Apartament, ul. Małokacka
Małokacka, Witomino-Radiostacja, Gdynia, pomorskie
- 866 612 zł
- 57,80 m²
- 14 993,29 zł/m²
Filip Olszewski
Skontaktuj się
Apartament, ul. Małokacka
Małokacka, Witomino-Radiostacja, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
28 kwietnia 2026
Apartament, ul. Małokacka
Zaktualizowane: 28 kwietnia 2026
866 612 zł 57,80 m² 14 993,29 zł/m²
2/10
3
2024
w garażu podziemnym
deweloperski
Zobacz na mapie
Piętro:
2/10Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 866 612 zł (14 993,29 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 57,80 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2024
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednopoziomowe
- Czynsz: 18 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 28.04.2026
- numer ogłoszenia: 646988
Lokalizacja
- Adres: Małokacka, Witomino-Radiostacja, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
KOMFORT I STYL W SERCU TRÓJMIEJSKIEGO PARKU KRAJOBRAZOWEGO
Całoroczne korzystanie z tarasów | Przestronny lokal | W cenie miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska
*****
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:
Lokal składa się z:
* Pokoju dziennego,
* niezależnej kuchni, której przyłącza sąsiadują z salonem (możliwość przeniesienia kuchni jako aneksu do salonu i stworzenia drugiej sypialni). (...)
576 546...
576 546 000