dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Gdynia Cisowa

97 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

97 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: kawalerka o powierzchni 26,05 m znajduje się na 1 piętrze nowoczesnego budynku z inwestycji Victoria Dom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

632 574 zł56 m² 11 348,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 55,74 m z ogródkiem o powierzchni 27,72 m na osiedlu Miasteczko Nova Fala w Gdyni! Planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gdynia

Cisowa,Gdynia

707 550 zł67 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, położone w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta - blisko skm, obwodnicy i pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz:) Do wynajęcia posiadam mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na ul. Janowskiej 50 w Gdyni. Mieszkanie 54 m2 w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

949 000 zł62 m² 15 196,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta w nowej cenie! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, 3 - pokojowego mieszkania w Gdyni, które zachwyca estetyką, jakością wykończenia i doskonałym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

17 zł/m²500 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.500m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z 4-pomieszczeń głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

25 zł/m²200 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.200m2 z placem o pow.1000m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Gdynia

Cisowa,Gdynia

14 zł/m²750 m² 10 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal o pow.750m2 w perfekcyjnej lokalizacji przy głównej trasie w Gdyni na Cisowej. Wejście do lokalu od ulicy głównej- od Morskiej. Lokal składa się z 10-pomieszczeń głównych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

635 000 zł61 m² 10 409,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Marzysz o komfortowym miejscu do życia w spokojnej, małomiasteczkowej atmosferze? Mamy coś idealnego dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

471 379 zł41 m² 11 449,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Marzysz o własnej przestrzeni blisko natury, a jednocześnie z wygodnym dostępem do miasta? To miejsce jest dla Ciebie! Patron Nieruchomości przedstawia nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

364 700 zł26 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Inwestycja zlokalizowana w rozwiniętej dzielnicy mieszkaniowej, z dużą ofertą handlowo - usługową. W zasięgu spaceru Nadmorski Park Krajobrazowy ,a w ciągu kilkunastu minut jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cisowa,Gdynia

489 000 zł46 m² 10 577,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Stokowskiego w Gdyni Dane nieruchomości: - rodzaj budynku: blok, - położenie: parter w 4 piętrowym budynku, - pomieszczenia: salon z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

687 525 zł67 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Gdynia

Cisowa,Gdynia

821 821 zł179 m² 4 582,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:467 m²

Zapraszam do odkrycia tego wyjątkowego 5 pokojowego domu w zabudowie bliźniaczej w Gdyni Cisowa o powierzchni 179,34 m . To propozycja dla tych, którzy szukają trzech odrębnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

| 3 pokoje | słoneczne | balkon | piwnica | osobna kuchnia | blisko skm I centrum | gdynia | cisowa | lokalizacja Mieszkanie położone jest w jednej z najlepiej rozwiniętych i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Gdynia

Cisowa,Gdynia

1 390 000 zł224 m² 6 205,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:420 m²

Dom z trzema niezależnymi mieszkaniami. Do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 224 m2, położony na działce o pow. 420 m2. Nieruchomość znajduje się w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje | dobrze skomunikowane | gdynia cisowa | blisko skm lokalizacja: nieruchomość położona jest w jednej z najlepiej rozwiniętych części Gdyni jaką jest Cisowa. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

760 431 zł77 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4- pokojowe mieszkanie (76,51 m2) z ogrodem (51,87 m2), w Gdyni Cisowej.!Termin oddania do użytkowania: grudzień 2025 roku! Mieszkanie: oferowane 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,51.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

539 000 zł45 m² 11 872,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko U nas! Trzypokojowe mieszkanie w Gdyni Cisowej, przy ul. Zbożowej - idealne dla rodzin z dziećmi, par potrzebujących dodatkowej przestrzeni oraz inwestorów szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Cisowa,Gdynia

26 000 zł420 m² 61,90 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Powierzchnia magazynowa zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Hutniczej, w otoczeniu budynków o przeznaczeniu biurowo - magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stokowskiego

Cisowa,Gdynia

379 000 zł33 m² 11 551,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,81 m , położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdyni - Cisowa, przy ul. Stokowskiego. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przedmiotem oferty jest słoneczne, ciepłe trzy-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 10 piętrze. Mieszkanie znajduje się w Gdyni Cisowej. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

610 000 zł61 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chylońska

Cisowa,Gdynia

760 000 zł80 m² 8 957 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż - mieszkanie 4 pokojowe, gdynia Cisowa, ulica Chylońska. Mieszkanie - składa się z czterech oddzielnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, wc oraz balkonu. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, dostępne od zaraz. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i ciepłe. Jest niewielkie, ale bardzo funkcjonalne - idealne dla pary, singla albo pod inwestycję. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cisowa,Gdynia

579 500 zł61 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Cisowa,Gdynia

21 600 zł1 200 m² 18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Cisowa,Gdynia

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Powierzchnia biurowa zlokalizowana w bardzo dobrym punkcie Gdyni. Nieruchomość usytuowana jest przy ul. Hutniczej, w otoczeniu budynków o przeznaczeniu biurowo - magazynowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Cisowa,Gdynia

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane

Cisowa,Gdynia

32 zł/m²50 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zbożowa

Cisowa,Gdynia

2 300 zł50 m² 46,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Okazja! Piękne mieszkanie z dużym balkonem Zapraszam do wynajęcia pięknego mieszkania w super lokalizacji Nieruchomość składa się z : salonu sypialni łazienki z wc kuchni Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

500 000 zł47 m² 10 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż słoneczne dwupokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym w Gdyni Cisowej przy ulicy Kcyńskiej. Lokalizacja Cisowa - najdalej na północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

335 000 zł27 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o fantastycznym układzie pomieszczeń. Do wejścia od zaraz! Jasna przestrzeń z dobrą energią. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Cisowa,Gdynia

760 431 zł77 m² 9 938,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

4-pokojowe mieszkanie w inwestycji Miasteczko Nova Fala - Gdynia Cisowa mieszkanie: cztery pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,51 m znajduje się na parterze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kcyńska

Cisowa,Gdynia

325 500 zł27 m² 12 055,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa oferta W biurze globalproperty! zapraszamy Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Cisowa. Blisko do skm gdynia chylonia I cisowa. Idealne mieszkanie na wynajem lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rumska

Cisowa,Gdynia

405 000 zł35 m² 11 705,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Tylko W golden gate! Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 34,60 m2, położona na drugim piętrze pięciopiętrowego budynku z windą z 2006 roku przy ul. Rumskiej w Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

379 000 zł36 m² 10 441 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie jest aktualnie wynajmowane - możliwość przejęcia umowy wynajmu. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Owsiana

Cisowa,Gdynia

399 999 zł44 m² 9 033,40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: - blisko skm i obwodnicy - Panoramiczny widok na Gdynię - 2 oddzielne pokoje - Oddzielna kuchnia - Wysokie piętro z windą mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 44,28 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janowska

Cisowa,Gdynia

589 000 zł60 m² 9 899,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokojowe mieszkanie na Cisowej z dużym balkonem i widokiem na Las mieszkanie: trzy pokojowe mieszkanie o metrażu 59 m2 znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowego bloku. Mieszkanie.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij