Zamknij
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl!
Cześć! Zerknij na tę nieruchomość na Nieruchomosci-online.pl! https://gdynia.nieruchomosci-online.pl/morska-vita.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://www.nieruchomosci-online.pl/i42275.html
Czesc! Zerknij na te nieruchomosc na Nieruchomosci-online.pl! https://gdynia.nieruchomosci-online.pl/morska-vita.html
https://gdynia.nieruchomosci-online.pl/morska-vita.html
https://www.nieruchomosci-online.pl/i42275.html

Udostępnij

Zdjęcie

Morska Vita

Gdynia, Leszczynki, Działdowska 3a

Biuro sprzedaży

Skontaktuj się

Morska Vita

Gdynia, Leszczynki, Działdowska 3a

Gdynia, Leszczynki, Działdowska 3a

Morska Vita

Morska Vita

Termin realizacji
III kwartał 2027
Ceny
od 9 900 zł/m²
Metraże
od 32 do 112 m²
Liczba pokoi
od 1 do 5
Miejsca postojowe
garaż

Termin realizacji

III kwartał 2027

Ceny

od 9 900 zł/m²

Metraże

od 32 do 112 m²

Liczba pokoi

od 1 do 5

Miejsca postojowe

garaż

1 pokój

od 466 972 zł

2 pokoje

od 485 723 zł

3 pokoje

od 596 519 zł

4 pokoje

od 742 167 zł

5 pokoi

od 1 279 100 zł

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro sprzedaży

ul. Wałowa 23/U3

Gdańsk 80-858

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Mieszkanie1.0.M01 70,24 m² 10 599,12 zł/m² parter/10 3 744 482 zł
Mieszkanie
744 482 zł 70,24 m²
10 599,12 zł/m² 3 pok.
1.0.M01

Mieszkanie2.4.M05 58,33 m² 11 899,44 zł/m² 4/17 3 694 094 zł
Mieszkanie
694 094 zł 58,33 m²
11 899,44 zł/m² 3 pok.
2.4.M05

Mieszkanie2.1.M01 51,29 m² 11 899,44 zł/m² 1/17 3 610 322 zł
Mieszkanie
610 322 zł 51,29 m²
11 899,44 zł/m² 3 pok.
2.1.M01

Mieszkanie2.1.M02 37,70 m² 13 199,76 zł/m² 1/17 2 497 631 zł
Mieszkanie
497 631 zł 37,70 m²
13 199,76 zł/m² 2 pok.
2.1.M02

Mieszkanie2.1.M03 72,88 m² 10 499,76 zł/m² 1/17 4 765 223 zł
Mieszkanie
765 223 zł 72,88 m²
10 499,76 zł/m² 4 pok.
2.1.M03

Mieszkanie2.1.M04 70,70 m² 10 699,56 zł/m² 1/17 4 756 459 zł
Mieszkanie
756 459 zł 70,70 m²
10 699,56 zł/m² 4 pok.
2.1.M04

Mieszkanie2.1.M05 58,32 m² 11 599,20 zł/m² 1/17 3 676 465 zł
Mieszkanie
676 465 zł 58,32 m²
11 599,20 zł/m² 3 pok.
2.1.M05

Mieszkanie2.1.M06 37,94 m² 13 299,12 zł/m² 1/17 2 504 569 zł
Mieszkanie
504 569 zł 37,94 m²
13 299,12 zł/m² 2 pok.
2.1.M06

Mieszkanie2.1.M08 39,16 m² 13 199,76 zł/m² 1/17 2 516 903 zł
Mieszkanie
516 903 zł 39,16 m²
13 199,76 zł/m² 2 pok.
2.1.M08

Mieszkanie2.1.M10 54,23 m² 10 999,80 zł/m² 1/17 3 596 519 zł
Mieszkanie
596 519 zł 54,23 m²
10 999,80 zł/m² 3 pok.
2.1.M10

Więcej inwestycji

Inne inwestycje w okolicy

Zobacz

Zgłoś błąd lub naruszenie

Inwestycja realizowana przez:

Develia

Biuro sprzedaży

ul. Wałowa 23/U3

Gdańsk 80-858

58 500 01...

58 500 01 12

Wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Inne inwestycje w okolicy

Zgłoś błąd lub naruszenie

Zamknij