Mieszkanie 52,43 m2, 3-pokojowe, usytuowane na 5 piętrze w budynku A. Na metraż składają się:
pokój dzienny z aneksem kuchennym (20,82 m2),
2 pokoje (10,01 m2, 10,00 m2),
łazienka (4,47 m2),
hol (5,24 m2)
Udogodnienia:
Budynek na osiedlu CIS podzielony będzie na 6 segmentów. Bryła budynku utworzy naturalne wewnętrzne patio, które stanowić będzie prywatną przestrzeń dla mieszkańców. (...)
Pokaż więcej
Mieszkanie 52,43 m2, 3-pokojowe, usytuowane na 5 piętrze w budynku A. Na metraż składają się:
pokój dzienny z aneksem kuchennym (20,82 m2),
2 pokoje (10,01 m2, 10,00 m2),
łazienka (4,47 m2),
hol (5,24 m2)
Udogodnienia:
Budynek na osiedlu CIS podzielony będzie na 6 segmentów. Bryła budynku utworzy naturalne wewnętrzne patio, które stanowić będzie prywatną przestrzeń dla mieszkańców.
Lokalizacja:
Miejscowość: Gdynia Cisowa
Lokalizacja zapewnia sprawny dojazd do Centrum Gdyni (około 9 km). W pobliżu inwestycji znajduje się przystanek autobusowy i trolejbusowy (400 m), stacja SKM (250 m) oraz obwodnica Trójmiasta (1,5 km).
Sklepy spożywcze, apteka, przedszkole oraz Zespół Szkół oddalone są od osiedla Cis zaledwie 100 metrów.
W bliskiej odległości znajduje się również pływalnia, boisko oraz siłownia.
Termin odbioru: IV kwartał 2021 r.
Wykończenie lokali mieszkalnych:
1. Ściany działowe: Murowane z bloczków silikatowych, wykończone tynkiem gipsowym, nieszpachlowane i niemalowane, oddylatowane od stropu.
2. Ściany konstrukcyjne: Murowane z pustaków ceramicznych lub silikatowych z trzpieniami żelbetowymi lub żelbetowe wykończone tynkiem gipsowym, nieszpachlowane i niemalowane.
3. Sufity: Szpachlowane, malowane na biało.
4. Posadzki w pomieszczeniach: Wylewka piaskowo-cementowa lub anhydrytowa, wykonana na styropianie, oddylatowana od przegród pionowych.
5. Drzwi zewnętrzne: Drzwi pełne, wzmocnione.
6. Parapety okienne i progi: Parapety okienne: konglomerat. Progi w drzwiach balkonowych i portfenetrach wykończone wylewką wyrównującą.
7. Instalacje wewnętrzne: Instalacja zimnej wody użytkowej zasilana z sieci miejskiej. Instalacja ciepłej wody użytkowej zasilana z węzła CO podłączonego do sieci miejskiej. Instalacja kanalizacji sanitarnej. Instalacja wentylacyjna. Instalacja elektryczna i multimedialna
8. Instalacja grzewcza: Instalacja centralnego ogrzewania, zasilana z wymiennika ciepła podłączonego do sieci miejskiej. W pokojach grzejniki płytowe, w łazience grzejnik rurkowy. Wszystkie grzejniki wyposażone w głowice termostatyczne.
9. Wentylacja mieszkań: Wentylacja mechaniczna, oparta na kratkach wyciągowych i wspólnym wentylatorze na dachu. Dopływ powietrza przez nawiewniki okienne. Indywidualny pion wentylacyjny do podłączenia okapu kuchennego.
10. Indywidualne opomiarowanie mediów: Liczniki: wody zimnej, wody ciepłej oraz centralnego ogrzewania, zlokalizowane w szafkach na klatce schodowej.
