Apartament, ul. Kameralna
Kameralna, Bernadowo, Gdynia, pomorskie
- 999 000 zł
- 60,26 m²
- 16 578,16 zł/m²
Magdalena Adamsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Kameralna
Kameralna, Bernadowo, Gdynia, pomorskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Apartament, ul. Kameralna
Zaktualizowane: 5 maja 2026
999 000 zł 60,26 m² 16 578,16 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
parter/3
3
2018
w garażu podziemnym
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
parter/3Liczba pokoi:
3Rok budowy:
2018Miejsce parkingowe:
w garażu podziemnymStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 999 000 zł (16 578,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 60,26 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2018 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 0/3, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 850 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Łazienka: wanna, oddzielne WC
- Media: ogrzewanie: własne
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, drzwi antywłamaniowe, ochrona
- Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Navigat Nieruchomości, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: NN125714
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Kameralna, Bernadowo, Gdynia, pomorskie
- Otoczenie: las, łąka
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, fitness, basen, apteka, przystanek autobusowy, centrum handlowe, targ, plac zabaw
Opis nieruchomości
Lokalizacja, której już sama nazwa ulicy nacechowana jest klimatem tego miejsca - kameralne, spokojne, rodzinne osiedle, będące idealnym miejscem do życia - Osiedle Bernadowo Park zlokalizowane na uwielbianym przez mieszkańców Gdyni Małym Kacku, tuż przy ulicy Kameralnej. To właśnie tutaj odnajdą się zarówno zagorzali miłośnicy walorów życia w dużym mieście, jak i zwolnicy życia pośród lasów i zieleni.