Mieszkanie, Kaszubski

Kaszubski, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

  • 989 000 zł
  • 81,37 m²
  • 12 154,36 zł/m²

Zdjęcie

Dawid Gałka

Skontaktuj się

Mieszkanie, Kaszubski

Kaszubski, Śródmieście, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
20 maja 2026

989 000 zł

81,37 m²

12 154,36 zł/m²

Mieszkanie, Kaszubski

Zaktualizowane: 20 maja 2026

989 000 zł 81,37 m² 12 154,36 zł/m²

Piętro:
4/4
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
1930
Miejsce parkingowe:
przynależne na ulicy
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

4/4

Liczba pokoi:

3

Rok budowy:

1930

Miejsce parkingowe:

przynależne na ulicy

Stan mieszkania:

dobry

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 989 000 zł (12 154,36 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: maj 2026
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 81,37 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 1930 (blok w starym budownictwie)
  • Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe, poddasze
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
  • Czynsz: 800 zł
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, pralka
  • Kuchnia: z oknem
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody
  •   Internet
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: przynależne na ulicy (1 miejsce parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom & House, zaktualizowane: 20.05.2026
  •   numer ogłoszenia: DH291910

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Trzypokojowe mieszkanie z widokiem na morze. Nieruchomość posiada duży potencjał aranżacyjny. Idealnie sprawdzi się zarówno jako gotowe miejsce do zamieszkania, jak i nieruchomość inwestycyjna do dalszego wynajmu. Mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych i rozpoznawalnych części Gdyni - przy Placu Kaszubskim, w samym sercu Śródmieścia. To wyjątkowe miejsce dla osób ceniących miejski komfort, nadmorski klimat i dostęp do wszystkich atrakcji Gdyni praktycznie na wyciągnięcie ręki. (...)

Agent

Dawid Gałka

577 280...

577 280 777

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.