11. Domofon: 1 punkt z urządzeniem.
12. Instalacja elektryczna: Punkty gniazd wtykowych i włączników oświetleniowych zakończone osprzętem elektroinstalacyjnym w kolorze białym. Instalacja elektryczna obejmuje: pokoju dziennym 3 gniazda i 1 punkt świetlny, w pokojach 2 gniazda i 1 punkt świetlny, w przedpokoju 1 gniazdo pojedyncze i 1 punkt świetlny. Punkty świetlne zakończone listwą LZ pod oprawy oświetleniowe. Tablica mieszkaniowa elektryczna oraz multimedialna (bez urządzeń aktywnych) zlokalizowane w przedpokoju, w zależności od mieszkania natynkowe lub podtynkowe.
13. Instalacja multimedialna: Instalacja Multimedialna (Internet, TV, Telefon).
14. Wyposażenie łazienek: Przyłącza wody i kanalizacji do wanny (lub prysznica), umywalki, miski ustępowej, pralki (rury mogą przebiegać po zewnętrznej stronie ściany i posadzki). W mieszkaniach parterowych mogą występować rewizje na pionach kanalizacyjnych.
15. Wyposażenie WC: Przyłącza wody i kanalizacji do umywalki i miski ustepowej (rury mogą przebiegać po zewnętrznej stronie ściany i posadzki). W mieszkaniach parterowych mogą występować rewizje na pionach kanalizacyjnych.
16. Wyposażenie kuchni / aneksu kuchennego: Przyłącza wody i kanalizacji do zlewu , przyłącze wody do zmywarki (rury mogą przebiegać po zewnętrznej stronie ściany i posadzki). W mieszkaniach parterowych mogą występować rewizje na pionach kanalizacyjnych.
Wykończenie terenów zewnętrznych:
1. Ciągi pieszo-jezdne: Wykonane z kostki brukowej lub płytek chodnikowych betonowych z elementami małej architektury.
2. Wspólne tereny zieleni na osiedlu: Zaprojektowana i urządzona zieleń na terenach wspólnych z elementami małej architektury. Teren wspólny oświetlony oprawami na słupach parkowych. Na terenie części wspólnych inwestycji mogą pojawić się oznaczenia marketingowe inwestycji oraz Dewelopera.
3. Zabezpieczenie terenów wspólnych: Wjazd na teren osiedla zabezpieczony szlabanem. Monitoring obejmujący wjazd na teren osiedla, wjazd do hali garażowej pod budynkiem, wejścia do klatek schodowych.
4. Miejsca postojowe naziemne: W wyznaczonych zgrupowaniach miejsc postojowych na terenie osiedla z wjazdem ograniczonym szlabanem.
Wykończenie elementów zewnętrznych budynku oraz klatki schodowej:
1. Stolarka okienna: Okna i drzwi balkonowe wykonane z PCV z okleiną zewnętrzną w kolorze ciemno szarym lub szarym, od wewnątrz białe. W oknach z obniżonym parapetem dolna część nieotwierana, wyposażona w szybę bezpieczną. Okna mieszkań parterowych wyposażone w okucia wzmacniane i szklone w klasie P2.
2. Balkony/loggie: Posadzki wykończone płytkami mrozoodpornymi.
3. Tarasy na gruncie i ogródki: Taras na gruncie z płytek chodnikowych w obrębie drzwi balkonowych. Ogródki wydzielone ogrodzeniem systemowym o zróżnicowanej wysokości zależnej od lokalizacji. Ogródki poza obszarem patio ogrodzone zostaną płotkiem o wysokości w zakresie od 90 130 cm, ogródki w obszarze patio wydzielone zostaną ogrodzeniem o wysokości w zakresie 70-100 cm.
4. Klatki schodowe: Drzwi wejściowe i wiatrołapy przeszklone, wykonane z profili aluminiowych. W wiatrołapie zlokalizowane skrzynki na listy, domofon, wycieraczki systemowe i kamera monitoringu. Posadzki wykończone płytkami. Systemowe wycieraczki przed wejściem do mieszkań, wpuszczone w posadzkę.
5. Winda: Budynek wyposażony w cichobieżne windy, obsługującą wszystkie kondygnacje.
Dane dotyczące konstrukcji budynku:
1. Konstrukcja budynku: Elementy podziemia żelbetowe monolityczne. Ściany kondygnacji nadziemnych murowane z pustaków ceramicznych lub silikatowych lub żelbetowe.