Mieszkanie, ul. Krasickiego

Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie

  • 640 000 zł
  • 38 m²
  • 16 842 zł/m²

Zdjęcie

Jolanta Odrzywol...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

640 000 zł

38 m²

16 842 zł/m²

Mieszkanie, ul. Krasickiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

640 000 zł 38 m² 16 842 zł/m²

Piętro:
6/10
Liczba pokoi:
2
Rok budowy:
1968
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

6/10

Liczba pokoi:

2

Rok budowy:

1968

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 640 000 zł (16 842 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 2 pokoje; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1968 (blok w starym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/10
  • Czynsz: 530 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie w świetnej lokalizacji- Gdynia

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 38 m², położone na VI piętrze zadbanego, IX-piętrowego budynku przy ul. Krasickiego, w prestiżowej dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni.

Lokal został zaprojektowany z myślą o wygodzie codziennego życia oraz wysokim potencjale inwestycyjnym. (...)

Agent

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

501 171...

501 171 259

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

501 171...

501 171 259

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Jolanta Odrzywolska-Wójcik

Zostaw telefon, oddzwonimy