dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

882 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

882 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Grabówek,Gdynia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Gdynia Grabówek ul. Morska 97 Mieszkanie położone jest na 2 piętrze, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie po generalnym remoncie. Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwinisławy

Wielki Kack,Gdynia

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2-pokojowe mieszkanie na ulicy zwinisławy - gdynia wielki kack mieszkanie: mieszkanie o powierzchni 42 m2 składa się z sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Fikakowo,Gdynia

2 500 zł56 m² 44,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! Nieruchomość składa się z ustawnego salonu z wyjściem na taras i do ogródka, sypialni, dużej oddzielnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

39,64 zł/m²81 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jeśli poszukujesz lokalu użytkowego w nowym budownictwie w centrum Gdyni z dostępem do komunikacji miejskiej o powierzchni około 80m2 na działalności biurowo- usługową, mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wachowiaka

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 000 zł30 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 1 pokojowe z osobną kuchnią zlokalizowane przy ulicy Wachowiaka w Gdyni Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z pokoju ( sypialni), osobnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pustki Cisowskie-Demptowo,Gdynia

2 000 zł53 m² 38,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji. Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu zamek w dzielnicy Gdynia Pustki Cisowskie, w otulinie Parku Krajobrazowego. Cały teren monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stawna

Witomino-Leśniczówka,Gdynia

2 000 zł43 m² 46,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe, bardzo słoneczne i ciepłe mieszkanie o pow. 43m2 przy ul. Stawnej. W skład mieszkania wchodzą dwa niezależne pokoje, osobna kuchnia i łazienka, z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wzgórze Bernadowo

Mały Kack,Gdynia

8 700 zł213 m² 40,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:328 m²

Komfortowy dom z 3 sypialniami w cichej okolicy domów jednorodzinnych Mały Kack Gdynia Atuty: - komfortowy jednopiętrowy dom z 3 sypialniami i słonecznym ogrodem na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany Gdynia

Śródmieście,Gdynia

170 zł/m²10 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia o powierzchni około 10m2 na parterze w centrum Gdyni. Cena 1700 zł brutto. Wejście z ulicy głównej. Aktualnie w skład lokalu wchodzi : pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Gryfa Pomorskiego

Fikakowo,Gdynia

48,62 zł/m²54 m² 2 650 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy w centralnym punkcie Fikakowa na vis a vis delikatesów Merkus .Lokal z bezpośrednim wejściem z ulicy. W chwili obecnej podzielony na 3 osobne pomieszczenia plus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Gdynia,pomorskie

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie na I piętrze w domku jednorodzinnym, po kapitalnym remoncie, całkowicie umeblowane, składające się z : - salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Fikakowo,Gdynia

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, usytuowane na parterze na Fikakowie. Mieszkanie znajduje się w Gdyni na Wielkim Kacku W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przystanki autobusowe. Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Unruga

Obłuże,Gdynia

96,77 zł/m²31 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

> lokal z witryną od ulicy Unruga - bardzo duży ruch pieszy i samochodowy < przedmiotem oferty jest lokal handlowo-usługowy przy ul. Unruga z witryną narożną dzięki której jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , na 1 piętrze w Gdyni, orłowo. Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne - idealne do komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Gdynia

2 300 zł32 m² 72,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko W golden gate! Na wynajem funkcjonalna kawalerka o powierzchni 31,71 m2 o przemyślanym układzie, znajdująca się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nasypowa

Oksywie,Gdynia

2 600 zł32 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Oferuję Państwu na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 32 m (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka) z balkonem. Mieszkanie jest wyposażone w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Gdynia

Śródmieście,Gdynia

111,77 zł/m²45 m² 5 074 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:podziemna hala garażowa

Prestiżowy lokal na parterze z witryną od ulicy głównej o pow. 45,4m2 w topowej inwestycji portova. Lokal znajduję się w nowej, fenomenalnej inwestycji znanego dewelopera Invest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł78 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atuty: wynajem na min. rok. Ścisłe centrum Gdyni. 4 pokoje. Lokalizacja: inwestycja cenionego dewelopera invest komfort Silver House położona jest przy ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Witomino,Gdynia

2 600 zł47 m² 55,32 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3-pokojowe mieszkanie w doskonale skomunikowanej dzielnicy Gdyni - Witomino. 5 piętro, ok. 47 m2. Winda Mieszkanie po remoncie, w pełni umeblowane, możliwość dostosowania mebli pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Gdynia

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie W centrum gdyni W nowoczesnym budynku Z windą - gdynia ul. Batorego 9 mieszkanie: mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane jest na 2 piętrze, w nowoczesnym budynku, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kaszubski

Śródmieście,Gdynia

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie 76 m w centrum Gdyni - Plac Kaszubski Na wynajem przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane w sercu Gdyni przy Placu Kaszubskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Redłowo,Gdynia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji na 2 piętrze z windą. Wokół pełna infrastruktura handlowo-usługowa oraz bardzo dobra komunikacjia miejska. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Witosławy

Fikakowo,Gdynia

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka - Gdynia Fikakowo Wynajmę kawalerkę o powierzchni 38 m2 w Gdyni (fikakowo), na 3. piętrze w 3-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie ciepłe, słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świerkowa

Orłowo,Gdynia

4 900 zł87 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji Gdynia Orłowo Orłowska Bryza | dwa miejsca postojowe i komórka lokatorska | zamknięte osiedle Lokalizacja: orłowska Bryza to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaruskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 650 zł41 m² 64,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.41m2 na Chwarznie-Wiczlinie przy ul.Zaruskiego na os.PATIO RÓŻY. Mieszkanie mieści się na nowoczesnym i prestiżowym osiedlu. Budynek Hossy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filipkowskiego

Chwarzno-Wiczlino,Gdynia

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy wynajem komfortowego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. Mieszkanie składa się z 3 przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzeszkowej

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

1 950 zł37 m² 52,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia dwupokojowe, przytulne, zadbane mieszkanie w dzielnicy Wzgórze Św. Maksymiliana. Mieszkanie składa się z dużego słonecznego pokoju połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Legionów

Śródmieście,Gdynia

2 100 zł48 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz mieszkania w centrum Gdyni a zarazem położone w zacisznej części miasta ta oferta jest dla Ciebie. Idealna lokalizacja do Bulwaru Nadmorskiego , plaży zaledwie 500m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeromskiego

Śródmieście,Gdynia

4 500 zł57 m² 79,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy na wynajem dopiero wykończone mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Gdyni, gdzie w odległości spaceru mamy zatokę, liczne restauracyjki, teatr, sklepy. Mieszkanie zostało wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Legionów

Redłowo,Gdynia

3 100 zł51 m² 60,93 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pok. mieszkanie w inwestycji " Alvarium " w Gdyni w Redłowie. Mieszkanie znajduję się w luksusowym o wyższym standardzie apartamentowcu z windą z 2021r., deweloper.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Partyzantów

Wzgórze Św. Maksymiliana,Gdynia

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: nieruchomość ulokowany jest w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra, jednej z najbardziej cenionych w Gdyni. To doskonałe miejsce dla osób kochających bliskość zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zygmunta Augusta

Śródmieście,Gdynia

6 000 zł78 m² 77,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atuty: wynajem na min. rok. Ścisłe centrum Gdyni. 3 pokoje. Lokalizacja: inwestycja cenionego dewelopera invest komfort Silver House położona jest przy ulicy Zygmunta Augusta, w samym sercu Gdyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Działki Leśne,Gdynia

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 46 m , na 1 piętrze. Działki Leśne, przy ul. Śląskiej. Dostępne od zaraz! Mieszkanie jest jasne, przestronne i bardzo funkcjonalne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Śródmieście,Gdynia

22,29 zł/m²157 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy Państwu przestronny lokal użytkowy na wynajem, idealny do prowadzenia różnorodnych form działalności, zlokalizowany w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego

Kamienna Góra,Gdynia

46,88 zł/m²80 m² 3 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję do wynajęcia lokal o pow. 80m2, zlokalizowany w Gdyni na Kamiennej Górze, usytuowany na parterze willi. Lokal z niezależnym wejście. Składa się z przedpokoju, 3 pokoi oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Hutnicza

Chylonia,Gdynia

36 600 zł1 830 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę magazynową/produkcyjną o pow. ok. 1830 m2, zlokalizowaną w Gdyni przy ul. Hutniczej. Parametry techniczne hali: - 1 dok, - 1 brama segmentowa - wjazd z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrocławska

Orłowo,Gdynia

4 800 zł64 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bezpieczne transkacje wspieramy ważną polisą oc Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu eleganckiego apartamentu w prestiżowej lokalizacji w Gdyni, orłowie, przy ul. Wrocławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

 

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gdynia

Orłowo,Gdynia

2 850 zł64 m² 44,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie, 3-pokojowe zlokalizowane na kameralnym osiedlu Hossy, w Gdyni Orłowie. 3 piętro, ok. 64 m2 winda. Mieszkanie przestronne i funkcjonalne. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy umeblowany, ul. Świętojańska

Śródmieście,Gdynia

93,75 zł/m²16 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nowoczesny gabinet do wynajęcia o powierzchni 16m2 na niskim parterze w sercu Gdyni przy ul.Świętojańskiej. Gabinet znajduję się w lokalu w topowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Chylonia,Gdynia

1 850 zł44 m² 42,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem od kwietnia 2025 roku mieszkanie w centrum dzielnicy Chylonia w Gdyni. W pobliżu środki komunikacji miejskiej, skm, Lidl, biedronka, szkoła, ośrodek zdrowia. Budynek ocieplony,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij