Dom, ul. Perkoza
Perkoza, Wiczlino, Gdynia, pomorskie
- 2 800 000 zł
- 335,79 m²
- 8 338,54 zł/m²
Aleksandra Węgrz...
Skontaktuj się
Dom, ul. Perkoza
Perkoza, Wiczlino, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
4 maja 2026
Dom, ul. Perkoza
Zaktualizowane: 4 maja 2026
2 800 000 zł 335,79 m² 8 338,54 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
dom wolnostojący
6
1 905 m²
garaż wolnostojący
2006
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
6Powierzchnia działki:
1 905 m²Miejsce postojowe:
garaż wolnostojącyRok budowy:
2006Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 2 800 000 zł (8 338,54 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 335,79 m² (281,90 m² powierzchni użytkowej), 6 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: bardzo dobry (dom pod klucz)
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2006
- technika budowy: inna; materiał budowy: inne; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
- okna: plastikowe
- Działka: 1 905 m²
- działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: wanna, prysznic
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: ARTFLAT, zaktualizowane: 04.05.2026
- numer ogłoszenia: 828736
Lokalizacja
- Adres: Perkoza, Wiczlino, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
NIETUZINKOWA OFERTA: WYJĄTKOWY DOM W GDYNI WICZLINO!
Oferujemy Państwu komfortowy dom wolnostojący zlokalizowany w spokojnej i prestiżowej części Gdyni - Wiczlino, w sąsiedztwie kameralnej zabudowy jednorodzinnej i pięknych terenów zielonych.
Na imponującej, dużej i płaskiej działce o pow. 1905 m² znajduje się przestronny budynek jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o łącznej pow. użytkowej 281,90 m² i powierzchni całkowitej 335,79 m². (...)
733 991...
733 991 164