Apartament, ul. Legionów

Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie

  • 11 000 zł
  • 124 m²
  • 88,71 zł/m²

Zdjęcie

Dorota Korycka

Skontaktuj się

Apartament, ul. Legionów

Legionów, Redłowo, Gdynia, pomorskie

zaktualizowane:
21 maja 2026

11 000 zł

124 m²

88,71 zł/m²

Apartament, ul. Legionów

Zaktualizowane: 21 maja 2026

11 000 zł 124 m² 88,71 zł/m²

Skontaktuj się, zanim wzrośnie

średnie zainteresowanie

Piętro:
15/16
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
-

Piętro:

15/16

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 11 000 zł / miesiąc
  • Dostępne: czerwiec 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 124 m², 4 pokoje, 2 łazienki; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2015 (blok w nowym budownictwie)
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 15/16, jednopoziomowe
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
  • Łazienka: oddzielne WC
  • Media: ogrzewanie: miejskie
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Miejsce parkingowe: w garażu podziemnym (2 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości: Partners International, zaktualizowane: 21.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 747623

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

PENTHOUSE Z PANORAMICZNYM WIDOKIEM NA MORZE

Gdynia | Redłowo | Apartamentowiec Altus | 124 m2 | Unikatowy taras | Widok na Zatokę Gdańską | Invest Komfort

Prezentowany apartament to absolutny unikat na trójmiejskim rynku nieruchomości, zlokalizowany na przedostatniej kondygnacji prestiżowej inwestycji Altus. (...)

Agent

Dorota Korycka

536 482...

536 482 000

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana