dowolna

Nieruchomości Gdynia - Oferty wynajmu nieruchomości

875 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

875 ogłoszeń

5 000 zł101 m² 49,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Proponujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Gdyni Orłowie. Kameralny, czteropiętrowy budynek, położony jest na granicy Trójmiejskiego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł60,50 m² 51,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe i przestronne mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 60,5m2 w Śródmieściu Gdyni. Mieszkanie znajduję się na zamkniętym, kameralnym i monitorowanym osiedlu. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

0% prowizji od Najemcy! Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu lokalu handlowo-usługowego w wolnostojącym pawilonie. Nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Morskiej w pobliżu Estakady.

Szczegóły ogłoszenia

8 734 zł270 m² 32,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Oferta bez prowizji Magazyn o powierzchni 270m2. Cena z opłatami! Lokal położony na trzecim piętrze obiektu magazynowo - biurowego. Magazyn o wysokości 4,8m, posadzka betonowa, nośność.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

71,29 zł/m²155 m² 11 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Atrakcyjny lokal biurowy w centrum miasta. Idealna wielkość 155,3 m2 oraz ilość pomieszczeń - open space, dwa gabinety, mała sala konferencyjna, miejsce na recepcję lub sekretariat oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (63 m2) z balkonem i widokiem na morze oraz las - Gdynia Pogórze. W skład mieszkania wchodzą: - osobna, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²240 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala / magazyn o pow. 240m2 w Gdyni przy ul.Hutniczej. Hala została wybudowana w 2014r. Znajduję się w nowoczesnym obiekcie na terenie zamkniętym i ogrodzonym. Alarm.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²112,43 m² 9 557 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy z witrynami od ul. Zbigniewa Kupca, usytuowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Nowa Dąbrowa w Gdyni. To idealne miejsce dla przedsiębiorców.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²565,82 m² 48 095 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferta wynajmu - lokal oświatowy | nowa dąbrowa, gdynia Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal usługowy o powierzchni 565,82 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji Nowa Dąbrowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 223 zł40,77 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia powierzchnia magazynowa! Nieruchomość usytuowana jest w Gdyni przy ul. Łużyckiej Istnieje możliwość wynajmu powierzchni od 30 m kw do ponad 500 m kw. Powierzchnia idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł320 m² 43,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dla kogo: dom z przeznaczaniem do zamieszkania lub wynajęcia dla firmy na minimum dwa lata. Lokalizacja: centrum Orłowa, skąd w klika minut dotrzemy nad orłowskie molo, plażę czy centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Nowoczesna przestrzeń w sercu Gdyni! Gdynia, ul. Partyzantów | 72 m | Parter | Dostępny od zaraz! Lokal świeżo po generalnym remoncie. W ramach modernizacji zostały wymienione wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

70,59 zł/m²17 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Znakomicie zlokalizowany pawilon do wynajęcia o powierzchni 17m2 w Gdyni w Orłowie. Pawilon znajduję się na Placu Górnośląskim w najbardziej ruchliwej alejce. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł140 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Atuty nieruchomości: - kapitalna lokalizacja! - blisko morza! - unikatowy charakter i autentyczny klimat historycznej zabudowy - przestronne 140 m2 w przedwojennej kamienicy - wejście.

Szczegóły ogłoszenia

52,45 zł/m²132,70 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 137 m2, położony w strategicznej lokalizacji na terenie stacji paliw "pod Żaglami". To idealna propozycja dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem 2 pokojowe mieszkanie W nowoczesnym apartamentowcu W centrum gdyni Z miejscem postojowym W hali garażowej apartament: apartament o powierzchni 44 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/35

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Aaron - zarządzanie najmem nieruchomości Z nami bezpieczniej już od 1988 roku Zapraszamy do wynajęcia przestronnego 3-pokojowego apartamentu o powierzchni 83,2 m , położonego na 13.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Przestronne i funkcjonalne 2-pok.mieszkanie o pow.50m2 w centrum Gdyni w spokojnej okolicy. Idealne dla osób ceniących przestrzeń, kontakt z naturą.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²26 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokale o pow.od 10m2 do 340m2 w centrum Gdyni. 70zł netto/m2. Lokale znajdują się w inwestycji na ul.Z.Augusta. Budynek z windą w 2017r., przeszedł całkowitą modernizację.

