Mieszkanie, ul. Szafranowa

Szafranowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie

  • 750 000 zł
  • 70 m²
  • 10 714,29 zł/m²

Zdjęcie

Elżbieta Raj

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Szafranowa

Szafranowa, Dąbrowa, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

750 000 zł

70 m²

10 714,29 zł/m²

Mieszkanie, ul. Szafranowa

Zaktualizowane: 19 maja 2026

750 000 zł 70 m² 10 714,29 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1980
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
wysoki standard

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1980

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

wysoki standard

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 750 000 zł (10 714,29 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 70 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: wysoki standard
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1980
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 670 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: oddzielna
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: GALERIA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: GN896920

Lokalizacja

Opis nieruchomości

ATUTY NIERUCHOMOŚCI

przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 70 m²
po generalnym remoncie wykonanym z dbałością o detale
funkcjonalny układ, 3 niezależne pokoje
oddzielna, duża kuchnia z nową zabudową i AGD
mieszkanie bardzo jasne, słoneczne i ciepłe
balkon z widokiem na spokojną, zieloną okolicę
nowa instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna
nowoczesna łazienka oraz osobne WC
duża piwnica w cenie
(...)

Agent

Elżbieta Raj

575 900...

575 900 183

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość