Apartament, ul. Legionów
Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie
- 495 670 zł
- 27,16 m²
- 18 250 zł/m²
Aleksandra Bieni...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Legionów
Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Apartament, ul. Legionów
Zaktualizowane: 12 maja 2026
495 670 zł 27,16 m² 18 250 zł/m²
6/16
1
2025
parking publiczny / na ulicy
-
Zobacz na mapie
Piętro:
6/16Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2025Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 495 670 zł (18 250 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe mieszkania w Gdyni)
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 27,16 m², 1 pokój
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2025
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/16, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: DEVELOPME Sp. z o.o., zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: 799848
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Opis nieruchomości
Kup kawalerkę w centrum Redłowa w Gdyni- ta lokalizacja gwarantuje Ci atrakcyjne stopy zwrotu z Inwestycji.
Tu toczy się życie biznesowe miasta- jesteśmy w sąsiedztwie międzynarodowych korporacji i centrów biurowych, a to sprzyja prowadzeniu interesów.
Nasze Osiedle to wygoda- punkty usługowe w Inwestycji, 5 minut na plażę, 5 minut na Kępę Redłowską.
Kompaktowe mieszkanie z balkonem od strony południowej, zadzwoń i dowiedz się więcej. (...)
739 103...
739 103 058