Mieszkanie, ul. Filipkowskiego

Filipkowskiego, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia, pomorskie

  • 790 000 zł
  • 68,98 m²
  • 11 452,59 zł/m²

Zdjęcie

Wioletta Henning...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Filipkowskiego

Filipkowskiego, Chwarzno-Wiczlino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

790 000 zł

68,98 m²

11 452,59 zł/m²

Mieszkanie, ul. Filipkowskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

790 000 zł 68,98 m² 11 452,59 zł/m²

Warto obserwować to ogłoszenie

umiarkowane zainteresowanie

Piętro:
2/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnym
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2/3

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 790 000 zł (11 452,59 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 68,98 m², 3 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/3, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: INVILLA NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: IN256791

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

INVILLA to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Gdyni - Chwarzno-Wiczlino. To idealna propozycja dla rodzin, par oraz osób ceniących bliskość natury przy jednoczesnym dostępie do pełnej infrastruktury miejskiej. (...)

Agent

Wioletta Henningsen

501 490...

501 490 540

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość