Apartament
Wittekówny, Oksywie, Gdynia, pomorskie
- 930 000 zł
- 74,20 m²
- 12 533,69 zł/m²
Izabela Łączkows...
Skontaktuj się
Apartament
Wittekówny, Oksywie, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
2 kwietnia 2026
Apartament
Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026
930 000 zł 74,20 m² 12 533,69 zł/m²
parter/7
3
-
tak
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/7Liczba pokoi:
3Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 930 000 zł (12 533,69 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 74,20 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: nowe / wymienione, drewniane
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/7, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 1 000 zł
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: ŁĄCZKOWSKA DEVELOPMENT SP.Z.O.O, zaktualizowane: 02.04.2026
- numer ogłoszenia: 186/14940/OMS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wittekówny, Oksywie, Gdynia, pomorskie
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zakupu przestronnego apartamentu , wybudowanego w nowoczesnej technologii, położonego na cenionym i dynamicznie rozwijającym się osiedlu Wzgórze Komandorskie w Gdyni Oksywie. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz bliskość pełnej infrastruktury miejskiej. (...)