowana dzielnica Gdyni. Niewątpliwym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Władysława Jagiełły

Mały Kack,Gdynia

1 299 000 zł220 m² 5 904,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:254 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej - Gdynia, mały Kack, osiedle Hovnanian, ul. Władysława Jagiełły Najważniejsze informacje * powierzchnia użytkowa: 197 m * działka: 254 m * rok budowy: 1998.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

1 690 000 zł151 m² 11 192 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:286 m²

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości! bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu położonego w Gdyni, dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szarych Szeregów

Redłowo,Gdynia

2 790 000 zł330 m² 8 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:333 m²

Wyjątkowa oferta w prestiżowej dzielnicy Gdynia Redłowo! Przestronny dom z potencjałem i bliskością morza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży imponującego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 139 000 zł103 m² 11 105,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 460 000 zł199 m² 12 372,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:191 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 6 | pu 198,83 m2 | Działka 191 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kombatantów

Redłowo,Gdynia

2 410 000 zł193 m² 12 481,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:188 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 5 | pu 193,08 m2 | Działka 188 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 200 000 zł198 m² 11 120,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 4 | pu 197,84 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Tęczowa

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

1 149 000 zł103 m² 11 203,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:330 m²

Twój wymarzony dom z ogrodem - przestrzeń i komfort dla całej rodziny! budynek: b10 lokalizacja: "tęczowy zakątek" to idealne miejsce dla rodziny szukającej spokoju i wygody, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 450 000 zł198 m² 12 381,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 7 | pu 197,87 m2 | Działka 202 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

1 550 000 zł189 m² 8 201,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Atuty: kacze Buki to jedno z tych miejsc w Gdyni, które zaskakują spokojem, zielenią i jednocześnie świetnym połączeniem z resztą Trójmiasta i Kaszubami. Jeśli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 390 000 zł187 m² 12 751,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 2 | pu 187,43 m2 | Działka 189 m2 | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Redłowo,Gdynia

2 650 000 zł197 m² 13 462,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Dom na sprzedaż Gdynia Redłowo | Dom nr 9 | Skrajny z największą działką | Premium | Odbiór 2026 Atuty inwestycji Kameralny projekt zabudowa szeregowa - tylko 9 domów Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pogórze,Gdynia

2 299 000 zł153 m² 15 026,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:826 m²

Willa z widokiem na Zatokę Pucką - Ogrody Tesoro Powierzchnia domu: 153 m | Działka: 826 m | Rok budowy: 2022 | Ogród zimowy: 25 m atuty: prestiżowa lokalizacja - zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 100 000 zł224 m² 9 370,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 049 m²

Atuty: dom wolnostojący dla osób ceniących ciszę i zieleń z szybkim dostępem do udogodnień miejskich. Lokalizacja: chwarzno-Wiczlino to spokojna, otoczona zielenią dzielnica, z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Kacze Buki,Gdynia

1 450 000 zł189 m² 7 671,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:425 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Narutowicza

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

3 100 000 zł230 m² 13 478,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:764 m²

Opis domu: dom składa się z 3 kondygnacji. I poziom to: pokój - 22,5 m2 pokój - 23,2 m2 kuchnia - 10 m2 holl - 9,8 m2 wc - 4,4 m2 Z salonu mamy wyjście na mały taras oraz zejście do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gdynia

Pustki Cisowskie,Gdynia

1 400 000 zł252 m² 5 561,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:359 m²