Szczegóły ogłoszenia

98,43 zł/m²254 m² 25 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Chcesz pracować w miejscu, które robi wrażenie na klientach i motywuje Twój zespół? Ponad 300 m powierzchni brutto (253,9 m netto) na piętrze +1 Widok na Park Centralny - zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękna kawalerka z balkonem zlokalizowana nad samym morzem - Gdynia Wzgórze Św. Maksymiliana ul. Wyspiańskiego 17. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Całość urządzona bardzo gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gdynia, wzgórze Świętego Maksymiliana, ul. Elizy Orzeszkowej Idealne dla osoby pracującej w centrum i okolicy! Wolne od zaraz. Ładne, zadbane mieszkanie do wynajęcia. Umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

36 zł/m²98,40 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia cała kondygnacja domu dwurodzinnego,położonego wśród innych domów jednorodzinnych,blisko ulicy Morskiej w okolicach Akademii Morskiej, urzędu Pracy oraz dawnego Instututu Rybackiego.

Szczegóły ogłoszenia

34,97 zł/m²429 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:11

 

Parking:tak

Szanowni Państwo, oferujemy do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowo-biurowy zlokalizowany przy ul. Chwaszczyńskiej 21 w Gdyni jednej z głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Śródmieściu Gdyni o pow.30,2m2. Mieszkanie znajduję się na 3-piętrze w kamienicy z 1975r. z windą. W skład mieszkania wchodzi pokój, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

72 zł/m²62,50 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal użytkowy idealny na prowadzenie wszelkiego rodzaju działalności gospodarczej, nawet gastronomicznej. Posiada dwie witryny. Lokal znajduje się na terenie osiedla Chwarzno-Polanki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 525 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł60 m² 49,17 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - 2-pokojowe mieszkanie w centrum Gdyni Do wynajęcia jasne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 4. piętrze w budynku z windą, w samym centrum Gdyni. Atuty lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²25 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż wolnostojący

Lokal o pow.25m2 w Gdyni na Obłużu. Lokal znajduję się na parterze. Istnieje możliwość zrobienia witryny. W skład lokalu wchodzą pomieszczenie główne. Ekspozycja okienna.

Szczegóły ogłoszenia

7 600 zł61,23 m² 124,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament Premium z widokiem na Zatokę Gdańską Gdynia, ul. Św. Piotra. Na wynajem wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 61,23 m , położony na 14. piętrze w 17-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

13 451 zł633 m² 21,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia od zaraz magazyn wraz z przynależną powierzchnią biurową przy ulicy Chwaszczyńskiej w Gdyni. Powierzchnia całkowita wynosi ok 633m2, w tym: magazyn: ok 440m2, posadzka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 48m2 w centrum Gdyni. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²40 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal do wynajęcia o powierzchni 40m2 w Śródmieściu Gdyni w C.H. "Batory". Cena 3000zł netto/mc. W skład lokalu wchodzi pomieszczenie główne i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.97m2 w prywatnym domu w Gdyni w Orłowie. Piętro domu. W skład mieszkania wchodzą cztery pokoje, oddzielna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

79,11 zł/m²79 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na wynajem - Chwarzno-Wiczlino, ul. Zaruskiego. Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 79 m , zlokalizowany w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdyni -.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł15 m² 116,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne studio na wynajem - gdynia, ul. Komandorska Mieszkanie: do wynajęcia przytulne studio o powierzchni 15 m2, zlokalizowane w wyremontowanej w 2023 roku kamienicy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

62 zł/m²73,66 m² 4 566 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro mieści się na III piętrze budynku zlokalizowanego w bezpośrednim sąsiedztwie ścisłego centrum Gdyni. Oferujemy na wynajem dwa sąsiadujące ze sobą pokoje o powierzchniach 34,42 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy świeżo wykończone, ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z 2 dużymi tarasami, loggią i widokiem na morze, jedyne 500 metrów od morza, w Gdyni przy ul. Cypriana Norwida 9.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 178,4 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.

Szczegóły ogłoszenia

57,69 zł/m²260 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu dwupoziomowego lokalu użytkowego o powierzchni 260 m2, w pięknej kamienicy, zlokalizowanej w samym sercu miasta, przy ulicy Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia Gdynia Redłowo, ul. Legionów Powierzchnia użytkowa: 170,9 m Typ lokalu: usługowo-handlowy Wejście: bezpośrednie od ulicy Ekspozycja: witryna od strony ulicy Stan: do.