Mieszkanie, ul. Spacerowa

Spacerowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie

  • 1 306 000 zł
  • 65,30 m²
  • 20 000 zł/m²

Zdjęcie

Michał Gralak

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Spacerowa, Orłowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
15 maja 2026

1 306 000 zł

65,30 m²

20 000 zł/m²

Mieszkanie, ul. Spacerowa

Zaktualizowane: 15 maja 2026

1 306 000 zł 65,30 m² 20 000 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
1/3
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
2009
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

1/3

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

2009

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 1 306 000 zł (20 000 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 65,30 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: rok budowy: 2009
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 1/3, dwustronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 1 300 zł
  • Kuchnia: aneks kuchenny, bez okna

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowe mieszkanie położone w Gdyni Orłowie, przy ulicy Spacerowej - w jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych części miasta. To unikatowe miejsce łączy w sobie bliskość natury i morza z łatwym dostępem do miejskich udogodnień. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się orłowska plaża, słynne molo i klify oraz nadmorski park, które tworzą niepowtarzalny klimat tej okolicy.
Jednocześnie dzielnica wyróżnia się spokojem, kameralną zabudową willową oraz poczuciem bezpieczeństwa. (...)

Agent

Michał Gralak

531 370...

531 370 400

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Michał Gralak

531 370...

531 370 400

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt