Apartament, ul. Wielkokacka

Wielkokacka, Witomino, Gdynia, pomorskie

  • 390 000 zł
  • 25 m²
  • 15 600 zł/m²

Zdjęcie

Anna Sokół-Kifne...

Skontaktuj się

Apartament, ul. Wielkokacka

Wielkokacka, Witomino, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

390 000 zł

25 m²

15 600 zł/m²

Apartament, ul. Wielkokacka

Zaktualizowane: 12 maja 2026

390 000 zł 25 m² 15 600 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
3/10
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
2003
Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

3/10

Liczba pokoi:

1

Rok budowy:

2003

Miejsce parkingowe:

parking publiczny / na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 390 000 zł (15 600 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 25 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2003
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/10, jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 300 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, monitoring/kamery, ochrona
  • Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie typu studio o pow. użytkowej 25,57 m2, położone w Gdyni przy ul. Wielkokackiej, w kompleksie mieszkalnym "Witawa". Gotowe do zamieszkania. Mieszkanie stanowi idealną ofertę na start jak i na inwestycję.

Lokal z ekspozycją zachodnią i widokiem na patio składa się z:
- Pokoju z z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- Łazienki z wanną,
- Przedpokoju z szafami wnękowymi. (...)

Agent

Anna Sokół-Kifner

783 998...

783 998 175

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt