Mieszkanie, ul. Krasickiego
Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
- 2 800 zł
- 53,90 m²
- 51,95 zł/m²
Monika Warpas
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krasickiego
Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krasickiego
Zaktualizowane: 14 maja 2026
2 800 zł 53,90 m² 51,95 zł/m²
4/10
3
tak
dobry
3 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
4/10Liczba pokoi:
3Umeblowane:
takStan mieszkania:
dobryKaucja:
3 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 2 800 zł / miesiąc
- Dostępne: maj 2026
- Charakterystyka mieszkania: 53,90 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/10, narożne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 3 000 zł / do uzgodnienia
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka, telewizor
- Kuchnia: oddzielna
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu
- Źródło: biuro nieruchomości: Prosperity Home, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 14/PRH/MW
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: osiedle domów wielorodzinnych
- cicho
Opis nieruchomości
Zadbane, w pełni umeblowane 3 pokojowe mieszkanie blisko morza.
Oferujemy do wynajęcia słoneczne mieszkanie o powierzchni 53,9 m2, usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu położone przy ul. Krasickiego w dzielnicy Kamienna Góra w Gdyni.
Mieszkanie składa się:
- umeblowanego salonu z wyjściem na balkon
- dwóch sypialni
- kuchni
- łazienki z prysznicem i wc