Mieszkanie, ul. Bydgoska

Bydgoska, Wzgórze Św. Maksymiliana, Gdynia, pomorskie

  • 3 800 zł
  • 48,10 m²
  • 79 zł/m²

Zdjęcie

Natalia Salicka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Bydgoska, Wzgórze Św. Maksymiliana, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
8 maja 2026

3 800 zł

48,10 m²

79 zł/m²

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Zaktualizowane: 8 maja 2026

3 800 zł 48,10 m² 79 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
6/6
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
-
Kaucja:
-

Piętro:

6/6

Liczba pokoi:

2

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 3 800 zł / miesiąc
  • Dostępne: kwiecień 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 48,10 m², 2 pokoje
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2020 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 6/6
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: WHITE WOOD NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 08.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 1834/18080/OMW

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Dwupokojowe mieszkanie na wynajem w kameralnej, prestiżowej inwestycji SILVA Invest Komfort Gdynia Śródmieście/ Wzgórze św. Maksymiliana- wynajem długoterminowy na 12 miesięcy

Lokalizacja:
Inwestycja Silva zlokalizowana w samym sercu Gdyni przy ulicy Kieleckiej z doskonale rozwiniętym układem komunikacyjnym. W najbliższym sąsiedztwie znajdują się przystanki ZKM i SKM oraz w odległości 3 minut spacerem mieści się centrum handlowe Riviera. (...)

Agent

Natalia Salicka

58 350 25...

58 350 25 62

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

58 350 25...

58 350 25 62

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl