Mieszkanie, ul. Krasickiego
Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
- 3 200 zł
- 56,08 m²
- 57 zł/m²
Mira Marciniak
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Krasickiego
Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Krasickiego
Zaktualizowane: 12 maja 2026
3 200 zł 56,08 m² 57 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
6/10
3
nie
bardzo dobry
5 000 zł
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
3Umeblowane:
nieStan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
5 000 złSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 3 200 zł / miesiąc
- Dostępne: natychmiast
- Preferowani lokatorzy: niepalący
- Charakterystyka mieszkania: 56,08 m², 3 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1969
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon (1,20 m²), piwnica
- Opłaty uzupełniające: kaucja: 5 000 zł
- Kuchnia: z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
- Internet, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Biuro Obrotu Nieruchomościami m2, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 3012
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Krasickiego, Kamienna Góra, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: cicho
Opis nieruchomości
Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni przy ul. Krasickiego 14, komfortowe dla 2-3 osób. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze, dwustronne, z widokiem na panoramę miasta oraz na zatokę.
Mieszkanie po generalnym remoncie pierwszy najem, składa się z trzech osobnych pokoi, praktycznie zaaranżowanej kuchni oraz łazienki. Do dyspozycji najemcy piwnica 1,88 m2.
Pokój dzienny z wyjściem na balkon od strony zachodniej, wyposażony w nowe meble min. rozkładaną sofę. (...)