Mieszkanie, ul. Buraczana

Buraczana, Karwiny, Gdynia, pomorskie

  • 465 000 zł
  • 38 m²
  • 12 236,84 zł/m²

Zdjęcie

Marta Napieracz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Buraczana

Buraczana, Karwiny, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

465 000 zł

38 m²

12 236,84 zł/m²

Mieszkanie, ul. Buraczana

Zaktualizowane: 7 maja 2026

465 000 zł 38 m² 12 236,84 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/4
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2007
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

1/4

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2007

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 465 000 zł (12 236,84 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 38 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2007 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 450 zł
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie - Gdynia Karwiny, ul. Buraczana 6- bardzo fajna opcja pod inwestycje.

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położone w spokojnej i zielonej części Gdyni - dzielnicy Karwiny.
Mieszkanie składa się z:
-jasnego salonu z aneksem kuchennym,
-dużej, wygodnej łazienki z wanną,
-przestronnego balkonu,
-oraz przynależnej komórki lokatorskiej. (...)

Agent

Marta Napieracz

501 387...

501 387 167

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

501 387...

501 387 167

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości